Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 48 tema

Apklausa: Šiandien mano "twilight" ligos stadija: (46 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Nika89 @ 2011 01 17, 23:37)

O Robke tai as paslaugysiuuuu, nereik cia blink.gif Nebent Laputai leis Emeta ciupint rolleyes.gif Xo... rinkis biggrin.gif Arba dar kartai apsikeist galesim ax.gif


Emetas skladuke. Nubaustas jis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 17, 22:35)
NIKA, trauk nagus biggrin.gif Aš pirma užsičiūrinau Robkę slaugyt biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif och tu kurmi... tu ka mintis skaitai????? unsure.gif Zodziu davai draugiskai dalintis cool.gif viena ranka tau kita man, arba keturiese (robke as tu ir emetas) ratuku sugulam ir taip mergaite berniukas ... tada bus labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 01 17, 23:39)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  och tu kurmi... tu ka mintis skaitai????? unsure.gif Zodziu davai draugiskai dalintis cool.gif viena ranka tau kita man, arba keturiese (robke as tu ir emetas) ratuku sugulam ir taip mergaite berniukas ... tada bus labai gerai biggrin.gif


Mačiau, kad rašei, taip ir supratau, kad jau Robkę savinsies sau biggrin.gif
Kartoju - Emetas prisirbo, nubaustas, skalduke dabar jis biggrin.gif Į jokį ratelį jis neguls...Pasveiks Robkė, atiduosiu biggrin.gif
Atsakyti
truputi spamm'inu.. bet ar matet? kazi kur vargsiuke.. unsure.gif

Dingo mergina
Atsakyti
kazi kas cia antra simuliante be Arti? biggrin.gif

ta mergina jau ir feisbuke maciau unsure.gif kas tam sviete destas unsure.gif o as galiu pasakyt, kadangi labai nemegstu blogu ziniu ir visokios negatyvios info, beveik niekada neziuriu ziniu. nes tai nusove, tai papjove, tai pedofilai laksto, tai dar kazkas... kaliau ignora, tai ziniu isgirstu tik mer radija kai darbe sedim.
Atsakyti
Per mobilka as. Neto nera ohmy.gif
ziurejau uzvakar SOCIAL NETWORK-uzmigau biggrin.gif. Minusas buvo tas,kad rusiskas igarsinimas,tai reikejo verst man dar kg zodziu. Na filmas gan neblogas(kiek maciau biggrin.gif).

Ligoniukems sveikatos!
Lape,paleisk Emeta laisven,bo soc rupyba iskviesiu!
Arti... Kaip kitas zmogus... Labai saunu.
Egliosha,as ir ziniu neziuriu del tos pacios priezasties. O SROVES,ABIPUS Sienos ir pan laidas-laidociau. Sudo kruva,is zmoniu skausmo ir asaru daro reportazus!

Kaip gera cia su jum,jamie,robu,kristen etc. heart.gif

love ya! Saldaus miegelio!
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2011 01 17, 23:21)
kazi kas cia antra simuliante be Arti? biggrin.gif

ta mergina jau ir feisbuke maciau unsure.gif kas tam sviete destas unsure.gif o as galiu pasakyt, kadangi labai nemegstu blogu ziniu ir visokios negatyvios info, beveik niekada neziuriu ziniu. nes tai nusove, tai papjove, tai pedofilai laksto, tai dar kazkas... kaliau ignora, tai ziniu isgirstu tik mer radija kai darbe sedim.


siaip tai pritariu tau..
neziuriu ziniu, neklausau, ir neskaitau.. mano mama labai barasi - tipo atsijungus tu nuo pasaulio! dbr kai ji pas mane sveciuojasi, tai susiskambina su savo draugelitem ir dauda gazo kas kur nutiko ..
man atrodo, kad jeigu nezinosiu, tai atrodys pasaulis sviesesnis ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(petrike @ 2011 01 17, 20:56)
Vakar kaip tik paziurejau! Neblogas, bet didelio ispudzio nepaliko... Istemptas truputi, nuobodokas... g.gif

drinks_cheers.gif
user posted image
@OLTV: Дом семьи Свон реконструируется прямо сейчас! Вскоре появятся фотографии и видео
user posted image

user posted image

user posted image
@amadouLy: Снимаем очень волнующую сцену на этой неделе!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 18 sausio 2011 - 04:48
Nika89 mirksiukas.gif oro_buckis.gif

Laputaityte ir Nika89...prajuokinot mane...zinau as tokias salugytojas doh.gif lotuliukas.gif ... dabar Robertas ilgai sirguliuos...jus juk jam is lovos neleisite pakilti ax.gif lotuliukas.gif
O Laputatyte tai jau visai doh.gif ...Emeta skladuke turi ir jai vis maza ir maza...kada tu apsispakajinsi g.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
FENDER SHOWCASE 2011

user posted image

user posted image
Atsakyti
Robertas su zurnalo InStyle redaktoriumi (Ariel Foxman) biggrin.gif

user posted image

Ir glebesciuojasi su aktoriumi Andrew Garfield biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 18 sausio 2011 - 06:13
"Sveiki atvyke pas Railius"
Uz kadro biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Adventureland

user posted image

user posted image

user posted image

What Just Happened

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lab ryt braskes 4u.gif
QUOTE(antajo @ 2011 01 17, 22:47)
truputi spamm'inu.. bet ar matet? kazi kur vargsiuke..  unsure.gif

Dingo mergina

Na ziauriausia tai giminaiciams... Zodziu baisu unsure.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 18, 05:44)
Nika89  mirksiukas.gif  oro_buckis.gif
Laputaityte ir Nika89...prajuokinot mane...zinau as tokias salugytojas doh.gif  lotuliukas.gif ... dabar Robertas ilgai sirguliuos...jus juk jam is lovos neleisite pakilti  ax.gif  lotuliukas.gif
O Laputatyte tai jau visai doh.gif ...Emeta skladuke turi ir jai vis maza ir maza...kada tu apsispakajinsi g.gif  lotuliukas.gif 

oro_buckis.gif ax.gif
Nuuuu Laputaiiii.....Kazkaip ji nelindo prie Robkes o daba ziuriu kol savo dresuoja, tai kisa nagus unsure.gif Ir nesidalina!!!! schmoll.gif Zodziu reik kurti plana chuligana ir su abiais bicais kazkur i uzsieni varyt sleptis g.gif
Atsakyti