Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 48 tema

Apklausa: Šiandien mano "twilight" ligos stadija: (46 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 25, 09:40)
As tai pagal perfekta sprendziu...jei pasirode temoje, tai reiskia, kad kazkokia menulio faze jau yra... biggrin.gif



lotuliukas.gif ir as fazine, taip gaunasi blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

siaip planavau nesikisti ir nutyleti ir tikriausiai taip butu geriausia bet.... g.gif nu sorry niekaip nesuprantu vieso santykiu aiskinimosi. tai kad visos vienoj palatoj tai dar nereiskia kad tokie charakteriu nesutapimai turi buti aiskinamasi prie visu. cia jau panasu i nesvariu skalbiniu skalbima viesumoj. ir dar baisiau man tai kad kito zmogaus isvadinima ne paciais maloniausiais zodeliais bandoma pateisinti kaip normalu dalyka. jei negerbi kito zmogaus ir taskaisi i kaire ir desine su savo nuomone, tai pirmiausia ir pats esi mazai tevertas kito pagarbos.

yra tam AZ jei jau sunku nutylet ir galima issiaiskinti viens ant vieno. bet matosi kad kai kam labai patinka murkdytis prie visu doh.gif egocentrizmas nera geriausia zmogiskoji vertybe.

na dar eina suprast gincus, kuris aktorius grazesnis, protingesnis ar pan. bet kai pradeda aiskintis santykius, kad tu man nepatinki tokia ir anokia, ir esi tokia ar anokia tai jau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 24, 23:51)
Ir man px ką išmintingoji Arti toliau bandys atsakyt į šį postą biggrin.gif
Ir pasikartoju - ryt kalbėkit toliau, praleiskit postus nemačiom Ypač tai liečia apsimetėles Šveicarijas



QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 24, 23:56)
Tie kiti nesu aš mirksiukas.gif  schmoll.gif MAn smagu su tokiais žmonėm ginčytis biggrin.gif kurie ieško šiknoj smegenų biggrin.gif



QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 25, 00:13)

Arti Arti...Aš tokia rami biggrin.gif Kaip belgas biggrin.gif (tikiuosi žinai šio posakio kilmę) biggrin.gif

Galvojau, kad esi protinga, išmintinga...Dabar jau galvoju, kad esi kvaila kaip mėšlinas kaliošas cool.gif

P.S. Mano mandagumas baigės...Jei gyvenime sutikčiau tokią riboto ir kategoriško mąstymo būtybę, po penkiolikos minučių pasiųsčiau nx, ir man būtų visai px, ką apie mane pagalvos Nes žinau, kad gyvenime aš su tuo žmogum nesusitiksiu, o jei susitiksiu, tai bus taip, kad galėsiu iš patalpos išeit  šiuo atveju yra sunkiau, tavo bukumą teks kęst kasdien biggrin.gif bet kartais net aš, galiu būt tolerantiška ir gailėt žmonių, kurie nežinia kur buvo kai buvo dalinama išmintis, gyvenimo tikslai ir siekiai. Šią dalį skaityk pašaipiu tonu.



QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 25, 00:28)
Aš nesu veidmainė  cool.gif Jei galvoju ir pasakau tai čia, taip pasakau ir gyvenime smile.gif Juk manau žinai ( o gal ne g.gif ), kad emocijas slėpt nesveika Gali tulžis nesveika palikt biggrin.gif



QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 25, 00:37)
Kartoju Arti pageidavimu ir prašymu žodžius, kuriuos buvau parašiusi - Kaip smagu, kad gyvenimo siekių pilna bobikė žodžių pritrūko  cool.gif Kaip man nepatinka lengvos pergalės schmoll.gif



QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 25, 00:54)
Drąsi žiurke, tai gal atstatyk parašą cool.gif Nesislėpk po pernykščiais lapais su tipo neutraliu parašu cool.gif


Postai kalba patys uz save...

QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 25, 07:13)
Nori Daiva priežasties, Arti ją įvardijo, ko nešioja plytą užantį:
Žmogus nešioja plytą ir negali pamiršt, todėl ima kabinėtis prie pasakymų, kurie skirti net ne jai ir gražioj formoj pasiunčia nx. Čia jau teks susirasti sekmadienio vakaro Arti postą.
Mane asmeniškai užknisa tokios personos, kurios n temų eina ir vis bando grybštelt už skverno, nes matote jaučiasi kažko įsižeidusios.

Ar aš nešioju plytgalį? Ne. Aš galiu papykt ir pamiršt. Ar kitaip vertinu Arti postus nei visų kitų? Taip, kitaip. Nes tai yra personažas, kuris dažnai prisikaba.

Atsipeikek tu pagaliau doh.gif As taves nematau, kol tu manes nekabini..."Kotais labai trumpai tu ten toj Brazilijoj..babkiu pritruko?..apsidairau..vis dar ziema".."nesuprantu to kvailo Arti pasirodymo..ka ji cia tuo norejo pasakyt"..ir taip toliau ir panasiai..Visada tu savo kalbliukais bandai zmogu sumenkinti "vargsele arti..."
O siaip tai nesuprantu..is kur pas zmogu tiek pykcio pagiezos ir neapykantos (lyg tavo sese buciau nuzudzius)...tu gi visai manes nepazisti..bet kazkodel manai turinti teise sitaip purvais drabstytis..Sita visa situacija man primena mokykla..kai klases vierchas terorizuoja visa klase, o visi klases vaikai bijo ka pasakyti, kad patiems nekliutu..
Manau, kad esi tiesiog isteriskas..nesivaldantis zmogus..apie prota is sitos temos postu, nespresiu (jis tikrai matuojamas ne perskaitytu knygu skaiciumi )kaip tu..Is postu galiu tik sprest, kad esu ne vienintelis tavo neapykantos objektas, jei tau atsistiktiniai klientai yra "tvartiniai"...
O siaip tikiu, kad gyvenime viskas sugrizta su kaupu..gal ne tau tiesiogiai..gal per vaikus..nenustebk, jei viena diena grizes tavo vaikas pasiskus, kad ant jo klases "vierchas" uzsisedo..
Nesuprantu sitoj temoj tokio elgesio toleravimo..na, bet cia turbut lietuviu bruozas..jei ka nors musa..reikia tiesiog uzsimerkti ir ramiai praeiti..
Galite ir mane istrinti..Lamelaa..Arti...2:0 Lapes naudai
Nicka turbut reikes pasikeist..nenoriu buti sekama tokio zmogaus..

Su kai kuriom is jusu buvo tikrai labai smagu pabendrauti smile.gif

Atsakyti
norejau pabut tikra sveicarija, bet pasisakysiu: mergos, palikit jas ramybej! nesikyskit, kur jums nereikia tongue.gif tongue.gif pasipes ir praeis.. o jeigu nepraeis toliau pesis tongue.gif tongue.gif
nereikia begiot is temu , nereikia issilogint is sm biggrin.gif

dbr as i tema - noriu twilight vakarelio bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

antajo, as tiesiog issakiau savo nuomone, nes jau baisiai neskanu pasidare. ir pasakydama savo nuomone nenoriu ne vienos skatinti toliau gincytis. na bet pripazinkim kad negrazu taip uzsisesti ant zmogaus ir vadinti ji ziurke blink.gif kad ir kaip noretume likti neutralios ir apsimesti kad nematom tokiu postu, bet viskam yra ribos.
Atsakyti
g.gif esu parasiusi gal 3 kartus, bet skaitau viska 100% nuo kokios 10tos temos... visada maniau, kad cia sauniausia tema visoj SM unsure.gif
Atsakyti
O mane tai labiausiai nustebino ne pats konfliktas, o tai, kad tiek daug merginu nutare siandien parasyti, kurios anksciau tik skaite tema... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 25, 11:17)
O mane tai labiausiai nustebino ne pats konfliktas, o tai, kad tiek daug merginu nutare siandien parasyti, kurios anksciau tik skaite tema... ax.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif

O dabar rimtai...panos...vaiku neliesti schmoll.gif vaikais negrasinti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 25 sausio 2011 - 10:20
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 25, 10:17)
O mane tai labiausiai nustebino ne pats konfliktas, o tai, kad tiek daug merginu nutare siandien parasyti, kurios anksciau tik skaite tema... ax.gif  biggrin.gif



sakau fazines visos esam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 01 25, 11:21)
sakau fazines visos esam  lotuliukas.gif

O pilnatis kada baigiasi? g.gif lotuliukas.gif
O gal uztemimas arteja g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 25 sausio 2011 - 10:23
QUOTE(Daiva41 @ 2011 01 25, 10:22)
O pilnatis kada baigiasi? g.gif  lotuliukas.gif
O gal uztemimas arteja g.gif  biggrin.gif


prieš dvi dienas baigėsi, bet kol mums daėjo lotuliukas.gif aš išvis laiminga Emetu nebesidalinsiu, reikejo savo džiaugmu pasidalinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2011 01 25, 10:51)
Manau, kad esi tiesiog isteriskas..nesivaldantis zmogus...
***
Nesuprantu sitoj temoj tokio elgesio toleravimo..na, bet cia turbut lietuviu bruozas..jei ka nors musa..reikia tiesiog uzsimerkti ir ramiai praeiti..


Nu kaip galima nesikišti...aš negaliu... atleiskite jau man verysad.gif
***
Su Laputaityte ir gėriau ir ėjau, todel galiu pasakyti, kad ji nei isteriška ir tikrai valdosi...
****
Aš kviečiau jus išsiaiškinti konflikto priežastis, manydama, kad taip konfliktas išsispręs, nes kilo jis tai tikrai - lygioj vietoj...

Laputaitytė nepritariu...tik žinau, kad ji tikrai neisterikė smile.gif
Ir ji man patinka... 4u.gif
Kaip ir Arti patinka...tik su ja artimiau nebendravau...

Papildyta:
QUOTE(*Rūta* @ 2011 01 25, 11:25)
prieš dvi dienas baigėsi, bet kol mums daėjo  lotuliukas.gif  aš išvis laiminga Emetu nebesidalinsiu, reikejo savo džiaugmu pasidalinti  thumbup.gif

Kur du pešasi, trečias laimi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 25 sausio 2011 - 10:47