Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(Siguliukas @ 2011 01 19, 13:53)
Sorry už griežtą pasakymą-bet negaliu kai taip atsainiai į savo sveikatą žiūrima.

drinks_cheers.gif pritariu, kai paciai n sveikatos problemu tai ir mane nervina zmones kurie vis sako ai tiek to pakentesiu....kaip galima nevertinti svarbiausio dalyko gyvenime?kas svarbiausia kad as supratau kad sveikata svarbiau uz viska tada kai man diagnozavo endo ir kai supratau kad galbut niekada negalesiu but mama o juk man dar tik 25-eri verysad.gif o diagnoze slyksti....taigi rupintis tiesiog butina!
na del klimakso sukelimo tai sako kad tada buna ziauri savijauta doh.gif

siguliuk juk tavo nuotaiku svyravimus galima pateisinti....hormonai visgi siaucia mirksiukas.gif
kaip savijautos?
Atsakyti
o ką duoda granatų sultys? pražiopsojau matyt jei buvo apie tai diskutuojama ax.gif

lauraz5, čia gal turėjo omeny, kai reikia laukti cistos ar kokio ten bieso tyrimo atsakymo? nes kiek pamenu, po operacijos tam lape buvo įrašas endometriozė, o ties cistos darinio ats. tuščia. tik vėliau, gal po savaitės, gydyt įrašė ranka.

Siguliukas, kažkiek sutinku su Tavim. reikia kovot su šita bjaurybe, nes kitaip... na nežinau koks gali būti pilnavertis gyvenimas, kai kankina įv. skausmai. o ir vyrui gali nusibosti žmonos skundai, kad taip skauda, anaip skauda.....

atvirai pasakius, guliausi dukart po peiliu pirmiausia dėl geresnės savijautos, o antra.... na ir taip aišku.

p.s. kol iššifravau kas tas ND doh.gif kartais pagalvoju būt neblogai SM terminų žodinėlis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2011 01 19, 13:14)
siguliuk juk tavo nuotaiku svyravimus galima pateisinti....hormonai visgi siaucia mirksiukas.gif
kaip savijautos?

*ar taip matosi kad svyruoja jos? bigsmile.gif vienoj temoj jau užsiroviau, kumščiais beveik teko duotis biggrin.gif
**na man gerai, pėdkelnės jau spaudžia, pykina, bet nevemiu cool.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2011 01 19, 13:16)
p.s. kol iššifravau kas tas ND  doh.gif  kartais pagalvoju būt neblogai SM terminų žodinėlis  biggrin.gif

manęs gi sesuo tik pradėjusi SM naršymą klausė kad yra MB, sakau "mano briedis" tai ta tie "žvengė" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 01 19, 14:16)
lauraz5, čia gal turėjo omeny, kai reikia laukti cistos ar kokio ten bieso tyrimo atsakymo? nes kiek pamenu, po operacijos tam lape buvo įrašas endometriozė, o ties cistos darinio ats. tuščia. tik vėliau, gal po savaitės, gydyt įrašė ranka.
p.s. kol iššifravau kas tas ND  doh.gif  kartais pagalvoju būt neblogai SM terminų žodinėlis  biggrin.gif

gali buti nesigincyju, bet pvz UK tai ne del cistu ats buna tik man atrodo po gero men jei ne ilgiau doh.gif
o kam vargti tiesiog galima ir paklausti mirksiukas.gif
QUOTE(Siguliukas @ 2011 01 19, 14:30)
*ar taip matosi kad svyruoja jos?  bigsmile.gif  vienoj temoj jau užsiroviau, kumščiais beveik teko duotis biggrin.gif
**na man gerai, pėdkelnės jau spaudžia, pykina, bet nevemiu  cool.gif
manęs gi sesuo tik pradėjusi SM naršymą klausė kad yra MB, sakau "mano briedis" tai ta tie "žvengė"  doh.gif  lotuliukas.gif

* lotuliukas.gif lotuliukas.gif aha matosi...seniau ebudavai pikta mirksiukas.gif lotuliukas.gif
**ankstoka dar pedkelniu verzimam g.gif lotuliukas.gif na bet vistiek smagu girdeti , kad storejate mirksiukas.gif
MB vienakart paklause kas yra MB SM tai kai pasakiau nelabai jam mano atsakymas patiko lotuliukas.gif sakiau kitakart nesakysiu lotuliukas.gif isizeide lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2011 01 19, 13:37)
* lotuliukas.gif  lotuliukas.gif aha matosi...seniau ebudavai pikta mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
**MB vienakart paklause kas yra MB SM tai kai pasakiau nelabai jam mano atsakymas patiko lotuliukas.gif sakiau kitakart nesakysiu lotuliukas.gif isizeide lotuliukas.gif

*matai kai verdi vis toj pačioj "sriuboj" ir vis tie patys virkavimai-tai ir atkertu blush2.gif matyt teks patylėt blush2.gif
**taigi reikėjo sakyt "mano brangusis" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 01 19, 15:16)
o ką  duoda granatų sultys? pražiopsojau matyt jei buvo apie tai diskutuojama  ax.gif


Čia iš serijos - nori tikėk, nori netikėk. Nebuvo apie tai per daug diskutuojama, nes endometriozei tai greičiausiai net ne į temą. Sakoma, kad granatas vaisingumo simbolis, mat turi medžiagos, atstojančios moteriską hormoną estrogeną. Kadangi mano kiaušidžių veikla endometriozės dėka visiškai prasta, granatų sultis daugiau kaip pusmetį gėriau litrais. Šalia hormonus reguliuojančių vaistų tai buvo priedas, beje, labai naudingas ir imunitetui. Bet... nutariau nebeišlaidaut ir nebegėriau nuo spalio. Rezultatas mega_shok.gif . Gal ne visai dėl to, bet gydytoja manęs neišvadino pusprote.
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2011 01 19, 13:41)
Čia iš serijos - nori tikėk, nori netikėk. Nebuvo apie tai per daug diskutuojama, nes endometriozei tai greičiausiai net ne į temą. Sakoma, kad granatas vaisingumo simbolis, mat turi medžiagos, atstojančios moteriską hormoną estrogeną. Kadangi mano kiaušidžių veikla endometriozės dėka visiškai prasta, granatų sultis daugiau kaip pusmetį gėriau litrais. Šalia hormonus reguliuojančių vaistų tai buvo priedas, beje, labai naudingas ir imunitetui. Bet... nutariau nebeišlaidaut ir nebegėriau nuo spalio. Rezultatas    mega_shok.gif . Gal ne visai dėl to, bet gydytoja manęs neišvadino pusprote.


ačiū už paaiškinimą.
Atsakyti
siguliuk juk tikrai blin....nepagalvojau lotuliukas.gif
na sm gerai nevien pasiguosti bet ir issilieti lotuliukas.gif mirksiukas.gif tad uzeina debesys kokie ir varyk kiek sirdis geidzia...tau reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2011 01 19, 13:52)
na sm gerai nevien pasiguosti bet ir issilieti lotuliukas.gif  mirksiukas.gif tad uzeina debesys kokie ir varyk kiek sirdis geidzia...tau reikia mirksiukas.gif

oi žinok kai labai noriu išsilieti-tai ant mokinių blush2.gif varau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 01 19, 15:55)
oi žinok kai labai noriu išsilieti-tai ant mokinių  blush2.gif  varau  biggrin.gif

biggrin.gif thumbup.gif Pažįstamas jausmas. Užtat namie vyrui ramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 01 19, 14:55)
oi žinok kai labai noriu išsilieti-tai ant mokinių  blush2.gif  varau  biggrin.gif

nu negerai siguliuk, juk tai mokinukai nekalti ax.gif blush2.gif 4u.gif blush2.gif as tai zinai kaip darau?kai nuvarau i kokia maxima buna tokiu diedu visokiu priekabiu...jie prie kasininkiu kabinejasi o as kadangi esu maximoj nemazai laiko dirbus zinau kad ten beproto sunku dirbti...tai jau taip iskolioju tokius asmenis...bet paskui taaaaaaip gerai pasijauciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 01 19, 13:30)
manęs gi sesuo tik pradėjusi SM naršymą klausė kad yra MB, sakau "mano briedis" tai ta tie "žvengė"  doh.gif  lotuliukas.gif

Aš tai MB vadinu mano brangusis blush2.gif wub.gif
Atsakyti