Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(musyte @ 2011 03 14, 11:25)
Sveikutes merginos wub.gif  galvoju parasysiu cia, nes itariu, kad pas mane endo...teplioja rudai kas menesi, sakiau daktarei, bet kol kas nekreipe demesio, o pastoti vis negaliu verysad.gif

merguzyt, kiek laiko nepastojate?jau kitoj temoj tau sakiau kad tie tepliojimai man kelia itarima g.gif
QUOTE(Siguliukas @ 2011 03 14, 12:28)
Siguliukas pastojo su IV stadijos endo pliuks išoperuota endo cista 5,5cm iš kairės kiaušidės-kiek balų gavau-nežinau  tongue.gif

ot idomu juk israse is ligonines turetu buti parasyta mirksiukas.gif kiek ten balu tu gavai.....pazurek ir parasyk blush2.gif mirksiukas.gif smalsu lb blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2011 03 14, 19:48)
ot idomu juk israse is ligonines turetu buti parasyta mirksiukas.gif kiek ten balu tu gavai.....pazurek ir parasyk blush2.gif  mirksiukas.gif smalsu lb blush2.gif

nu žinok pas mane tikrai nėra biggrin.gif nes aš jau tada žiūrėjau kokiam balui egzą "išlaikiau" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 03 14, 21:23)
nu žinok pas mane tikrai nėra  biggrin.gif  nes aš jau tada žiūrėjau kokiam balui egzą "išlaikiau" biggrin.gif

nu kaip idomiai g.gif pgl ka tada sprendzia tau stadija g.gif pas mane net papaisyta kur ji rasta...aprasyta ir 'pazymys' irasytas lotuliukas.gif ax.gif zodziu viskas po kauleli isnarstyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2011 03 14, 21:29)
nu kaip idomiai g.gif pgl ka tada sprendzia tau stadija g.gif pas mane net papaisyta kur ji rasta...aprasyta ir 'pazymys' irasytas lotuliukas.gif  ax.gif zodziu viskas po kauleli isnarstyta ax.gif

daba MB miega-negaliu krapštytis, pas mane nėra jokio "radinių" planelio biggrin.gif bet..pas mane tiek rado visko ir visur,kad manau jei būtų "papaišyta" tai jau būtų Picaso šedevras biggrin.gif surašyta ką rado ir aprašyta kaip stipriai išplitę sąaugos. Dabar prisiminiau, kad po LP kai siūlus išėmė aš gi ėjau su klausimų sąrašu-vienas jų buvo ar vien cistos turėjimas nulėmė IV stadijos įvardijimą, tai gydytojas atsakė, jog stadija nustatyta pagal bendrą ligos sunkumą bei išplitim: pas mane gi žarnos net prie išeinamosios priaugę buvo-žodžiu man ten visą žarnyną kilnojo-dėl to gi ant dietos pasodino doh.gif

Kaži jei temą paleisčiau, bars? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 03 14, 23:06)
daba MB miega-negaliu krapštytis, pas mane nėra jokio "radinių" planelio  biggrin.gif  bet..pas mane tiek rado visko ir visur,kad manau jei būtų "papaišyta" tai jau būtų Picaso šedevras biggrin.gif surašyta ką rado ir aprašyta kaip stipriai išplitę sąaugos. Dabar prisiminiau, kad po LP kai siūlus išėmė aš gi ėjau su klausimų sąrašu-vienas jų buvo ar vien cistos turėjimas nulėmė IV stadijos įvardijimą, tai gydytojas atsakė, jog stadija nustatyta pagal bendrą ligos sunkumą bei išplitim: pas mane gi žarnos net prie išeinamosios priaugę buvo-žodžiu man ten visą žarnyną kilnojo-dėl to gi ant dietos pasodino  doh.gif

Kaži jei temą paleisčiau, bars? g.gif

g.gif oho kiek cia pas tave visko rado blink.gif na tikrai po laiminga zvaigzde gimei kad pasiseke nestuke.gif tapti....aciu D doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 03 14, 22:06)
Kaži jei temą paleisčiau, bars? g.gif

tai bars ar ne? g.gif

QUOTE(lauraz5 @ 2011 03 14, 22:16)
g.gif oho kiek cia pas tave visko rado blink.gif na tikrai po laiminga zvaigzde gimei kad pasiseke nestuke.gif tapti....aciu D doh.gif

stebuklas, bet kaip gydytojas sakė "aš viską sutvarkiau" paskui matai KT apramino ir hormonus susitvarkiau cool.gif
Dėl mano endo išbujojimo ir jokių didelių požymių nejutimo (klausė ar tuštinantis neskaudėdavo) gydytojas pat DIDŽIAI nustebęs buvo blush2.gif
Atsakyti
Bet tai kai tokia stadija, tai jau geriau medikai įsikiša laiku, o tai paskui dar ir visokių kitokių negalavimų atsirastų. O tau, Siguliuk, operacija ir nėštumas tikiuosi tą zarazą kiek įmanoma ilgesniam laikui sustabdys.
Man po operacijos vienas didelis pliusas buvo, kad nebeskaudėjo mylintis, nors gal čia tik įsikalbėjimas.
Atsakyti
Man tai įdomu kodėl ten tos žarnos priauga visur, suauga ir t.t. g.gif Pas mane irgi buvo priaugusi dešinėje pusėje doh.gif O skausmo jokio niekada nejutau schmoll.gif Greičiau jau kairę pusę pastoviai pamausdavo ir paskaudėdavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 14 kovo 2011 - 22:25
QUOTE(Siguliukas @ 2011 03 14, 23:19)
tai bars ar ne?  g.gif
stebuklas, bet kaip gydytojas sakė "aš viską sutvarkiau" paskui matai KT apramino ir hormonus susitvarkiau  cool.gif
Dėl mano endo išbujojimo ir jokių didelių požymių nejutimo (klausė ar tuštinantis neskaudėdavo) gydytojas pat DIDŽIAI nustebęs buvo  blush2.gif

ot nzn g.gif lotuliukas.gif man iki III st tetruko 1 balo....o tustintis net bijau eit ir valgau mazai kad tik neiciau doh.gif doh.gif gimdymo skausmai buna..sakau kai gimdai tai zinai del k kenti...o cia del ko? smile.gif
QUOTE(Glamour @ 2011 03 14, 23:20)
Bet tai kai tokia stadija, tai jau geriau medikai įsikiša laiku, o tai paskui dar ir visokių kitokių negalavimų atsirastų. O tau, Siguliuk, operacija ir nėštumas tikiuosi tą zarazą kiek įmanoma ilgesniam laikui sustabdys.
Man po operacijos vienas didelis pliusas buvo, kad nebeskaudėjo mylintis, nors gal čia tik įsikalbėjimas.

tai medikai tik trumpam patvarko jei imanoma...paskui gi vel tas pats doh.gif jei ne nestuke.gif tai neaiku kaip cia toliau butu sekesi pastot merginutei....o del isikalbejimo nebutinai....ziurint kiek jau laiko praejo nuo LP...
man tai kai geriau KT visi pozymiai buvo dinge....bet itariu kad viskas grys i pirmine busena db...nes pries pradedant gert KT jau buvo prasideje dziaugsmapozymiai doh.gif smile.gif
Kivuka pas mane tai nuo endo ten suaugo...kitom tai nebutinai...o saaugos sako atsiranda nuo uzdegimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauraz5: 14 kovo 2011 - 22:26
Man nei mylintis, nei WC skausmų jokių nebuvo, dėl to ir buvau šoke po diagnozės nes nesijaučiau taip blogai kaip buvo iš tiesų.

Kivuka, ta endo kažkaip platina sąauų užuomazgas, o jos paskui viską "lipina"
Atsakyti
labunaktukas merginos einu gult, ryt i darba ankti kelt. 4u.gif ramios nakteles 4u.gif
Atsakyti
Labos,
aš tik perduodu naują temą nes ryt nebeprisėsiu turbūt be vakaro
Atsakyti