Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Daluzenik, jus neteisi. Del oro- tai niekada nezinosi kada jis bus ir kur bus. Hurgadoj irgi buna labai daznai vejuota.
Del ignoravimo- tai tik siame viesbutyje visi taip jauciasi nes ji valdo Italai ir jis labiau ir orientuotas jiems. Daugelyje esu buvusi, niekur nesijutau blogesne uz kitus turistus.
Del nardymo- dabar jau leidziama lipti i jura visur. O, kad atsitiko beda su rykliais- tai cia juk pries gamta nepasokinesi biggrin.gif , gali taip ir Hurgadoje buti, o kalti patys turistai kurie, nors ir draudziama, seria nuolat zuvytes( pati maciau).
Geru atostogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2011 03 16, 09:55)
Labai lauksiu Jusu atsiliepimu, nes mes skrisim balandi ten.
Siaip as dar galvojau apie Serenity makadi viesbuti, nes girdejau, kad ten labai grazus rifas, o Titanic'o tai jura labai ilgai sekli, vat tas jau iskart zinau, kad nepatiks ax.gif

Pati nebuvau, bet girdejau, kad neblogas. (norejom mes i ji del tu vandens kalneliu vaikams)
Nebuvo pasiulymuose dideliu kambariu, o du dvivieciai jau mums perbrangu buvo. verysad.gif
Manau, kad nenusivilsite mirksiukas.gif
mes balandzio 9 i lti pyramisa beach resort sahl hasheesh 5*
Taip pat nieko apie ji nezinom tik is metu senumo atsiliepimu unsure.gif
Be to ji ir is pasiulymu kazkodel iseme, tai net nezinom ar jis dirba. agenturoj sako, kad gal del to, kad vietu i ji nera, bet sunku tuo patiket, kad taip visam sezonui nebutu nei jokios vieteles.
Laukiam, nerimaujam, o info jokios schmoll.gif
Beja mes taip pat rinkomes tarp serenity ir sito. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danačka @ 2011 03 16, 10:02)
Daluzenik, jus neteisi. Del oro- tai niekada nezinosi kada jis bus ir kur bus. Hurgadoj irgi buna labai daznai vejuota.
Del ignoravimo- tai tik siame viesbutyje visi taip jauciasi nes ji valdo Italai ir jis labiau ir orientuotas jiems. Daugelyje esu buvusi, niekur nesijutau blogesne uz kitus turistus.
Del nardymo- dabar jau leidziama lipti i jura visur. O, kad atsitiko beda su rykliais- tai cia juk pries gamta nepasokinesi biggrin.gif , gali taip ir Hurgadoje buti, o kalti patys turistai kurie, nors ir draudziama, seria nuolat zuvytes( pati maciau).
Geru atostogu 4u.gif

Kai atsakiau, maniau, kad suprasite, kad cia ne mano nuomone, o "nukopintas" atsiliepimas ax.gif
apie orus puikiausiai suprantu, bet net agenturoj nepatare siemet Sarmo rinktis del rykliu(nors siemet ten labai norejom). Kainos tikrai nedaug skiriasi nuo Hurgados. Kad atidare pezus- piuiku, bet tai dar ne irodymas, kad ten saugu.
Apie konkretu viesbuti nezinau, bet kai paskaitai tokius atsiliepimus, nesinori rinkris tokio kurorto, kuriame galbut bus uzdaryti plezai (ypac, kai vaziuoji pagrinde del juros)
Atsakyti
Mačiau, kad vyko diskusija, kas geriau Šarm el Šeichas ar Hurgada. Man tai vienareikšmiškai Šarm el Šeichas. Dėl jūros ir dėl švaros. (Šarme buvau 5 kartus, Hurgadoj- 3). Bet pabūti abiejuose tiktai verta... wub.gif
Nu bet kainos kol kas tai labai kandžiojasi...
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2011 03 16, 10:36)
Kai atsakiau, maniau, kad suprasite, kad cia ne mano nuomone, o "nukopintas" atsiliepimas  ax.gif
apie orus puikiausiai suprantu, bet net agenturoj nepatare siemet Sarmo rinktis del rykliu(nors siemet ten labai norejom). Kainos tikrai nedaug skiriasi nuo Hurgados. Kad atidare pezus- piuiku, bet tai dar ne irodymas, kad ten saugu.
Apie konkretu viesbuti nezinau, bet kai paskaitai tokius atsiliepimus, nesinori rinkris tokio kurorto, kuriame galbut bus uzdaryti plezai (ypac, kai vaziuoji pagrinde del juros)

Supratau as, kad nukopinot biggrin.gif Ir aisku, jei jau nedrasu maudytis ir nardyti, tai jau tikrai gal i Hurgada siuo metu saugiau( nors ne 100 proc.) Kaip sakoma, kiekvieno teise rinktis. Taip, kad geru jums daluzenik atostogu ir graziu zuvyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danačka @ 2011 03 16, 12:02)
Supratau as, kad nukopinot biggrin.gif Ir aisku, jei jau nedrasu maudytis ir nardyti, tai jau tikrai gal i Hurgada siuo metu saugiau( nors ne 100 proc.) Kaip sakoma, kiekvieno teise rinktis. Taip, kad geru jums daluzenik atostogu ir graziu zuvyciu 4u.gif

ciu aciuks.gif
Nors nerimo visvien papanka ax.gif
Atsakyti
Jei būtų norinčių prisijungti 25 dienai į Titanic Beach Spa & Aqua Park, prašom. Pateikiu apačioje nuorodą, iškur pirkome patys:

http://wycieczki.fly.../...gent=&menu=
Atsakyti
QUOTE(muderGO @ 2011 03 16, 14:22)
Jei būtų norinčių prisijungti 25 dienai į Titanic Beach Spa & Aqua Park, prašom. Pateikiu apačioje nuorodą, iškur pirkome patys:

http://wycieczki.fly.../...gent=&menu=

O kaip iki varsuvos vaziuosite? savo masina?
Kiek laiko planuojat nuvykimui? Nes mes vykstam balandi, tai vis renku informacija ax.gif
aciu
O mano drauge iesko kambariokes i si viesbuti, bet matyt jau neras verysad.gif
gal kuri prisijungtumet? 4u.gif
O Jus kelinta diena griztat? idomu ar dar spesiu isgirsti Jusu nuomone, ar jau lektuve pati sedesiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuv: 16 kovo 2011 - 14:48
Keliausim savo transportu, 600km atstumas iki oro uosto, tai planuojam įveikti per 8h (su stabtelėjimais). Į pagalba pasitelksim TOMTOM navigatorių
Atsakyti
Aisku, as labai vyliausi i sesias val tilpti, panasu nei pro kur ax.gif
O ku masina paliksite?
Turiu pora nuorodu radus, galiu ir Jums persiust, jei ka.

Nors gerai Udrius sake palaukti, neskubeti pirkti, nes dabar ir is Lietuvos keturiolikai dienu neblogu pasiulymu yra. O kai mes pirkom, tai nieko gero is Lietuvos nebuvo visiskai ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti