Įkraunama...
Įkraunama...

PASIGIRKIM MŪSŲ "PUODE"

QUOTE(sobieska @ 2011 01 20, 18:36)
Aciu , kam patiko mano konvalijos 4u.gif




Sobieska, noriu patarti, kad kai fotografuoji, tai truputi maziau visko galetum sudeti.. Dabar neaisku, kuris yra nuotraukos pagrindinis objektas? Visko tiiiieeeeek daug, kad ziauriai blasko... 4u.gif
Ir dar, stenkis, kad apsvietimas butu naturalesnis, ne blykste... blush2.gif

dziuga, grazi dezele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 20 sausio 2011 - 20:20
QUOTE(Whatever? @ 2011 01 20, 21:19)
Sobieska, noriu patarti, kad kai fotografuoji, tai truputi maziau visko galetum sudeti..

aciu uz patarima biggrin.gif
Atsakyti
Kaip as jums pavydziu, kad vis dar dekupazinat, o as kazkaip pasveikau nuo sitos ligos... sad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 01 20, 19:37)
Kieno kontrastas... smile.gif  cia senu daiktu visuma...arba as nesupratau ka norejai pasakyt... ax.gif o tau bus aiskiau, jei uzeisi pas mane i svecius rolleyes.gif


turėjau omeny pačių daiktų, t.y. "stipriai" balta (tarsi kreida) ir juoda blush2.gif

QUOTE(*Love_Guess* @ 2011 01 20, 21:45)
Kaip as jums pavydziu, kad vis dar dekupazinat, o as kazkaip pasveikau nuo sitos ligos... sad.gif  biggrin.gif


O gal imuniteto neįgyjote persirgusi šia liga ir galite ja dar kartą užsikrėsti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Love_Guess* @ 2011 01 20, 21:45)
Kaip as jums pavydziu, kad vis dar dekupazinat, o as kazkaip pasveikau nuo sitos ligos... sad.gif  biggrin.gif


Jei esi čia ir mes skaitom tavo postus, vadinas dar ne visai pasveikus biggrin.gif Muzos -kaprizingos damos, linkiu, kad tavoji sugrįžtų mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, dėkui visoms pasisakiusioms, šiuose skirtukuose nieko ypatingo, viskas paprasta, gal tik motyvas įdomesnis ir nematytas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(simson @ 2011 01 19, 19:07)
4u.gif  Saunuolem merginom po baliona.
Noriu parodyti padekla, kuri jau kazkada rodziau. Truputi pakoregavau  ax.gif

Antrasis variantas geresnis, tik man labai krenta per ryškus šešėlis ir per staigus jo perėjimas. Geriau būtų jei jį darytum švelnesnį ir daugiau pereinamą mirksiukas.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 01 19, 14:49)
Laukim pavasario kartu  smile.gif

Nuostabus thumbup.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 01 20, 17:36)

ax.gif kažko trūksta g.gif arba per daug
QUOTE(Džiuga+ @ 2011 01 20, 15:50)
Varpelių šnabždesys"

g.gif Man gal per daug kontrasto viršus per daug švariai ryškus, o vidus per margas per blankiai, jei suprantamai parašiau doh.gif

Gal čia man pilnatis veikia, kad kabinuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 21, 10:06)


Gal čia man pilnatis veikia, kad kabinuosi  lotuliukas.gif


tada savųjų darbų kol kas nedėsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2011 01 21, 09:21)
tada savųjų darbų kol kas nedėsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Dėk dėk, juk kritika visada sveika lotuliukas.gif Tobulėjimui ribų nėra
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 21, 11:27)
Dėk dėk, juk kritika visada sveika  lotuliukas.gif Tobulėjimui ribų nėra


nu dar palakuosiu vieną kitą kartą, kad paviršius būtų lygesnis bei gražesnis ir nufotografavusi pasirodysiu čia blush2.gif kažkaip daug dovanų gavosi blush2.gif
Atsakyti
Noriu pagirti auksinės veidrodukus, ypač patiko inkilai (myliu šią servetukę) ir sūpynės. Na, jie man tokie švelnūs. Taip pat be galo žaviuosi Raseleb skirtukėliais, organiški tokie. thumbup.gif sobieskos rinkinys tiesiog nuostabus, man labai jis prie dūšios, nors čia ir ne dekupažas, čia tik "šiabis" nėra jokių motyvų, todėl tai tik dažų efektas, bet, manau, vistiek ši tema tam tinka, negi kursi atskirai temą tokiems darbams, arti dekupažo. Būna gi merginos dekupažu vadina dvikomponenčio lako efektus ir pan. mirksiukas.gif
Džiugos man labai gražus vidus dėžutės. Manau, prieš du metus man nebūtų patikę, o va dabar "niam" biggrin.gif Ai, kol napamiršau dar lb daili bus ką dėžutė rytietiška, akcentėlis - tos lazdelės labai į temą thumbup.gif
Atsakyti
Senos lemputes prikeltos naujam gyvenimui,jusu mergaites teismui,kaip jums?user posted image]My Webpage[/URL]
user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(vilma.j @ 2011 01 21, 20:47)
Senos lemputes prikeltos naujam gyvenimui,jusu mergaites teismui,kaip jums?user posted image]My Webpage[/URL]
user posted image]My Webpage[/URL]

grazu 4u.gif
Atsakyti