Įkraunama...
Įkraunama...

PASIGIRKIM MŪSŲ "PUODE"

QUOTE(sobieska @ 2011 03 07, 22:05)
Jei tau tai pades, pasakysiu teisybe: per ryskus seselio uzbaigimas...jis galejo svelniau isiliet i balta fona...kompozicija grazi mirksiukas.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 03 05, 19:41)

Va tokius dievinu.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitutė @ 2011 03 07, 13:59)
ačiū smile.gif
o su ta kritika tai taip ir kiekvieno žmogaus vis kitas skonis.
jeigu žinote fotokudra fotografijų puslapį tai ten daugybė žmonių labai prašo, kad pakomentuotų žmonės ką reikėtų pataisyti. Bet kaip įsivaizduoju dažnai tai tiesiog nelabai iir šeitų papasakoti viską kaip reikėtų fotografuoti ir yra daugybė būdų kaip galima būtų pateikti tą patį vaizdą.

Ar čia man rašėt dėl fotografavimo? Nelabai supratau. Ar labai blogai fotografuoju? g.gif blush2.gif
Nereikia ir fotokūdros, SM yra temų besimokančioms fotografuoti, ten ačiū pasako, kai sudirba į šuns dienas, nes nori kažko išmokti... Čia gi baisu teisybę pasakyt, nes labai jautrios meniškos sielos būtybės greitai įsižeidžia (čia dalis saviironijos, t.y. taikau ir sau biggrin.gif )...

QUOTE(Deverax @ 2011 03 07, 16:07)
Kokia įdomi nuomonė  g.gif Keistai skamba "iš naujokių", iš ko jūs sprendžiate, kad forumo dalyvė dekoravime naujokė?
Pritariu

Na, paprastai sprendžiu iš pačios narės pasisakymo: "mano pirmieji bandymai" ir pan. Po mėnesio dviejų vis dar laikau naujoke. Kartais ir darbelių kokybė išduoda. Ar atsakiau į klausimą?

QUOTE(Whatever? @ 2011 03 07, 20:41)
Žaislų dėžė dukrytei

Labai patraukli thumbup.gif
P.S. Ir vardukas gražus smile.gif

Anksčiau daryta dar nerodyta "Evutės daiktadėžė"(motyvai ir spalvos klientės, išpildymas mano)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 08 kovo 2011 - 16:54
piestukine
user posted image
user posted image
Atsakyti
Balte, labai labai silta ir grazi Evutes dezele... 4u.gif
Tas vezimelis labai superinis.. Cia servetele ?

P.S. Aciu del vardo smile.gif Man irgi patinka, gaila tik, kad dabar labai populiarus pasidare ax.gif ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 08 kovo 2011 - 17:32
Balte labai svelni spalvu gama. tokia siluma ir svelnumu spindi. 4u.gif

po ilgo nesirodymo ir as atsinesiau ka del saves pasidariau. nieko blatno viskas paprasta kaip 2x2. pagaliau atgaivinau savo fotika.
elektros skydelis-atlieka kaip ir paveikslo funkcija
user posted image

ir i kompanija raktu nameliai biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2011 03 08, 17:30)
Balte, labai labai silta ir grazi Evutes dezele...  4u.gif
Tas vezimelis labai superinis.. Cia servetele ?

Dėkui, čia servetėlės visur naudotos ir trafaretai, kai kur ir pripiešta, perpiešta yra smile.gif
Su vežimuku servetėlė iš "Spalvų namų" - Bitės rekomenduota - ačiū jai 4u.gif

kvartetas, dėkui 4u.gif
Pati tikrai seniai besirodei, kaip gražiai spalvos dera prie sienos ir tarpusavy. Labai dailiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Tokie visi darbai gražūs 4u.gif
Įmesiu ir aš keletą bandymų
user posted image
user posted image

ir mano merginos daryti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 03 08, 16:52)
Ar čia man rašėt dėl fotografavimo? Nelabai supratau. Ar labai blogai fotografuoju? g.gif  blush2.gif
Nereikia ir fotokūdros, SM yra temų besimokančioms fotografuoti, ten ačiū pasako, kai sudirba į šuns dienas, nes nori kažko išmokti... Čia gi baisu teisybę pasakyt, nes labai jautrios meniškos sielos būtybės greitai įsižeidžia (čia dalis saviironijos, t.y. taikau ir sau biggrin.gif )...



neee, cia apskritai snekejau apie patarimu parasyma. Ten tiesiog daug idejusiu savo nuotraukas zmoniu praso patarimu, kad galetu mokytis.
Na cia tik kaip pavyzdi paminejau apie pamokymus.

Grazus man labai visu darbeliai smile.gif

Baltes kaip ir rase labai silta dezute 4u.gif

Kvartete gera mintis labai!. Pas mus irgi ta skydine yra, galvojau paveiksliuka koki gauti pakabinti, o juk galima paciai padaryti... smile.gif Net servetele jau turiu...

ADREV orginali piestukine 4u.gif

TaGre grazu 4u.gif
Atsakyti
balte, taip subtiliai, atsargiai, tarsi lynu eitumei...
Matosi, kiek darbo įdėta...trafaretai, spalvyčių perėjimai, subtilūs atspalviai.
Servetėlė-juk nieko daugiau pasirinkime ypatingo nebuvo blush2.gif , o va šitaip prašnekinti, - puiku...
Man kažkaip jau įprasta, kad Tavo, raseleb, versus (su visom vardų transformacijom;)) darbus einu žiūrėti sulaikiusi kvėpavimą ir tyliai tyliai... 4u.gif
Dar kvarteto laivelis tyliai tyliai... wub.gif


Atsakyti
Didelis aciukas visom. meisrauju dar pora darbeliu. vienas bus toks idomesnis 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, vis ateinu pažiūrėt čia, bet baltės dėžė net parašyt privertė smile.gif Šilta, jauku ir, žinoma, nepriekaištingai atlikta wub.gif
dar patiko whatewer paskutiniai darbai 4u.gif
sobieskos pinigu vokeliai thumbup.gif
Atsakyti