Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Gal galit patarti...? Noriu užsisakyt Birkenstock basutes, bet abejoju dėl dydžių. Ar atitinka, nereikia didesnių? Dar ten su pločiais - Regular ir Narrow. El.parduotuvėj, kurioj noriu užsisakyti, prie aprašymo tokio dalyko nėra... Kas galėtų padėti patarimu?
Atsakyti
pastebėjau tendenciją, kad ir batai jau tapo unisex,
nes sulig 41 - tai moteriška,
o jau didesni dydžiai (tokių pat batų) - jau vyriški
tad ką daryti jei avi 43???
Atsakyti
Laba smile.gif

Papirkau espadriles, bet anos lyg tokios is ilgio lyg ir tinka aunasi lengvai bet pirsta remia taip nemaloniai.... matavausi didesni dydi tai kur jau laivas grynas... Tai pasiemiau tas kaip tik, bet dabar suku galva ar jos prasitampys bent kiek i ilgi ties pirstu galais g.gif Nezinau ka daryt labai man jos patiko.... tai nesti atgal ar pasilikt g.gif
Atsakyti
QUOTE(zviegla @ 2014 05 20, 22:19)
Gal galit patarti...? Noriu užsisakyt Birkenstock basutes, bet abejoju dėl dydžių. Ar atitinka, nereikia didesnių? Dar ten su pločiais - Regular ir Narrow. El.parduotuvėj, kurioj noriu užsisakyti, prie aprašymo tokio dalyko nėra... Kas galėtų padėti patarimu?


Turiu dvejus Birkenstock sandalus, mano nuomone jie didinti kokiu puse dydziu
As nesioju 38,5 siu man 38 idealiai.

Demesi atlreipciau i tai,kad ju vidpadis pavaiksciojus patamseja ties pirstais ir ten kul lieciasi kulnas ir sonine pedos dalis, neisivalo niekaip. Pat batas atrodo kaip naujas isplovus, o vat nusiimt jau kazkur geda, del to vidpadzio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 28 gegužės 2014 - 12:09
QUOTE(charizmaaa @ 2014 05 28, 12:20)
Laba smile.gif

Papirkau  espadriles, bet anos lyg tokios is ilgio lyg ir tinka aunasi lengvai bet pirsta remia taip nemaloniai.... matavausi didesni dydi tai kur jau laivas grynas... Tai pasiemiau tas kaip tik, bet dabar suku galva ar jos prasitampys bent kiek i ilgi ties pirstu galais  g.gif  Nezinau ka daryt labai man jos patiko.... tai nesti atgal ar pasilikt  g.gif

Jos kaip supratau uzdaro priekio? Jeigu detas pakietinimas ties pirstais - nesciau atgal. g.gif Bet matyt jus jau sprendima priemet nes nemazai laiko praejo... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite pasidalinti kokiose parduotuvėse Lietuvoje perkate kokybiškus, odinius batus, ilgesniam nešiojimui ir kurie jūsų nenuvylė, arba koks gamintojas jums geriausias. Būčiau labai dėkinga, ieškausi sau batukų.
Atsakyti
Pastebėjau, kad geriausi batai yra odiniai vintažiniai pirkti padėvėtų rubų parduotuvėse. Vienus ilgaaulius gal 5 metus nešiojau ir mokėjau mažai. Aišku, reikia užtaikyti, ne visada pavyksta.
Atsakyti
QUOTE(MoonBloom @ 2014 11 16, 13:08)
Pastebėjau, kad geriausi batai yra odiniai vintažiniai pirkti padėvėtų rubų parduotuvėse. Vienus ilgaaulius gal 5 metus nešiojau ir mokėjau mažai. Aišku, reikia užtaikyti, ne visada pavyksta.


Turiu batus iš 50c parduotuvės, pirkau prieš 2 metus žiemai, ir nors batai be kailiuko, niekada nesušalo kojos, net kai lauke buvo -25 cool.gif čia tai fenomenas.

O šiaip ar kas nors pirko batus iš pirk.lt?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 02 14, 16:23)
Noreciau paklausti gal kas nors zino, kur galima Vilniuje nusipirkti nebrangius ir kokybiskus batus? Anksciau pirkdavau turguje, tai vienus nesiojau 4, o kitus net 7 metus. Rudeni naujus zieminius batus pirkau Gariunuose, bet juos nesiojau tik 3 menesius. Pernai pirkau "Viva batuose", nesiojau tik menesi.


Esu ne kartą pirkusi iš turgaus batus ir jie kuo puikiausiai laikė. Jau ne vieną sezoną nešioju tiek žieminius, tiek rudeninius ir jie kuo puikiaisiai laiko. Manau čia loterija. Arba pasiseka arba nelabai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2014 05 28, 11:20)
Papirkau  espadriles, bet anos lyg tokios is ilgio lyg ir tinka aunasi lengvai bet pirsta remia taip nemaloniai.... matavausi didesni dydi tai kur jau laivas grynas... Tai pasiemiau tas kaip tik, bet dabar suku galva ar jos prasitampys bent kiek i ilgi ties pirstu galais  g.gif  Nezinau ka daryt labai man jos patiko.... tai nesti atgal ar pasilikt  g.gif

niekada neperku batų jei remiasi pirštai,
nei eiti nepatogu, o ir pirštukai skauda
Atsakyti
Laba smile.gif

Nezinau ar teisingoje temoje teiraujuose, bet, gal kas patars ar pades.
Is JAV parduotuves www.express.com uzsisakiau batelius, gal kas esat uzsakineja ir zinote ju dydzius? Mano peda 38 kartais 37,5. Uzsakiau Express 7,5. Jie mazinti ar didinti? Gal turit patirties? O gal yra tema,kur kalbama apie jav parduotuves. ax.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Ziurint kokios firmos ir kokie batai, reikia skaityti ir komentarus prie batu smile.gif bet standartiskai taip 7.5 atitinka euro 38
Atsakyti