Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 12:33)
eliksyrai yra tam tikrų gėlių ar augalų ištraukos, meceratai ar kaip ten pavadinsi. Na, pirma, jie skaniai kvepia, antra, brangūs smile.gif, trečia, jie turi ne tik aliejaus, bet ir to augalo naudingas savybes.
Pvz, problematiškai odai labai gerai čampakų pomada, nors ji ir kokosų pagrindu, tačiau tiesiog fantastiškas produktas. daugumos merginų yra dievinamas nerolio eliksyras, tik jo kvapas gali nepatikti, kaip, beje ir čampakų.
kiekvienas augalas turi savų savybių -jie persiduoda eliksyruose. Žodžiu, tikrai verta juos pabandyti. pati turiu vanilės, rožių ir jazminų -super.

ateis vasara ir pamatyti  biggrin.gif, tai individualu, bet vasarai visai tiktų geliniai kremai labiau, nes jei karšta, oda labiau prakaituoja ir t.t. Visi natūralūs kremai nuo saulės palieka savotišką baltumą ant odos. reiktų užklausti merginų, kaip jis, bet realiai, pvz., ant veido užtepus šio kremo galima mineralinės pudros šiek tiek ir dingsta baltumas. Aš tokius kremus maišau su H bronzatu - tai jokių problemų.
dar kitas dalykas,  kremai nuo saulės šiek tiek duoda tokį nefainą veido blizgėjimą, bet ir tai pataisoma - svarbu natūralu.

Man kremas nuo saules,vasara yra butinas(su SPFne maziau 20)nes turiu pigmentiniu demiu.
Na ka merginos,visdelto uzejau,vaiksciodama su vaikuciu,i KN,ir buvo pagamintas kremukas veidui-Kremas su alavijais ir saltalankiais,pasiemiau maza pakuote.
Galkas bandet g.gif
Ir dar pastebejau;kai buvau pirma karta,buvo kita pardaveja-ji labai gyre mangu sviesta9ir odai,ir plaukam)sendien buvo kita pardaveja ji gyre labai kokosu alieju(veido odai,plaukam,kunui).Ir as padariau isvada,kad kolpati neatsirinksiu,nepabandysiu,tolir nesuprasiu,kas man yra geriausiai smile.gif .tik aisku,tai kainuoja smile.gif
Atsakyti
Dabar pasakysiu ką aš galvoju. Mano nuomone, kad visi tie aliejai veidui tepti niekam trinkami...panaudojus kuri laiką pastebėjau kad oda pradėjo raukšlėtis , pleiskanoti, sausesne pasidarė.Išbandžiau tikrai ne viena ir ne kelis, pradžioj lyg ir nieko atrodo, bet kuo toliau tuo sausesne daros.Priėjau išvados kad nereikia čia nieko išradinėti, veidui yra skirti kremai jais nuo šiol ir tepsiuos toliau. O pasiskaičius internete tiek daug visko prirašyta vos ne stebuklus daro.... vienu žodžiu š
Atsakyti
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 14:35)
Dabar pasakysiu ką aš galvoju. Mano nuomone, kad visi tie aliejai veidui tepti niekam trinkami...panaudojus kuri laiką pastebėjau kad oda pradėjo raukšlėtis , pleiskanoti, sausesne pasidarė.Išbandžiau tikrai ne viena ir ne kelis, pradžioj lyg ir nieko atrodo, bet kuo toliau tuo sausesne daros.Priėjau išvados kad nereikia čia nieko išradinėti, veidui yra skirti kremai jais nuo šiol ir tepsiuos toliau. O pasiskaičius internete tiek daug visko prirašyta vos ne stebuklus daro.... vienu žodžiu š

Bet jus suvokiate kad tuose paciuose kremuose yra gausu alieju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 02 02, 14:44)
Bet jus suvokiate kad tuose paciuose kremuose yra gausu alieju? 4u.gif

as turiu omeny kad aiejus tepti vietoj kremo , po tu laidu per tv nutariau atsisakyt tos chemijos ir teptis aliejais, bet nepasiteisino, ta ir norejau pasakyti
Atsakyti
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 13:54)
as turiu omeny kad aiejus tepti vietoj kremo , po tu laidu per tv nutariau atsisakyt tos chemijos ir teptis aliejais, bet nepasiteisino, ta ir norejau pasakyti


Bet tai niekas ir nesiūlo aliejais teptis kas dieną. Į savaitę porą kartų pasidaryti odos valymus aliejais, naudojant hidrolatus ar drėkinančius kremus tikrai odos išsausinti neturėtų schmoll.gif Gal netinkamai ar netinkamus naudojote aliejus ir tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 02 02, 13:09)
kunigunda, pagailek, jau man reikia ir tos pomados doh.gif  biggrin.gif  o kuo ji tokia gera? bigsmile.gif

Šiaip ji universali, aš ją tiesiog kartais pasitepu - tai atsikeliu su tokiu geru veideliu wub.gif , o sesers oda problematiška, tai jai pomada padeda kovoti su spuogeliais, esančius greičiau išdžiovina ir pan. Jei ne ji - tos pomados man būtų užtekę dar ne vieniems metams, o po jo - spėju reiks greitai pirkti naują lotuliukas.gif


QUOTE(luli @ 2011 02 02, 13:29)
Man kremas nuo saules,vasara yra butinas(su SPFne maziau 20)nes turiu pigmentiniu demiu.

neatsirinksiu,nepabandysiu,tolir nesuprasiu,kas man yra geriausiai smile.gif .tik aisku,tai kainuoja smile.gif

aš ištisus metus tepuosi kremu nuo saulės ax.gif, nors jų neturiu

QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 13:35)
Dabar pasakysiu ką aš galvoju. Mano nuomone, kad visi tie aliejai veidui tepti niekam trinkami...panaudojus kuri laiką pastebėjau kad oda pradėjo raukšlėtis , pleiskanoti, sausesne pasidarė.Išbandžiau tikrai ne viena ir ne kelis, pradžioj lyg ir nieko atrodo, bet kuo toliau tuo sausesne daros.Priėjau išvados kad nereikia čia nieko išradinėti, veidui yra skirti kremai jais nuo šiol ir tepsiuos toliau. O pasiskaičius internete tiek daug visko prirašyta vos ne stebuklus daro.... vienu žodžiu š

nu nepasisekė tau, tai ką - dabar visos turėtumėte pradėti galvoti, kad visi tie aliejai š?
Aš 4 metus jau kaip naudoju aliejus ir savo pačios gamintus kremus - iš aliejų ir jaunėju bei gražėju tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(bahamos @ 2011 02 02, 13:58)
Gal netinkamai ar netinkamus  naudojote aliejus ir tiek  unsure.gif

ne gal, o tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 14:54)
as turiu omeny kad aiejus tepti vietoj kremo , po tu laidu per tv nutariau atsisakyt tos chemijos ir teptis aliejais, bet nepasiteisino, ta ir norejau pasakyti



gal ir asgaleciau pritarti tai minciai, kad pardavejau gan daznai pervertina produkcija. Apraso jau taip graziai, kad atrodo su tuo aliejumi visas problemas isspresi. Nesakau, kad jie neturi to poveikio, turi, bet daug silpnesni nei yra rasoma. Man aliejai patinka. Vakare as naudoju ne kremus, o alieju. Bet ryte, ruosiantis visai dienai, aliejau man tikrai neuztektu. Visada tepu krema.
Jei atsisakete savo cheminiu kremu, tai juo galite pakeisti ekologiskais, k uriu sudetyje yra tu paciu ne cheminiu alieju ir dar visokio gerio.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 15:00)
Šiaip ji universali, aš ją tiesiog kartais pasitepu - tai atsikeliu su tokiu geru veideliu  wub.gif , o sesers oda problematiška, tai jai pomada padeda kovoti su spuogeliais, esančius greičiau išdžiovina ir pan. Jei ne ji - tos pomados man būtų užtekę dar ne vieniems metams, o po jo - spėju reiks greitai pirkti naują  lotuliukas.gif
aš ištisus metus tepuosi kremu nuo saulės  ax.gif, nors jų neturiu
nu nepasisekė tau, tai ką - dabar visos turėtumėte pradėti galvoti, kad visi tie aliejai š?
Aš 4 metus jau kaip naudoju aliejus ir savo pačios gamintus kremus - iš aliejų ir jaunėju bei gražėju  tongue.gif

Papildyta:

ne gal, o tikrai  drinks_cheers.gif



o kaip jūs tuos kremus darotės? ax.gif
gal kur info turite?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 02, 14:03)
o kaip jūs tuos kremus darotės?  ax.gif
gal kur info turite?


šioje temoja http://www.supermama...?...695688&st=0 merginos apie tai šnekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 02, 15:00)
Šiaip ji universali, aš ją tiesiog kartais pasitepu - tai atsikeliu su tokiu geru veideliu  wub.gif , o sesers oda problematiška, tai jai pomada padeda kovoti su spuogeliais, esančius greičiau išdžiovina ir pan. Jei ne ji - tos pomados man būtų užtekę dar ne vieniems metams, o po jo - spėju reiks greitai pirkti naują  lotuliukas.gif
aš ištisus metus tepuosi kremu nuo saulės  ax.gif, nors jų neturiu
nu nepasisekė tau, tai ką - dabar visos turėtumėte pradėti galvoti, kad visi tie aliejai š?
Aš 4 metus jau kaip naudoju aliejus ir savo pačios gamintus kremus - iš aliejų ir jaunėju bei gražėju  tongue.gif

Papildyta:

ne gal, o tikrai  drinks_cheers.gif


as tik pasakiau savo nuomone ka galvoju,o jus galvokit ka norit, jeigu jums tinka tai ok thumbup.gif , bet sausai odai man netiko, dar labiau issausino,atrodo riebalas neturetu sausint, bet yra kaip yra, naudojau taip kaip ir kitos cia rase, pradzioj tiko visi kiek banziau, bet po tik pirmus kartus patepus buvo tikrai gerai , dziaugiausi , tik deja neilgai... o poto jau vis sausedavo , tempdavo oda , ir visi isbandyti taip pat, daugiau pinigu nesiruosiu metyti ir experimentuoti, tuo labiau kad reik kazkaip atgaivinti oda po tu "superiniu" alieju
Papildyta:
QUOTE(bahamos @ 2011 02 02, 14:58)
Bet tai niekas ir nesiūlo aliejais teptis kas dieną. Į savaitę porą kartų pasidaryti odos valymus aliejais, naudojant hidrolatus ar drėkinančius kremus tikrai odos išsausinti neturėtų schmoll.gif  Gal netinkamai ar netinkamus  naudojote aliejus ir tiek  unsure.gif


o tai ka tada tepti kas diena? be kremu as negaliu:( parduotuvej visi su koncervantais, pati pasidaryti nemoku, nusipirkau ekologiska irgi netiko nors buvo sausai, jautriai odai vistiek jautesi tempimas tai prie to kremo naudojau aliejus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [wanesa]: 02 vasario 2011 - 14:20
QUOTE([wanesa] @ 2011 02 02, 15:12)
tu "superiniu" alieju


ne aliejai "superiniai", o naudojimas blogas. As kazkada irgi taip buvau issausinusi. Tepdavau ir ryte ir vakare. Rezultatas toks pats kaip ir Jusu. Reikia atsirinkti kas geriausia odai. Empirinis pazinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 02 02, 15:17)
ne aliejai "superiniai", o naudojimas blogas. As kazkada irgi taip buvau issausinusi. Tepdavau ir ryte ir vakare. Rezultatas toks pats kaip ir Jusu.  Reikia atsirinkti kas geriausia odai. Empirinis pazinimas smile.gif


o tai ka poto darete ? kaip atgaivinti oda? nes dabar jau man niekas nepadeda, pleiskanoja ir tempia kad ir kiek kremo pritepu, naudoju ta kuri visada anksciau naudojau ir buvo geras, bet dabar ir tas nepadeda
Atsakyti