Įkraunama...
Įkraunama...

Beviltiški neromantikai

QUOTE(Volunge @ 2006 02 15, 13:16)
O man jusu ... tiesiog gaila

ir jeigu ROMANTIKA praturtina siela ir jausmus,- tai jus...  unsure.gif  tikri vargseliai  verysad.gif

Nors šis postas adresuotas ne man... Bet man gaila jūsų ax.gif Ir apskritai man gaila visų, kurios anksčiau ar vėliau pradeda virkauti ,,pamiršo", ,,nepastebėjo", ,,nepasistengė", ,,vadinasi, aš jam tiek terūpiu"... doh.gif Dievulėliau, kaip man kvaila atrodo trokšti (ir dar dažnokai tą troškimą užkarti ant šalia esančio) visokių neva meilę įrodančių simbolių, reveransų, patoso...

QUOTE(naitas @ 2009 08 18, 15:14)
Kai skaitai istoriją, reikia skaityti ne akimis, ne gramatiškai,  reikia skaityti širdimi, ir matyti mintis tarp eilučių. Tada pajusi tos istorijos dvasią, džiaugsmą ir šilumą. 

Kasdienybės smulkmenose ir dėmesyje tūno romantika. O ne proginiuose šampo pursluose ar kinietiškose širdelėse...

Tobulai taiklu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Idomi istorija, tik vyro gaila, kad stenges sitaip ir sitaip buvo apspjautas...
Na jei zmones neromantiski yra, tai ka? Nereik cia varyt... Aisku, autore per ziauriai su vyru pasielge, galejo svelniau pasakyti...
Mano drauge irgi tokia... Neduokdie ja kas katyte mazute pupyte meskute ar dar velniai zn kaip pavadins, tik suraukia nosike ir jau aisku, kad vaikinukas uzbrokuotas lotuliukas.gif Ir romantikos nereikia, sako slykstus man tie visi perdeti saldumai... g.gif
Atsakyti
Na merginos smile.gif

Visko čia prirašėte, vienos suprato ką aš norėjau pasakyti, kitos suprato savaip.
Kaip minėjau - visos esame skirtingos, visos turime savo poreikius, savo sukurtas iliuzijas, savo oro pilis.

Pasikartosiu, man romantika nėra puokštė mirštančių gėlių, netikros pliušinės širdelės ir banalūs užrašai "I love you". Romantika slypi kiekviename prisilietime, žvilgsnyje, apkabinime, bučinyje. Meilė nėra vienadienis jausmas, kurį būtina rodyti tam tikrą dieną. Ją reikia jausti ir gyventi joje visas dienas, nes tai darbas ir sunkus darbas, norint išlaikyti tarpusavio santykius tokius, kokie jie buvo pirmą kartą pamačius: kai suvirpa širdis pamačius jį pirmą kartą, o keliai nevalingai linksta, nes norisi atsisėsti. Kai išleidi vakare namo, o uždarius jas pasiruošusi nagais nudraskyti visą durų laminatą... Meilė yra net tame, kai vyras grįžta vakare namo, o tu žvilgsniu jį nulydį einantį nuo mašinos ir matai, kad tai tavo žmogus, kuris eis šalia tavęs visą likusį gyvenimą ir nuo to pakyla pulsas. Atvėrus duris, apsikbini ir žaismingai pakšteli į žandą, o jis tave apkabina, nes visą dieną nesimatėt.

Vyro ir moters meilė yra kasdieniška ir kartu neordinari, kurią kurstant, ji nepasiduoda laiko tėkmei, negęsta, o dar labiau liepsnoja.

Gero vakaro visoms.
Atsakyti
O man tai vyro gaila, kuris vis besistengdamas į cinizmo sieną atsitrenkia. O gal būna ir kitaip? Gal tiesiog čia vienas epizodas tiktai ištrauktas?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 08 18, 15:14)
Perskaičiau visą istoriją, visus komentarus. 
Šviesaus proto komentarų čia - vienetai. Rožinių, svajoklinių - taip, daug.

Kai skaitai istoriją, reikia skaityti ne akimis, ne gramatiškai,  reikia skaityti širdimi, ir matyti mintis tarp eilučių. Tada pajusi tos istorijos dvasią, džiaugsmą ir šilumą. 

Kasdienybės smulkmenose ir dėmesyje tūno romantika. O ne proginiuose šampo pursluose ar kinietiškose širdelėse...

o aš tik mirdama galėsiu pasakyti, kokia diena buvo romantiškiausia mano gyvenime. Nenoriu, kad ji būtų jau buvusi... aš vis dar kopiu į kalną.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Istorija man tikrai patiko
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2009 09 13, 00:04)

Pasikartosiu, man romantika nėra puokštė mirštančių gėlių, netikros pliušinės širdelės ir banalūs užrašai "I love you". Romantika slypi kiekviename prisilietime, žvilgsnyje, apkabinime, bučinyje. Meilė nėra vienadienis jausmas, kurį būtina rodyti tam tikrą dieną. Ją reikia jausti ir gyventi joje visas dienas, nes tai darbas ir sunkus darbas, norint išlaikyti tarpusavio santykius tokius, kokie jie buvo pirmą kartą pamačius: kai suvirpa širdis pamačius jį pirmą kartą, o keliai nevalingai linksta, nes norisi atsisėsti. Kai išleidi vakare namo, o uždarius jas pasiruošusi nagais nudraskyti visą durų laminatą... Meilė yra net tame, kai vyras grįžta vakare namo, o tu žvilgsniu jį nulydį einantį nuo mašinos ir matai, kad tai tavo žmogus, kuris eis šalia tavęs visą likusį gyvenimą ir nuo to pakyla pulsas. Atvėrus duris, apsikbini ir žaismingai pakšteli į žandą, o jis tave apkabina, nes visą dieną nesimatėt.

Vyro ir moters meilė yra kasdieniška ir kartu neordinari, kurią kurstant, ji nepasiduoda laiko tėkmei, negęsta, o dar labiau liepsnoja.

drinks_cheers.gif aukso žodžiai, taip ir turi būti. Šias savo mintis leisk perskaityti savo vyrui, nors puikiai žinau, kad jis visa tai jaučia ir žino wub.gif (na jam bus labai miela tai skaityti).
Tiesiog jaučiasi, kad jūsų pora yra labai tvirta ir meilė tikrai yra jūsų šeimoje - ta tikroji iš didžiosios raidės. Kodėl taip rašau, todėl, kad taip jaučiu, nes man kai kas primena mane pačią ir mano santykius su vyru tongue.gif .
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 02 14, 18:49)

  - Šampano negeriu, o braškių nenoriu.


ot kewlė biggrin.gif
diedas, tai fajnulka bigsmile.gif
Atsakyti
keistas ir man sis kitoniskumas g.gif
Atsakyti
kiekvienam sava romantika... 4u.gif
Atsakyti
smile.gif man istorija patiko ax.gif labai smagiai parašyta thumbup.gif juk pačios romantiškiausios akimirkos ne būtinai turi būti graudulingai gražios. Svarbiausia kad jūs abu turit ką prisiminti.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 02 15, 12:49)

Jeigu, tamsta Volunge, manai, kad visi žmonės turi gyventi pagal nustatytą šabloną, be jokių planų, spontaniškai ir t.t. Tada taip - mes esame dvasios ūbagai, pragmatikai ir merkantilistai. Nematau prasmės teisintis.

tai kam parašėt, nakviša, išvis tokį rašinėlį...dėl voyerizmo? juk jautėt, kad rašinys bus aštrokas, tokį ir padarėt, ir tikėjotės įvairių reakcijų. tikėjotės teisintis, jei bus kitokių nuomonių. kam tada rašinėt...gal kaip pati sakėt, kaltės jausmas, kad ir nedidelis....
Atsakyti
nebloga istorija thumbup.gif pasakojime issivaizdavau vonios duris su uzrasu "kanarai".saunu kad autore nemirsta del banalios romantikos mirksiukas.gif gal ju santykiuose romantika kiek kitaip pasireiskia. ax.gif
Atsakyti