Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **


user posted image

ŠIAULIEČIAI STATOSI SVAJONIŲ NAMUS 

Aukštelkes  - Bubiu puse

poeme
zojux
Dovis
giedre.v
henrieta75
pojo
masajugi
Neringe
Rendi
rudenine
ragaina

Ginkunai

ambre - Ginkunai
korisda
notyte
Cili
biesas66

Gegužiukai

astas - Gegužiukai.
kreizzy
tetis Evaldas

Žaliukiu k.

laimingas

Medelynas

osera

Rekyvos puse

femme_fatale
bitute555
rasyte
Cheburashka
rugstele 

Pabaliai

airise
aulina
berže
nise
tryliktoji

Centras
janna
praeiviene

Šeduva

mamylio

Kuršenai

tomoshius
zvejys

Kužiai

Karolag

Radviliškio puse

Agnestar

Vijoliai

mylima2007

  KAIRIAI 

Tuzinas
user posted image

slaptažodi i musu albuma reikia užsitarnauti biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 01 20, 14:37)
Tiesa buvom stiklu lempom siandien paziuret, tai labai normaliai pie 100Lt uz kvadrata, mum 3,5kv reik tik.

O kur stikla ziurejot? O kokios lempos ten dedasi?

Aciu kad namuciai nauji visad laiku sukuriami 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 20 sausio 2011 - 19:07
QUOTE(astukas @ 2011 01 20, 19:06)
O kur stikla ziurejot? O kokios lempos ten dedasi?

Aciu kad namuciai nauji visad laiku sukuriami  4u.gif


Stikluvoj atrodo. lempos dienos sviesos ten bus.

Masajugi, pusbrolis nemokejo - tipo padeveti jo asmeniniai daiktai.smulkmenu nzn
Atsakyti
Oooi kaip gražu čia thumbup.gif Taip ir kvepia vasara bigsmile.gif
Atsakyti
Laba visiems,

Jova, jau TIKRAI i gyvenama nama panasu;) Sitas etapas jau smagus - bent man taip buvo ax.gif Nestokit porai metu - juk sildote trioba mirksiukas.gif Minimaliai isirenkite - ir gyvenkit 4u.gif

Giedre, aciu uz gera zodi apie mano namucius ax.gif Virtuve, tikiuosi, iseis garzi ir man g.gif Tiesa, buvo vienas pakeitimas - pasirodo, negamina man reikiamo ilgio stalvirsio, tai teko gale primontuoti indauja. Bet.... Nera to blogo, kur i gera neiseitu - bus kur taures susideti, MB - butelius ax.gif Durys isejo geros - jau sumontuotos. Kaina su viskuo irgi isejo puiki - padare per gimines laaaaaaaabei gera - net nedrasu sakyti. Visgi azuolo masyvas, alyvuotos. Parasysiu i AZ. Laiptai paprasti - metaline konstrukcija uzbetonuota ir nudazyta - desis stikliniai tureklai.
Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2011 01 20, 20:09)
Laba visiems,

Jova, jau TIKRAI i gyvenama nama panasu;) Sitas etapas jau smagus - bent man taip buvo ax.gif  Nestokit porai metu - juk sildote trioba mirksiukas.gif  Minimaliai isirenkite - ir gyvenkit 4u.gif



ne, porai metu tai ne. porai menesiu turbut... siaip isikelt neskubam, realiai pora metu tikrai MB bus uk, mes irgi gal vaziuosim... Viena su vaiku name tikrai negyvenciau nors ir butu jau irengtas, kazkaip nebutu to malonumo, o ir liudna vieniem blush2.gif Laukiu tavo stikliniu tureklu, nes mes irgi gundomes g.gif Siandien pasiklausinet biski buvom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jova: 20 sausio 2011 - 20:53
QUOTE(jova @ 2011 01 20, 21:49)
ne, porai metu tai ne. porai menesiu turbut... siaip isikelt neskubam, realiai pora metu tikrai MB bus uk, mes irgi gal vaziuosim... Viena su vaiku name tikrai negyvenciau nors ir butu jau irengtas, kazkaip nebutu to malonumo, o ir liudna vieniem blush2.gif Laukiu tavo stikliniu tureklu, nes mes irgi gundomes g.gif  Siandien pasiklausinet biski buvom.


Supratau, del gyvenimo mirksiukas.gif Bet vis tiek linkiu kuo greiciau isirengti ir apsigyventi 4u.gif
Kur klausinejotes del stikliniu tureklu, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2011 01 20, 21:07)
Supratau, del gyvenimo mirksiukas.gif  Bet vis tiek linkiu kuo greiciau isirengti ir apsigyventi 4u.gif
Kur klausinejotes del stikliniu tureklu, jei ne paslaptis?


stikluvoj, zodziu nieko ten daug nesusake - reik kviestis i namus kad projektuka padarytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamylio @ 2011 01 20, 15:13)
labai sunku jau nervu doh.gif  neber,nuo ieskojimo.


Femei buvau rasius, dar ir tau pakartosiu, o siaip Aulina idek i srasiuka rekomenduojamu.
galiu savo durininko tel duoti.
867637254 Andrius
QUOTE(jova @ 2011 01 20, 19:56)
Gal galit pasakyt kiek mazdaug kainuoja zidinio irengimas, ta prasme atmetus kapsules kaina g.gif  mes svarstem kokiu ten medziagu dar reikia, bet nelabai ka ismastem blush2.gif bandom pasiskaiciuot kiek reik

Kokia forma planuojat. Turbut ne pagal kapsule iki lubu kelsit? Jauciu plytu apmurijimui reiks, kamino indeklo(as tik uz sertifikuota), raudono gipskartonio -apdirbimui, dekoro... Cia tiek ismasciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2011 01 20, 22:36)
Femei buvau rasius, dar ir tau pakartosiu, o siaip Aulina idek i srasiuka rekomenduojamu.
galiu savo durininko tel duoti.
867637254 Andrius

Kokia forma planuojat. Turbut ne pagal kapsule iki lubu kelsit?  Jauciu plytu apmurijimui reiks, kamino indeklo(as tik uz sertifikuota), raudono gipskartonio -apdirbimui, dekoro... Cia tiek ismasciau biggrin.gif


Dovis, as turiu omeny apie tai kas paslepta po tuo gipsu jau buna, tai uz ka moki zidininstam. dekora atskirai darysim - kartu su siena, indeklas jau seniai yra (paprasta pas sakrdininkus darem kiek pamenu apie 1300 kainavo ). Formos neisivaizduoju, net nenumanau kur ieskot ideju g.gif Zidinys pats bus ant zemes dedamas, siek tiek i grindis isileis.
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 01 20, 14:12)

Papasakokit man blondinei ar seniai dingo plyteliu salonas Aparici blush2.gif


Nedingo, NIC centre yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jova @ 2011 01 20, 23:54)
Dovis, as turiu omeny apie tai kas paslepta po tuo gipsu jau buna, tai uz ka moki zidininstam. dekora atskirai darysim - kartu su siena, indeklas jau seniai yra (paprasta pas sakrdininkus darem kiek pamenu apie 1300 kainavo ). Formos neisivaizduoju, net nenumanau kur ieskot ideju g.gif Zidinys pats bus ant zemes dedamas, siek tiek i grindis isileis.


Mums praeitą mėnesį pastatė židinį, tai jei įdomu,galiu paieškoti kas ten sąmatoj surašyta yra. Tik tiek,kad pas mus židinys be kapsulės, tai gal kas ir skirsis g.gif
Atsakyti
labas rytas. Sveiki sulauke naujos temos. Na jus ir ciauskat.. bigsmile.gif
Atsakyti