Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės darželiai

Sveikos mamos, gal yra čia jūsų iš Marijampolės?Ir ar vedat savo mažuliukus į darželius??jeigu vedat tai į koius ir kokia nuomonė apie tą ar kitą darželį//Būtų smagu sužinoti, nes mes ruošiamės keliauti už kokio pusmečio, tik dar nenusprendėm. 4u.gif
Atsakyti
Sveika, mes taip pat ruošiamės už pusmečio vest į lopšelį, tiesa tavo vaikelis beveik metais vyresnis. Geri atsiliepimai apie lopšelį-darželį "pasaka", vaičaičio 24, "Šaltinėlis" K.Griniaus 12A. Nežinau kur gyvenat ir butu patogu, jei mokoluose, tai yra 2, pazistami nerekomendavo "Vaivorykštė" Mokolų 11, nes patys savo mažylį pervede Į "Nykštukas" Uosupio 2. Man kazkodel mieliausias Šaltinelis, nors gyvenam ir dirbam kitam miesto gale, tad dar tvirtai neapsisprendem. g.gif
Atsakyti
aš savo vyresnėlį vedu į "želmenėlius" bent man tai tikrai neblogas darželis.be to dar mokyklėlė iki 4 kl. ax.gif
p.s mamytės,prašom užsukti ir į "kaimynų" temą mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš vedu į pasaką. na tikrai neblogas darželis. mano pana net savaitgaliais liūdi kad nereikia į darželį. tikrai daug išmoksta. ir jeigu vaikas nori eiti manau tikrai neblogai. be to į šį darželį priima be jokių didelių blatų. tas svarbiausia.
Atsakyti
QUOTE(NeringaJ @ 2006 03 31, 23:15)
Aš vedu į pasaką. na tikrai neblogas darželis. mano pana net savaitgaliais liūdi kad nereikia į darželį. tikrai daug išmoksta. ir jeigu vaikas nori eiti manau tikrai neblogai. be to į šį darželį priima be jokių didelių blatų. tas svarbiausia.



Laba diena.o kokioj galvėj šis daržėlis? g.gif mes ir galvojam pradėt eit nuo rudenio tik nežinau į kokį geriausia,mes gyvenam draugystės galvėj ir mum per balkoną matosi darželis tik nežinau jo pavadinimo blush2.gif sakė 7 darželis.gal žinot apie šį darželį kokius atsiliepimus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutkė: 01 gegužės 2006 - 15:16
NeringaJ,
dabar i bet kuriam lopsely- darzely man rodos "be blatu" gali vietuke gauti, net jei vaikelis ir jaunesnis pora menesiu, pacios siulo, kad galima butu susitarti thumbup.gif

Jutke,
ten turbut "Ruta", tuomet viena aukletoja thumbup.gif , o kita kaip kam. Siaip ir kita pazistama netiketai atejusi, mate, kaip uz nieka vaikelis gerai subinen gavo g.gif O kai pacios mergaite kalbeti pradejo irgi skundesi, kad skriaudzia. Tada tevelis reikalus tvarke thumbup.gif

manau kiekvienam yra savi privalumai ir trukumai, reikia isbandyti, nes vieni ta pati gali peikti, kiti girti. Gaila, kad mazi vaikeliai kalbeti nemoka, ir apie problema kartais gali per velai suzinoti blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslana @ 2006 05 01, 17:00)
NeringaJ,
dabar i bet kuriam lopsely- darzely man rodos "be blatu" gali vietuke gauti, net  jei vaikelis ir jaunesnis pora menesiu, pacios siulo, kad galima butu susitarti  thumbup.gif

Jutke,
ten turbut "Ruta", tuomet viena aukletoja  thumbup.gif , o kita kaip kam. Siaip ir kita pazistama netiketai atejusi, mate, kaip uz nieka vaikelis gerai subinen gavo  g.gif O kai pacios mergaite kalbeti pradejo irgi skundesi, kad skriaudzia. Tada tevelis reikalus tvarke  thumbup.gif

manau kiekvienam yra savi privalumai ir trukumai, reikia isbandyti, nes vieni ta pati gali peikti, kiti girti. Gaila, kad mazi vaikeliai kalbeti nemoka, ir apie problema kartais gali per velai suzinoti blink.gif  doh.gif




net nežinau jau jai vaikus skriaudžia tai negerai schmoll.gif blink.gif Bet šiaip man šį darželį tai labai gyrė unsure.gif Tai va man tik tiek gerai kad šalia namų,bet sakė darželiai pripildyti tai nežinau ar vietą gausim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslana @ 2006 05 01, 17:00)
NeringaJ,
dabar i bet kuriam lopsely- darzely man rodos "be blatu" gali vietuke gauti, net  jei vaikelis ir jaunesnis pora menesiu, pacios siulo, kad galima butu susitarti  thumbup.gif


Tai, kad nelabai smile.gif
Atsakyti
sveikos mamos smile.gif na as asmeniskai savo vaikiuka, ruosisusi vesti tik i vaivorykstes darzeli, bet dabar atsisakiau tos minties, nes atsirado musu mieste mokyklele. cia siokia tokia naujove musu mieste, bet ten bus ir vaiko ugdymo pamokeles ir labai jau grazus zaislai maziesiems. gal kas zino daugiau apie tai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irmosius @ 2006 05 09, 18:33)
sveikos mamos smile.gif  na as asmeniskai savo vaikiuka, ruosisusi vesti tik i vaivorykstes darzeli, bet dabar atsisakiau tos minties, nes atsirado musu mieste mokyklele. cia siokia tokia naujove musu mieste, bet ten bus ir vaiko ugdymo pamokeles ir labai jau grazus zaislai maziesiems. gal kas zino daugiau apie tai? blush2.gif



o kur jis randasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-mamka- @ 2006 05 09, 13:09)
Tai, kad nelabai  smile.gif




labas vakaras ,nu aš manau kad į geresnį darželį be blatų tikrai sunku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutkė @ 2006 05 15, 23:16)
labas vakaras ,nu aš manau kad į geresnį darželį be blatų tikrai sunku  unsure.gif

na as pasidomejeu ta mokyklele tai tikrai yra naujove musu mieste, bet tikrai ateityje bus paklausus dalykas smile.gif ten ne tik bus vaiko ugdymas, bet ir zaidimai ir jei teveliai nenores vargti ruosiant vaikiukams gimtadieni, gali savo mazuosius patiketi ten dirbancioms moterims smile.gif aisku uz atitinkama mokesti bus daromi vaiku gimtadieniai smile.gif o siaip jei kam reikia iseiti valandai ar dviems ir nera kur palikti vaikiuka, uz visai nedideli mokesti galima ji patiketi aukletojoms blush2.gif tikrai nebloga reklama cia sukurpiau biggrin.gif biggrin.gif kaipavo giriu biggrin.gif , o is tiesu nueikit ir pacios pamatysit kaip ten smagu vaikams smile.gif del visa ko parasysiu adresa ir telefona :KODELCIUS: VYTAUTO38A
Atsakyti