Įkraunama...
Įkraunama...

IVF merginutės

QUOTE(Pireja @ 2011 02 03, 15:16)
Taip, cia vynas net per darbinius pietus yra suprantamas. Viena taure vyno per diena ar konjako saukstas tikrai medaus statines nepagadins. Bet jei rinktis vyna, tai geriau raudona, ir jei galima - Bordeaux. Bet del pastarojo - cia gal marketingas, nezinau  smile.gif



Man Bordeaux tai pats paciausias,ir MB.Norim gero vyno imam Bordeaux,net ir pigus ir tai skanus.
Seniai FR buvau,vaziuodavom pora kart i metus wine shopping daryt ax.gif

Galima ir bealkoholini gerti,visai skanus.Turiu dar is ESP parsivezus tokio buteli,reiks paragaut kada smile.gif

Siandien vakare i kursus,o taip tingisi rolleyes.gif Bet jau praeita savaite praleidau,si kart tikrai reiketu nueiti.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 14:24)
Man Bordeaux tai pats paciausias,ir MB.Norim gero vyno imam Bordeaux,net ir pigus ir tai skanus.
Seniai FR buvau,vaziuodavom pora kart i metus wine shopping daryt ax.gif

Galima ir bealkoholini gerti,visai skanus.Turiu dar is ESP parsivezus tokio buteli,reiks paragaut kada smile.gif

Siandien vakare i kursus,o taip tingisi  rolleyes.gif Bet jau praeita savaite praleidau,si kart tikrai reiketu nueiti.
r


Kaip tavo kursai? ar patinka? tu cia seip,ar bandysi dirbti pabaigus?

As tai va sedziu darbe ir esu very bored,dar taip nera buve nei vieno kliento neturejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 03, 15:22)
Taip ESP  tongue.gif ,nezinau gal ir negerai, bet man norejosi jo labai,aplamai man kas rugsciau dabar. Krevetes,midijos,sepijos ir visa kita, as jau be ju negaliu. I savaite karta butinai buna tokia vakariene.



Karta ta nieko,tipo leidziama viena dvi porcijos nestukems.


Seafood During Pregnancy: The Bottom Line?
Eating seafood during pregnancy is risky if fish that are high in mercury are chosen, but getting omega-3s is important. Stick with fish that are known to be low in mercury and other contaminants and limit seafood servings to two a week. A prescription fish oil supplement may be the safest option of all.




Atsakyti

As tai va sedziu darbe ir esu very bored,dar taip nera buve nei vieno kliento neturejau biggrin.gif
[/quote]


Tyla pries audra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 03, 15:28)
r
Kaip tavo kursai? ar patinka? tu cia seip,ar bandysi dirbti pabaigus?

As tai va sedziu darbe ir esu very bored,dar taip nera buve nei vieno kliento neturejau biggrin.gif



Man idomu,einu savo malonumui-fotografija.Primeciau,kad ir panasiu laiku su ivf,tai pagalvojau kad vis galva daugiau uzimta bus.

O tu berods grozio salone darbuojies?Ech noreciau uzlekt,ir plaukuosena reiktu atsviezint,ir koks manikiuras su masaziuku ne pro sal butu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 14:29)
Karta ta nieko,tipo leidziama viena dvi porcijos nestukems.
Seafood During Pregnancy: The Bottom Line?
Eating seafood during pregnancy is risky if fish that are high in mercury are chosen, but getting omega-3s is important. Stick with fish that are known to be low in mercury and other contaminants and limit seafood servings to two a week. A prescription fish oil supplement may be the safest option of all.


Aha man gyd sake atsisakyti tokiu skanumynu,tik patare lasisa bent viena karta per sav valgyti smile.gif,tipo labai lengva apsinuodyti juros patiekalais,o apsinuodijimas garantuotas persileidimas..kazkaip man keistai pasirode,bet galima ir atsisakyti vardan leliuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 16:29)
Karta ta nieko,tipo leidziama viena dvi porcijos nestukems.
Seafood During Pregnancy: The Bottom Line?
Eating seafood during pregnancy is risky if fish that are high in mercury are chosen, but getting omega-3s is important. Stick with fish that are known to be low in mercury and other contaminants and limit seafood servings to two a week. A prescription fish oil supplement may be the safest option of all.



Tikrai to nezinojau g.gif , reiks pasisaugot. O beto su apetitu man dabar tikrai ne kas, per prievarta turiu valgyt
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 14:31)
Man idomu,einu savo malonumui-fotografija.Primeciau,kad ir panasiu laiku su ivf,tai pagalvojau kad vis galva daugiau uzimta bus.

O tu berods grozio salone darbuojies?Ech noreciau uzlekt,ir plaukuosena reiktu atsviezint,ir koks manikiuras su masaziuku ne pro sal butu..  smile.gif


Aha grozio salone,bet va plaukuosenos neatsinaujintum pas mus nes kirpeju neturim,tik nagai ir masaziukai,waxingai ir t.t,o del masaziuko visad prasom,nuolaidele padarysiu kaip ypatingai klientei wink.gif as va ir pati noreciau pasilepinti kokiu masaziuku..drauge i spa viesbuty kviecia savaitgali varyt tik va biskiuka bijau kad koks masaziukas nepakenktu :/

O as va ir foto sesijos visai noreciau,kaip pabaigsi gal suorganizuosim nestukiu foto sesija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 03 vasario 2011 - 16:42
QUOTE(puikutte @ 2011 02 03, 16:22)
Tai as nemanyciau,kad taure vyno pakenktu,bet aisku tiktai raudono

A ko baltas blogas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 03, 15:38)
Aha grozio salone,bet va plaukuosenos neatsinaujintum pas mus nes kirpeju neturim,tik nagai ir masaziukai,waxingai ir t.t,o del masaziuko visad prasom,nuolaidele padarysiu kaip ypatingai klientei wink.gif as va ir pati noreciau pasilepinti kokiu masaziuku..drauge i spa viesbuty kviecia savaitgali varyt tik va biskiuka bijau kad koks masaziukas nepakenktu :/


Reiks sugalvot kada,tik kad baisiai toli tamsta esi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 14:42)
Reiks sugalvot kada,tik kad baisiai toli tamsta esi  ax.gif


Nu jau tikrai toli,pati i londona i kirpykla vaziavau apie 60myliu,o nuo hayes iki manes kokia 30myliu tik smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 02 03, 14:41)
A ko baltas blogas? g.gif


Esu skaicius kad baltas kenkia fertility,o tipo niescioms jo isviso negalima...
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 03, 16:41)
A ko baltas blogas? g.gif


Baltas irgi gerai, bet raudonas gerai veikia raudonuosius kraujo kunelius, ir aplamai juk sakoma, visi vaisiai ir darzoves,kurie yra raudonos spalvos teigiamai veikia krauja.

"Raudonojo vyno sudėtyje yra daugiau resveratrolio. Resveratrolis – tai stiprus antioksidantas, mažinantis galimybę susirgti vėžiu. Vynas turi stiprų priešuždegiminį poveikį, taip pat mažina cholesterolio kiekį kraujyje."
Atsakyti