Įkraunama...
Įkraunama...

Eteriniai aliejai

Kur Klaipėdoje galima nusipirkti daigintų kviečių aliejaus?Gal žino kas nors
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 18, 13:39)
man labai patinka Rožių eterinis aliejus, bet jo Lt. nelabai randu pirkti... Buvau parsivežusi, labai gerai į veido kremą įlašinti, labai gerai tikdavo, patalpų orui irgi thumbup.gif:
Kas mmatė jį lietuvoje?


Roiu eterini alieju maciau "Akropolyje" "Bodyshop" parduotuveje. Kaina ~34-37 Lt. Tiksliai nepamenu. Kremams galima naudoti Jazminu eterini alieju. O citrinu etrinis aliejus balina dantis. Kai valausi dantis ant pastos ilasinu viena laseli. Daugiau nereikia, nes eteriniai aliejai yra labai koncentruoti. Pastebejau, kad man asmeniskai padeda ir nuo persalimo. Kai tik jauciu kad bacila kimba - valausi dantis su citrinu et.aliejumi. Visa ziema neturejau problemu (uztat pavasari persalau lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(ievux @ 2006 04 20, 13:21)
Nusipirkau melisu eterini alieju, kuris darant masazo alieju skiedzemas paprastu aliejumi. bet stai parduotuveje pasake kad vaikiskas aliejus netinka, nes jis uzkempsa ir taip eterinio aliejaus poveiki, negerai odai ir t.t.
Gal kas bandet kudikiu alieju, ar jis istikruju netinkamas masazui su eteriniais aliejais?


Nu jau doh.gif Vaikam tinka,o suaugusiem jau ne g.gif Nesamone - netikiu. Vaiku oda kurkas jautresne nei musu, tai kaip gali netikt? BEto i ji ilasinus 5lasus eterinio aliejaus jokia reakcija gi neivyksta, kad galetu staiga imt ir pakenkt
Atsakyti

Man klausimėlis iškilo dėl eterinių aliejų kaitinimo kambarių kvėpinimui. Nusipirkau lietuvišką bergamočių eterinį aliejų, bet pabaigus kaitinti lėkštutėje lieka tokie lipnūs gliaumai. Ar čia su visais eteriniais taip būna ar netikusį nusipirkau? Nes su aromatiniais aliejais tokių bėdų nebūna ax.gif



Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 17, 13:02)
Man klausimėlis iškilo dėl eterinių aliejų kaitinimo kambarių kvėpinimui. Nusipirkau lietuvišką bergamočių eterinį aliejų, bet pabaigus kaitinti lėkštutėje lieka tokie lipnūs gliaumai. Ar čia su visais eteriniais taip būna ar netikusį nusipirkau? Nes su aromatiniais aliejais tokių bėdų nebūna  ax.gif


Aromatiniu nesu bandziusi, bet nuo eteriniu tai tikrai zvakideje lieka tokios apnasos (beje, laaabai sunkiai nusveiciamos) g.gif
Atsakyti
aliejus tas is eurokos uz 3lt tau sintetinis meslas. padorus aliejus bent 20 lt kainuoja eterinis ir gausi ta normalu vaistinej retoj. tie uz 3lt nebent tikrai tik orui gaivint, nes naudot kosmetikai ir masazui nesiryztu ju.efekto nulis is tu pigiuju.bent jau man taip.
Atsakyti
QUOTE(planktonas @ 2006 05 20, 16:53)
aliejus tas is eurokos uz 3lt tau sintetinis meslas. padorus aliejus bent 20 lt kainuoja eterinis ir gausi ta normalu vaistinej retoj. tie uz 3lt nebent tikrai tik orui gaivint,  nes naudot kosmetikai ir masazui nesiryztu ju.efekto nulis is tu pigiuju.bent jau man taip.


Kur 3Lt kainuoja, ant jų būna parašyta "aromatinis aliejus" ir kiek lašų į lempą lašinti ax.gif Apie naudojimą gražinimuisi nemačiau jokių rekomendacijų.
O jei eterinis laiejus kainuoja 11Lt, tai jis šlamštas ar ne? Turiu dabar tokį bergamočių, įlašinu porą lašų į vaikišką aliejuką, kai šlauneles tepu, nes atseit tinka kovai su celiulitu. Nežinau, ar jis tokį poveikį turi, bet kvepia gerai thumbup.gif
Nors šiaip nutariau, kad sunaudosiu tą buteliuką ir kito nebepirksiu blush2.gif


Atsakyti
gali lasinti apie 5-10 lasu. as taip darau. bet aromaterapiniai irgi yra brangus, eteriniai taip pat. cia kaip su smilkalais: nori naturaliu - moki 20 lt ir t.t., nori pigiu - moki 3 lt uz 10 lazdeliu bet gauni sintetika is indijos. as masazui tai tik naturalius aliejukus perku, nes kitaip gali alergiju ziauriu ivaryt ir siaip, poveikis tada yra juntamas. nu bet cia tik mano nuomone 4u.gif

p.s. esu naujokas ir labai dziaugiuos fainais smailais. jie nuostabus cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(planktonas @ 2006 05 20, 16:10)
gali lasinti apie 5-10 lasu. as taip darau. bet aromaterapiniai irgi yra brangus, eteriniai taip pat. cia kaip su smilkalais: nori naturaliu - moki 20 lt ir t.t., nori pigiu - moki 3 lt uz 10 lazdeliu bet gauni sintetika is indijos. as masazui tai tik naturalius aliejukus perku, nes kitaip gali alergiju ziauriu ivaryt ir siaip, poveikis tada yra juntamas. nu bet cia tik mano nuomone  4u.gif

p.s. esu naujokas ir labai dziaugiuos fainais smailais. jie nuostabus cia smile.gif

As turiu aliejuku tik i aromatines lempas, noreciau isbandyti ir veidukui pagrazinti blush2.gif turiu problematiska oda verysad.gif
Gal gali patarti, kurie aliejai tikrai geri, t.y. kuriu firmu geriau pirkti? ax.gif Gal neblogi is Naujosios barmumes ar Eco metos?
Atsakyti
matai, as ne odos gygytojiukas, o tik siaip masazistas. bet jei spuoguota oda tai arbatmedis tikrai gerai, bet tik 2-4 lasiuku i 10ml kremo ar aliejaus. ir labai skirtumas ar veidui ar kunui. ar pleiskanoja oda ar ji kaip tik per riebi ar per sausa ir t.t. smile.gif kiekvienam atvejui reiketu kazka indivudualaus parinkti. smile.gif
man labai patinka lietuviski aliejai (zalioje dezuteje buna). jie tikrai geri.tu laabai brangiu jau neperku, nes pinigu gaila, o esme vistiek ta pati.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 04 20, 15:17)
Kur Klaipėdoje galima nusipirkti daigintų kviečių aliejaus?Gal žino kas nors


Akropolyje mirksiukas.gif Ten įvairių aliejiukų yra, tik netingėk pavaikščioti
Atsakyti
daigintu kvieciu klaipedoje geros kokybes yra turguje senajame. kainuos 6lt 100ml. pats pirkau tai kvieciu gemalu aliejaus, bet rasi ir kt. dabar prisiminiau.
Atsakyti