Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 3 tema

user posted image

user posted image

user posted image

J.Crew albumėlis, norit įkelti realias nuotraukas reikia kreiptis slaptažodžio į Viltulka

J.Crew išparduotuvė

J.Crew puslapis

Ankstesnė tema

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuole: 25 sausio 2011 - 12:13
QUOTE(aniuta241 @ 2011 01 21, 23:46)
Labai gera mintis, reikia fotika traukti  thumbup.gif
Nors tiek groziu nuo MB dar slepiu...pakraups kai pradesiu is spintos traukti  lotuliukas.gif
ir jau nebeissisuksiu su "cia labai seniai, dar iki gimdymo, tu tik pamirsai...."

As siandien nepasiryzau megztukui ir sortukams is factory... Bijau kad 0 per dideli bus. Lauksim komentaru kai mergaites gaus  rolleyes.gif
Bet sijonuka geleta visgi uzsakiau, nes neatleisiu sau kad su 40% off nepaemiau.



Ar man nepasiseka, ar kaip, kad niekad neuztaikiau sito sijonuko jcrew uzmatyt schmoll.gif Kaip jis vadinasi? Pabandysiu kitaip paieskoti rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2011 01 22, 01:17)
Ar man nepasiseka, ar kaip, kad niekad neuztaikiau sito sijonuko jcrew uzmatyt  schmoll.gif  Kaip jis vadinasi? Pabandysiu kitaip paieskoti  rolleyes.gif  ax.gif


Sitas is Factory. Stai nuoroda 4u.gif :

sijonukas
Atsakyti
Soy, o nieko atrodo isblukusi juoda? biski gaila man, nuotraukoj atrode tokia sodri
Atsakyti
QUOTE(blackberry @ 2011 01 22, 09:58)
Soy, o nieko atrodo isblukusi juoda? biski gaila man, nuotraukoj atrode tokia sodri


Hm, paziurejau pas mane spalva taip ir vadinasi Faded Black, tai gal pas jus ne tokia g.gif As tokios ir tikejau ne sodrios juodos, man tai patinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(eglaite2 @ 2011 01 22, 09:55)
Nebespejau su nuolaida uzsisakyti maikytes, jei kam kartais netiktu ar atliktu, brukstelkit i AZ ax.gif .


Taigi visa savaitgali ta nuolaida, papildo kasdien, tai galit siandien arba ryt pati pasigaut ta maike
Atsakyti
paziurejau, kad ir pas mane faded, bet vistiek pries akis stovi tokia ryski juoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2011 01 21, 23:26)
As pagalvojau, gal butu visai neblogai padaryti albuma su realiom Jcrew drabuziu foto g.gif Per visas temas, cia ju nemazai turetu buti. Tik kas tuom uzsiimtu unsure.gif


Sugalvota thumbup.gif Tikrai fainai butu tureti toki albumeli bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 01 21, 22:05)
as ka tik pasiimiau sita pilkos spalvos XS,nesioju xs-s tai man jis tiko idealiai thumbup.gif ir kokybe labai gera,tikrai labai labai dailiai atrodo wub.gif
user posted image


Jau sis megztukas koks mielas bigsmile.gif O jis toks plonas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinte: 22 sausio 2011 - 11:12
Gal kuri pastebėjot kada maždaug papildo jcrew'ą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 01 22, 14:38)
Gal kuri pastebėjot kada maždaug papildo jcrew'ą?  rolleyes.gif

12-14 valandomis, kaip kada. Papildytas dabar, skubek ziuret wink.gif
Atsakyti
aniuta, o paltuko foto nebus? blush2.gif
Atsakyti
http://www.jcrew.com...~~~~~/35148.jsp

Nesioju M.. j.crew viska imu S.. o sitas kaip.. atitinka ar ne ? koki dydi imti.. bandos jausmas uzvalde.. ir as jo noriu doh.gif
Atsakyti
nu ka galiu pasigirti snd uzsakyta clap.gif
user posted image
user posted image
tik megztuko spalva pilka
Atsakyti