Įkraunama...
Įkraunama...

Limfodrenažas ar vakuuminis masažas - 2

QUOTE(Gusha @ 2011 11 09, 14:47)
Aha, man irgi labai idomu suzinoti kaip kitu patirtis  4u.gif  Jei kasdien daryti ar gali svoris nukristi, apimtys sumazeti? Nes gamintojai raso, kad per 2 men. darant kasdien galima numesti "People can lose 15KG to 30KG during 2 month." Skamba graziai, o kazi kaip realiai? Na labai dziaugciausi, jei jausdama masazo malonuma numesciau bent 5 kg  thumbup.gif  Ar realu?


Nu jo, man irgi tai butu didelis pasiekimas, jei bent 5 kg smile.gif
O jei raso nuo 15 iki 30 kg, tai kokiu 10 kg numetus tai ojojoj kaip dziaugciausi thumbup.gif

Gusha, ar tik nebus mums taip, kad kol pacios neismeginsim, tai ir nesuzinosim? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabriukasg @ 2011 11 09, 14:36)
Gusha, ar tik nebus mums taip, kad kol pacios neismeginsim, tai ir nesuzinosim?  lotuliukas.gif


Ko gero, bet galu gale, kaip bus mums, tai tik pacios isbandziusios galim suzinoti. Dar gerai turetu tie IR spinduliai veikti, jie suteiks pirties efekta, kas irgi turi savo poveiki. Kiekviena gi skirtingai veikia, bet gal nuo -15 iki -30 kg ir reiskia, kad vieni numeta 15 kg, kiti net 30 kg bigsmile.gif Kaip ir visada, kudesnis numeta maziau, stambesnis daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2011 11 09, 16:09)
Ko gero, bet galu gale, kaip bus mums, tai tik pacios isbandziusios galim suzinoti. Dar gerai turetu tie IR spinduliai veikti, jie suteiks pirties efekta, kas irgi turi savo poveiki. Kiekviena gi skirtingai veikia, bet gal nuo -15 iki -30 kg ir reiskia, kad vieni numeta 15 kg, kiti net 30 kg  bigsmile.gif  Kaip ir visada, kudesnis numeta maziau, stambesnis daugiau  biggrin.gif


Aga, as irgi apie tai pagalvojau - kad kudam kai nera ko mesti, tai ir nenumes, o ir siaip del to minimalaus 15 kg tai ko gero vistiek ne visiems realu, nes tarkim man konkreciai tai iki tokio jau visai minimalaus svorio galima numesti 12 kg (cia kad sverciau tiek, kiek iki vaikuciu sveriau, kai visi kaulai kisojo smile.gif ), tai 15 kg nelabai gal realu.. smile.gif Bet siaip butu liux, jei bent jau kazkiek pamestume pasimasazave smile.gif Kad ir po tuos 5 kg smile.gif Ir tai vizualiai jau matytusi ir savijauta pageretu (mane tai tie keli kg labai erzina, nes tarkim rinkutes, kad ir nedideles, is po amptemptu rubeliu laaabai matosi, tai va priaugau 6 kg ir nenesioju jau aptemptu rubeliu, o taip noretusi blush2.gif )

Gusha, o kaip su kombinezoniukais? smile.gif Darantis namuose limfodrenaza reiks gi mums ir imautes tas nusipirkti (vienkartines ar daugkartinio naudojimo). Gal kartais turi info, kur ju galima isigyti? Ar kitos mergaites gal zinote? smile.gif

Masazo centre tai tokias kaip celofanines imautes kojoms duodavo, tai jas galima daug kartu naudoti ir manau, neturetu buti labai brangios smile.gif Bet kur ju isigyti? Vientisi kostiumeliai visam kunui ko gero labai brangus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabriukasg @ 2011 11 09, 13:10)
Labas, gali gali pasidalinti patirtim - kokie rezultatai ilgesni laika naudojantis limfodrenazo aparatu? smile.gif Ir koks yra jusu? Tik limfodrenazas, ar ir vakuuma kartu darotes smile.gif
Domina, ar imanoma is tiesu atsikratyti celiulito, ilga laika darantis limfodrenaza ir ar is tiesu jis padeda sumazinti apimtis? smile.gif Nes man po 20 proceduru ne kazin kokie pokyciai posirode  g.gif  Dabar esame cia kelios mergaites uzsisakiusios siuos aparaciukus ir namie galesime darytis dazniau ir daugiau, tai labai smalsu - galbut po kokiu 50 proceduru imanoma pajusti, kad drabuziai laisvesni ir celiulitas gerokai panykes..smile.gif Ar taip nebus niekada? sad.gif

parasysiu i az,nes kiek zinau apie smulkesne info koks aparatas negalima rasyti 4u.gif
bet poveiki galiu biggrin.gif
na man tikrai padeda...na nezinau kas liecia apimties mazinimo su aparatu nes is 83 esu dabar 56kg biggrin.gif tai negaliu pasakyti kad aparatas padejo,nes laikausi dietos,bet kas liecia celiulito,tai tikrai padejo...nes po to kai sukudau,oda atrode baisiai...ispradziu tai ivyko paumeimas.pasidare dar baisiau,o po to, po truputi pradejo gereti ,ir dabar rezultatas geresnis nei buvo anksciau.bet darausi ne tik del celiulito bet ir del sveikatos,nes puikiai nuima man koju tinyma,relaksas superinis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyle1985: 09 lapkričio 2011 - 15:49
QUOTE(mazyle1985 @ 2011 11 09, 16:37)
parasysiu i az,nes kiek zinau apie smulkesne info koks aparatas negalima rasyti  4u.gif
bet poveiki galiu  biggrin.gif
na man tikrai padeda...na nezinau kas liecia apimties mazinimo su aparatu nes is 83 esu dabar 56kg  biggrin.gif tai negaliu pasakyti kad aparatas padejo,nes laikausi dietos,bet kas liecia celiulito,tai tikrai padejo...nes po to kai sukudau,oda atrode baisiai...ispradziu tai ivyko paumeimas.pasidare dar baisiau,o po to, po truputi pradejo gereti ,ir dabar rezultatas geresnis nei buvo anksciau.bet darausi ne tik del celiulito bet ir del sveikatos,nes puikiai nuima man koju tinyma,relaksas superinis  smile.gif


Saunuole, kad tiek atsikratei smile.gif Na cia sakyciau laaaabai didelis pasiekimas smile.gif Tuoj prasysim, kad isduotumet, kas tai per dieta lotuliukas.gif
Bet ati galbut ir limfodrenazo poveikis tai buvo?

Ar laiketes dietos iki limfodrenazo? Ar kartu pradejo ir limfodrenaza darytis, ir dietos laikytis? Kaip daznai darotes limfodrenaza ir kiek jau laiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabriukasg @ 2011 11 09, 17:09)
Saunuole, kad tiek atsikratei smile.gif Na cia sakyciau laaaabai didelis pasiekimas smile.gif Tuoj prasysim, kad isduotumet, kas tai per dieta  lotuliukas.gif
Bet ati galbut ir limfodrenazo poveikis tai buvo?

Ar laiketes dietos iki limfodrenazo? Ar kartu pradejo ir limfodrenaza darytis, ir dietos laikytis? Kaip daznai darotes limfodrenaza ir kiek jau laiko? smile.gif

ne,ispradziu numeciau svori,po to i veidrodi paziurejau ,tada masazus pradejau daryti smile.gif aparaciuka turiu 2 men.iki 20 proceduru i men,po to jau tiek nereik iki 10uztenka... kas perdaug tas irgi nesveika,nu nebent lygu maiselis esat...
zinau kad limfodrenazinis masazas aparatu nauduoja po kruties vezio klinikoje,tai viena is pagrindiniu proceduru atstatant moters sveikata...be to po luziu ir isnarinimu daktaras numeris vienas sisi aparatas!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabriukasg @ 2011 11 09, 15:22)
Gusha, o kaip su kombinezoniukais? smile.gif Darantis namuose limfodrenaza reiks gi mums ir imautes tas nusipirkti (vienkartines ar daugkartinio naudojimo). Gal kartais turi info, kur ju galima isigyti? Ar kitos mergaites gal zinote? smile.gif

Masazo centre tai tokias kaip celofanines imautes kojoms duodavo, tai jas galima daug kartu naudoti ir manau, neturetu buti labai brangios smile.gif Bet kur ju isigyti? Vientisi kostiumeliai visam kunui ko gero labai brangus..  g.gif


Radom su Naura tokius kostiumus, tai atsiusiu nuoroda i pastuka mirksiukas.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2011 11 09, 16:40)
ne,ispradziu numeciau svori,po to i veidrodi paziurejau ,tada masazus pradejau daryti  smile.gif aparaciuka turiu 2 men.iki 20 proceduru i men,po to jau tiek nereik iki 10uztenka... kas perdaug tas irgi nesveika,nu nebent lygu maiselis esat...
zinau kad limfodrenazinis masazas aparatu nauduoja po kruties vezio klinikoje,tai viena is pagrindiniu proceduru atstatant moters sveikata...be to po luziu ir isnarinimu daktaras numeris vienas sisi aparatas!!!  biggrin.gif


Tikrai saunuole 4u.gif Man tai dar del venu reikia ir siaip limfa isjudinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2011 11 09, 17:45)
Radom su Naura tokius kostiumus, tai atsiusiu nuoroda i pastuka  mirksiukas.gif 
Tikrai saunuole  4u.gif  Man tai dar del venu reikia ir siaip limfa isjudinti  thumbup.gif


Aciu, mergaites, uz info wink.gif
Atsakyti
ar bu sdar atsiliepimu apie masaziuka limfodrenazini bigsmile.gif
Atsakyti
Ogogo, kiek issigvildeno tema 4u.gif Saunuoles 4u.gif Del pooperacinio periodo, tai galiu truputi papildyti. Kai daroma moteriai kruties operacija, tai ispjaunami pazastiniai limfmazgiai, nes dazniausia jie buna apimti to "negero dedes", todel limfai nelieka kur nuteketi ir ranka, kurios pazastis pazeista tampa "kalade", tai tam, kad nenesioti skysciu kokiu 3l.ant vienos rankos, galima padeti limfodrenazu, kuri galima daryti jau sekancia diena po operacijos. Niekas kitas taip nepadeda, o limfodrenazas gerina situacija akyse thumbup.gif
Atsakyti
Naura, gal galetumete pakomentuoti si prietaisiuka?
http://www.youtube.c...feature=related

Ar tinka jis po kavitacijos ir limfodrenazo? smile.gif Ar geriau tokio nenaudoti pasidarius limfodrenaza? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2011 11 09, 17:40)
ne,ispradziu numeciau svori,po to i veidrodi paziurejau ,tada masazus pradejau daryti  smile.gif aparaciuka turiu 2 men.iki 20 proceduru i men,po to jau tiek nereik iki 10uztenka... kas perdaug tas irgi nesveika,nu nebent lygu maiselis esat...
zinau kad limfodrenazinis masazas aparatu nauduoja po kruties vezio klinikoje,tai viena is pagrindiniu proceduru atstatant moters sveikata...be to po luziu ir isnarinimu daktaras numeris vienas sisi aparatas!!!  biggrin.gif

Sveika mazyle1985
As turiu problemu del koju tinimo,skausmo ir pan.
Gal galiu paprasyti kad pasidalintum info apie ta aparaciuka ax.gif Labai buciau dekinga nes nebegaliu pakest tokios savijautos.
Dar problema kad gyvenu ne Vln ar Kaune tai ir proceduru negaliu pasirinkti verysad.gif
Atsakyti