Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo pažinimu grįsti metodai (VIII)

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 02 20, 18:28)
Pirmu numeriu - vaisingų dienų skaičiuoklę.

O po to? Ai, panos, jei norit visada galima per pusę įpiltas stiklines matyti pustuštes cool.gif Tiesiog geriausia būtų pasidžiaugti, kad iš vis parašė ir yra šaunus gydytojas, kuris paneles jaunutes nefarširuoja hormonais, kad oda glotnesnė būtų thumbup.gif Gal kitas straipsnis bus išsamesnis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!
Toks klausimėlis man iškilo - ankstyvieji pogimdyminiai ciklai -ar yra koks nors jų apibrėžimas , kiek jų turi būti ir su kokiais požymiais, ar tai yra tas pats, kas pagal gyd.Rudzinską visavertis ciklas?
Atsakyti
vat vat ir man iskilo tas klausimas. nes jau 4ciklas po gimdymo.
gal individualiai, manau, sprest - pagal BT pirmaja pakilimo diena?

pavz, jau antras ciklas pas mane BT pakilo 18d, o pirmi du buvo 20-21d. jei ir toliau laikysis ties 18d.-skaitosi jau normalizavosi?

ar as teisingai mastau? g.gif
Atsakyti
O aš galvoju, gal pagal liuteininės fazės ilgį, nes ji pas mane dar tik pirmą kartą po gimdymo buvo 10 dienų, o ciklas jau aštuntas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisė: 21 vasario 2012 - 21:55
Aš irgi taip suprantu, kad esmė - liuteininės fazės ilgis, t.y. kai ji tampa ilgesnė nei 10 dienų, grižtama prie įprastinio vertinimo (antros nevaisingos fazės pradžia nuo 3 pakilimo dienos ryto). Pvz. mano liuteininė fazė praeitame cikle buvo 12 dienų, tad šiame cikle jau galiu vertinti pagal įprastas taisykles. Ar teisingai suprantu?
Atsakyti
liuteinine faze gi prasideda pirmaja Bt pakilimo diena? g.gif

kodel, suri kata, sakai, 3?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 02 22, 17:18)
liuteinine faze gi prasideda pirmaja Bt pakilimo diena?  g.gif

kodel, suri kata, sakai, 3?

Taip, liuteininė fazė prasideda pirmąją pakilimo dieną. O trečią pakilusios BT dieną minėjau kaip nevaisingos fazės pradžią, turbūt neįsiskaitei mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidžiaukime smile.gif Delfi
Atsakyti
thumbup.gif pamatysit, kuo toliau, tuo NŠP bus populiaresnis mirksiukas.gif
Na, o aš sukūriau naują temą
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2012 02 24, 01:18)
thumbup.gif pamatysit, kuo toliau, tuo NŠP bus populiaresnis  mirksiukas.gif
Na, o aš sukūriau naują temą


Aš irgi manau, kad populiarės po truputį. Ir tokiais straispniais kaip Klimo interviu labai smarkiai piktintis neverta - meškos paslaugą jie sau daro, nes pernelyg akivaizdu, kad reklama, žmonės tą supranta smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti