Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 10 10, 19:24)
gal kasnors turi isivaizdavima kaip nustoti slysti ant jogos kilimelio .... ? Nepigus buvo, siunciausi is uzsienio, ale slystu, kad ji kur, darydama downward dog'a vis mastau kaip neuzsiversti ant galvos rankoms paslydus  doh.gif  biggrin.gif  kaip ta sliduma sumazinti ?

Šiaip slydimas bepraktikuojant dingsta.
Taip pat kaip kojos slydimas "Medyje".

Jei tvirtai prispaudžiate delną, taip kad nieko po juo neina pakišt, tuomet tik laiko klausimas, kada nustos slysti. O jei vistiek slys, tai gal tikrai kilimėlis kaltas smile.gif
Dėkit rankas ant grindų.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Esu pradedanti "joge". Vakar buvo pirmas uzsiemimas - praktiskai stebuklingas.. nebejauciu chronisku, ilgus metus kamavusiu nugaros skausmu.. Dar negaliu patiketi.. lotuliukas.gif
Turiu klausima - gal zinote kur internetineje parduotuveje galima nusipirkti gera jogos kilimeli? Vakar ciupinejau tris - isvaizda panasi, taciau geras tik vienos rusies..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 10 12, 07:25)
Labas rytas smile.gif
Esu pradedanti "joge". Vakar buvo pirmas uzsiemimas - praktiskai stebuklingas.. nebejauciu chronisku, ilgus metus kamavusiu nugaros skausmu.. Dar negaliu patiketi..  lotuliukas.gif
  Turiu klausima - gal zinote kur internetineje parduotuveje galima nusipirkti gera jogos kilimeli? Vakar ciupinejau tris - isvaizda panasi, taciau geras tik vienos rusies..

Dažniausiai žmonės perka per jogos studiją, kurioje lanko.
Jei tenai kilimėlis patiko, tai jų ir teiraukitės mirksiukas.gif
Atsakyti
klaipėdietės, gal turit atsiliepimų apie jogos centrą šaulių gatvėje? kaip pradedančiųjų mokytoja Rasa? smile.gif
http://www_jogos-centras_lt/
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 10 12, 09:45)
Dažniausiai žmonės perka per jogos studiją, kurioje lanko.
Jei tenai kilimėlis patiko, tai jų ir teiraukitės  mirksiukas.gif



na na.. jei gyventumete provincijoje - suprastumete..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 10 12, 20:04)
na na.. jei gyventumete provincijoje - suprastumete..

Tada pirmiausia nusistatykit "lubas", kiek galite skirti jogos kilimėliui.
Nes galima nusipirkti ir už 20 Lt, arba už 300 Lt. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos..as visai zalia..niekad nelankiau jogos..ir noreciau pabandyti ..nes viskas erzina, esu nervuota, impulsivi, uzsidegu del menkniekio...vyras patare pabandyti kvepavimo joga. patarkit nuo ko pradeti? gal siaures miestelyje ar aplink yra geras klubas pradedantiesiems? is anksto aciu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 10 13, 11:16)
Tada pirmiausia nusistatykit "lubas", kiek galite skirti jogos kilimėliui.
Nes galima nusipirkti ir už 20 Lt, arba už 300 Lt.  mirksiukas.gif  4u.gif


Kad mano zinios jau gilesnes.. Pigus kilimeliai buna netinkami.. Geru kilimeliu kaina prasideda nuo 80-90 Lt.
Klausima as uzdaviau todel, kad norejau suzinoti - gal pirkote internetu, is uzsienio kilimeli, kurio kokybe yra gera. Gaila, kad negalite padeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 10 13, 12:59)
Kad mano zinios jau gilesnes.. Pigus kilimeliai buna netinkami.. Geru kilimeliu kaina prasideda nuo 80-90 Lt.
  Klausima as uzdaviau todel, kad norejau suzinoti - gal pirkote internetu, is uzsienio kilimeli, kurio kokybe yra gera.  Gaila, kad negalite padeti smile.gif

Ne, pirkau LT 4u.gif
Atsakyti
As taip pat pirkau LT, buvo kaip tik akcija ir nusipirkau uz 40lt. Tikrai nesigailu
Atsakyti
QUOTE(kubnicka @ 2012 10 13, 11:41)
Sveikos..as visai zalia..niekad nelankiau jogos..ir noreciau pabandyti ..nes viskas erzina, esu nervuota, impulsivi, uzsidegu del menkniekio...vyras patare pabandyti kvepavimo joga. patarkit nuo ko pradeti? gal siaures miestelyje ar aplink yra geras klubas pradedantiesiems? is anksto aciu. blush2.gif

Šiaurės miestelyje girdėjau gerus atsiliepimus apie Vija Pinavija studiją, yra Sri Sri jogos centras.
Žirmūnuose veikia jogos mokykla Shambu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenora: 13 spalio 2012 - 15:37
QUOTE(kice @ 2012 10 12, 08:25)
Labas rytas smile.gif
Esu pradedanti "joge". Vakar buvo pirmas uzsiemimas - praktiskai stebuklingas.. nebejauciu chronisku, ilgus metus kamavusiu nugaros skausmu.. Dar negaliu patiketi..  lotuliukas.gif
  Turiu klausima - gal zinote kur internetineje parduotuveje galima nusipirkti gera jogos kilimeli? Vakar ciupinejau tris - isvaizda panasi, taciau geras tik vienos rusies..

http://pigu.lt/sport...jogos_reikmenys
Atsakyti