Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

Aciu Merginos uz patarima,tikrai uzsirasysiu i sita grupe,o paskui matysiu kokia seka eisiu-vietoj susitarsiu.Manau,kad man po dideliu traumu stuburo pradziai pats tas manksta sustiprint visa kuna,kazin ar ir tai iseis viska padaryt smile.gif Nera cia terapines grupes,tai nelabai zinau ka ir rinktis.
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 11 03, 21:34)
po 7 kartus  kiekvienai kojai?!  Arba pusmeti reikia treniruotis kasdien, arba buti jaunai ir sveikai biggrin.gif
  Kol kas padarau po kokius 3 kartus..




7 kaip tik,bet jei kas turi bedu su per dideliu pulsu,tai uzteks ir 3, o jei esat mieguisti,tai ir 10 nepamaisys mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juste10 @ 2012 11 03, 23:33)
Aciu Merginos uz patarima,tikrai uzsirasysiu i sita grupe,o paskui matysiu kokia seka eisiu-vietoj susitarsiu.Manau,kad man po dideliu traumu stuburo pradziai pats tas manksta sustiprint visa kuna,kazin ar ir tai iseis viska padaryt  smile.gif Nera cia terapines grupes,tai nelabai zinau ka ir rinktis.


su stuburo trauma labai tinka lenkimasis i prieki,istempia visa stubura,bet reikalauja kantrybes.
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 11 03, 23:34)
po 7 kartus  kiekvienai kojai?!  Arba pusmeti reikia treniruotis kasdien, arba buti jaunai ir sveikai biggrin.gif
  Kol kas padarau po kokius 3 kartus..
Kilimelis labai jau pigus atrodo.. bet gal kas turite? Gidejau, kad kokybiskiausi buna is rulonu.. Bet tada pirkti eikia koki 10 kilimeliu iskart wink.gif

Na taip, kiekvienai kojai darau po tiek...Aisku, ne iskart po tiek pradejau, pradejau nuo maziau. Bet apskritai, tai as darau ne vien saules pasveikinimai, ir kitas asanas itraukiu. Na, o del amziaus tai man 27
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jugile: 04 lapkričio 2012 - 00:24
QUOTE(juste10 @ 2012 11 03, 23:33)
Aciu Merginos uz patarima,tikrai uzsirasysiu i sita grupe,o paskui matysiu kokia seka eisiu-vietoj susitarsiu.Manau,kad man po dideliu traumu stuburo pradziai pats tas manksta sustiprint visa kuna,kazin ar ir tai iseis viska padaryt  smile.gif Nera cia terapines grupes,tai nelabai zinau ka ir rinktis.


tai tau kaip tik tiks joga smile.gif per menesi laiko as jau jauciu daugybe teisgiamu poslinkiu smile.gif tik nepersistenk, treneriui pasisakyk apie problemas, nieko nedaryk is jegos, kad sau nepakenktum, o per laika viskas susitvarkys smile.gif
Nes tie pratimai tiesiog stebuklingi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jugile @ 2012 11 04, 00:22)
Na taip, kiekvienai kojai darau po tiek...Aisku, ne iskart po tiek pradejau, pradejau nuo maziau. Bet apskritai, tai as darau ne vien saules pasveikinimai, ir kitas asanas itraukiu. Na, o del amziaus tai man 27


na tokiam amziui man ne jogos nereikejo biggrin.gif
Bet jei praktikuosi - poblemu nebus ir vyresniame amziuje, jei ne kokia trauma.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 11 04, 12:52)
tai tau kaip tik tiks joga smile.gif per menesi laiko as jau jauciu daugybe teisgiamu poslinkiu smile.gif tik nepersistenk, treneriui pasisakyk apie problemas, nieko nedaryk is jegos,  kad sau nepakenktum, o per laika viskas susitvarkys smile.gif
Nes tie pratimai tiesiog stebuklingi biggrin.gif
Papildyta:
  na tokiam amziui man ne jogos nereikejo biggrin.gif
Bet jei praktikuosi - poblemu nebus ir vyresniame amziuje, jei ne kokia trauma.. smile.gif

Na, as joga uzsiimti pradejau, nes gydytojai man neleidzia aktyviai sportuoti. Is tokiu tinka joga, pilates, kalanetika...Tai pasirinkau joga pirmiausia del kazkokios mankstos kunui, bet veliau pamaciau kad ji duoda ne tik tai, o dar daug daug daigiau thumbup.gif Del traumu tai vat is persisitengiau su tuo keliu, dar ir dabar jauciu siek tiek, atsargiau su juo reikia...Del to ir sakau, kad pliusas, kai zmogus pradeda mankstintis, kazka daryti, bet visgi esu tokios nuomones, kad geriau is sono pastebetu zmogus, zinantis kaip tiksliai ir taisyklingai tai atlikti...
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2012 11 04, 10:59)
Na, as joga uzsiimti pradejau, nes gydytojai man neleidzia aktyviai sportuoti. Is tokiu tinka joga, pilates, kalanetika...Tai pasirinkau joga pirmiausia del kazkokios mankstos kunui, bet veliau pamaciau kad ji duoda ne tik tai, o dar daug daug daigiau thumbup.gif  Del traumu tai vat is persisitengiau su tuo keliu, dar ir dabar jauciu siek tiek, atsargiau su juo reikia...Del to ir sakau, kad pliusas, kai zmogus pradeda mankstintis, kazka daryti, bet visgi esu tokios nuomones, kad geriau is sono pastebetu zmogus, zinantis kaip tiksliai ir taisyklingai tai atlikti...

taip, as visai sutinku su tavimi.. reikalingas geras jogos teneris - kad pakontroliuotu, pamokytu pozas atlikti, nes net smulkmenos svarbu: kvepavimas, koju pirstu padetis wink.gif
O veliau, turint daug patirties nauju asanu galima mokytis ir is knygu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 11 03, 23:13)
O jei pasakyciau, kad atsigulus ant nugaros as negaliu pakelti abieju koju iskart?

O taip... kažkada ir aš negalėjau...
Apskritai gailiuosi, kad mano jaunystėje nebuvo nei jogų, nei kitokių sportų doh.gif
Per vėlai pradėjau. Bet... juk pradėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 11 04, 15:42)
O taip... kažkada ir aš negalėjau...
Apskritai gailiuosi, kad mano jaunystėje nebuvo nei jogų, nei kitokių sportų doh.gif
Per vėlai pradėjau. Bet... juk pradėjau smile.gif

Geriau veliau, negu niekada 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kice,o kiek kartu per savaite(ar mensi)lankai joga?aciu
Atsakyti
Lankau 2 kartus per savaite - mano miestelyje tai vienintelis pasirinkimas biggrin.gif Ir aplamai labai nustebusi buvau, kai suzinojau, kad joga pas mus yra.. Pavasari prota nusviete mintis - man galetu padeti joga.. Susiklausinejau, kas veda, rasiau per FB, o uzsiemimai naujai grupei prasidejo tik rugseji.. smile.gif
Po ivadinio kurso bus 1 uzsiemimas per savaite.. Siuo metu namie pasimankstinu kartas nuo karto, o kai liks tik 1 kartas - teks rimtai uzsiimti namuose wink.gif
Atsakyti
sveikutes


gal kas lanko cia http://www.vijanos-s...varkarastis.php joga g.gif kuri trenere geresne Aiste ar Gitana ?
Atsakyti
Pradejau joga lankyti Shanti Jogos centre (Vilniuje) ir esu labai patenkinta. Mokytojas tikras profesionalas, vieta nuostabi, darydama joga pro langus matai visa Vilniu. Be to, kaip pats jogos mokytojas pasake (kuris be to yra ir sio centro savininkas), kad dauguma visu kitu jogos mokyklu, kurios yra ikurtos Vilniuje yra jo mokiniu. Nes Shanti centras yra seniausias Vilniuje. Tikrai rekomenduoju smile.gif
Po pamoku i miesta iseinu daug geresnes nuotaikos, ramesne ir su didele energija nuveikti ka nors produktyvaus. Nuostabu!
Atsakyti