Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelei Edgarui atminti

Is Danielos puslapio....

PAGALBA EDGARUI
Aštuonerių metų Edgaras vaikystės dienas leidžia ligoninėje. Daugiau nei prieš metus berniukui diagnozuota Hočkino limfoma – piktybinis limfmazgių navikas. Per tą netrumpą laikotarpį Edgarui teko iškęsti limfmazgių operaciją, septynis chemoterapijos kursus, švitinimą. Iš pradžių rezultatai buvo geri ir berniukas išvažiavo namo. Tačiau po kelių mėnesių liga atsinaujino: kairiajame plautyje medikai rado metastazių. Edgaras vėl buvo operuotas. Dabar gydytojai ir tėvai tikisi, kad kaulų čiulpų transplantacija bus sėkminga ir Edgaras grįš namo pas tėvus, savo dar du brolius ir seserį.

Vasiliauskų šeima daugiavaikė. Susirgus broliukui, mokslus teko mesti vyriausiai Vasiliauskų dukrai. Dabar ji vietoj mamos rūpinasi dviem namie likusiais broliais.
Visos šeimos pajamos V. Vasiliauskienės gaunama pašalpa už vaikus, Edgaro invalidumo pašalpa ir tėvo bedarbio pašalpa. Viso apie 320 litų.
Geros valios žmonės, paskambinkite jo mamai tel. 8677 34 397 arba paaukokite šiai šeimai pinigų.

Saskaitos numeris nebeveikia
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 06 07, 19:00)
Vasiliauskų šeima daugiavaikė. Susirgus broliukui, mokslus teko mesti vyriausiai Vasiliauskų dukrai. Dabar ji vietoj mamos rūpinasi dviem namie likusiais broliais.
Visos šeimos pajamos V. Vasiliauskienės gaunama pašalpa už vaikus, Edgaro invalidumo pašalpa ir tėvo bedarbio pašalpa. Viso apie 320 litų.

o kur mama? unsure.gif ir kodel tetis neranda darbo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 06 08, 01:22)

o kur mama? unsure.gif ir kodel tetis neranda darbo? unsure.gif

nu tu pasakei doh.gif , kodel tetis neranda darbo... Todel, kad Lietuvoje labai labai sunku, beveik neimanoma vyresniam zmogui rasti darba... asmeniskai pazistu ne viena ir ne net ne 10.mano mama 8 metai be darbo, gerai, kas as tokia sedziu Amerikoje ir siunciu pinigelius....
Atsakyti
Fasolka, na nepyk, taigi ne visi neranda unsure.gif Tiesiog kai norisi padet, man norisi ir issamiau paklaust... Kas cia blogo unsure.gif O jei senai darbo neturi ir tiek vaikuciu, tai irgi klausimu iskyla... Tokia natura mano blush-anim-cl.gif

Mamulia, nenorejau nieko izeist savo klausimu, tiesiog norisi daugiau informacijos rolleyes.gif
Atsakyti
O kodel negali tetis ziuret broliu ,jei jis nedirba galetu juk vaikucius ziuret . Nereiketu sesei mokslus mest . Gaila ir vyresneles . sad.gif P.S bet kuriuo atveju Edgarui padet reik huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 08 birželio 2004 - 07:13
O kodel vyresnele ziuri vaikus jeigi tevas irm otina nedirba? Tikrai idomi situacija dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 06 08, 07:15)
O kodel vyresnele ziuri vaikus jeigi tevas irm otina nedirba? Tikrai idomi situacija dry.gif

manyciau motina Edgara priziuri.
O va del tetes, tai klausimai kyla.
Atsakyti
Davai mamkos mažiau diskutuojam kas ką prižiūri ir kodėl tokia o ne kitokia situacija šeimoj yra. Pagalbos esmė ir yra tokia, kad duodi nediskutuodamas kur tie pinigai nukeliaus ir kam jie bus išleisti. Juk nemanau, kad aukosit tūkstančiais. O dėl keliasdešimt litų, tai jau sorry dėl tokių diskusijų. O jeigu vis dar svarstot, gal geriau nuperkam tiems labai dideliems ligoniukams kokių nors jų geidžiamų dovanėlių ir nuvežam į ligoninę. Tai tikrai žinosim, kad jie vaikučiams teko.
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 06 08, 03:32)

Mamulia, nenorejau nieko izeist savo klausimu, tiesiog norisi daugiau informacijos rolleyes.gif

informacija radau Danielos puslapyje,o pati informacijos daugiau neturiu. Yra nurodytas telefonas, galima paskambinus bandyt aiskintis situacija.... huh.gif
O Lietuvoj bedarbystes lygis labai aukstas,ypac provincijoje. Beje vyru poziuris i seima LT irgi savotiskas,ypac jei seimoj serga vaikas mad.gif liudna realybe sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Nematau cia nieko blogo, kad mamos teiraujasi, kas , kaip ir kodel. Nes tikrai idomi situacija. Manau galiu taip sakyti, nes pati sirgau Hodzkino limfoma, man cia liga diagnozavo 25 metų proga. Teko 7 chemoterapijos ir aisku spindulinis gydymas, va si birzeli jau visi metai praejo po to gydymo pabaigos, lygiai metai - svari, kuo labai dziaugiuosi, taciau taip pat galiu pasakyti, kad daznai situacija, kai sergama yra naudojamasi, nes pati isidarbinau jau po pirmos chemijos ir visa laika dirbau pilna darbo diena, aisku mano darbas ne fizinis, taciau ryztas pasveikti daro stebuklus, bo siai ligai reikalingi vieni vaistai nera kompensuojami jie kai nuoja 400 Lt ir uztenka 2 chemijos kursams, be to dienos stacionare tenka primoketi uz vaistelius tai dar per men susidaro kazkur 100 ar bicki daugiau lituku. Tad teko paciai uzsidirbti, bo jau labai norejau gyventi.
Matau, kaip jus nuosirdziai padedat seimoms turincioms bedu, taciau taip pat manau, kad ir patys seiminyksciai turetu pasistengti. Negalima vien tiketis kitu paramos, be to pvz man smagiau butu paremti ta seima, kuri tikrai kovoja ir daro viska, kad iseitu is sios situacijos.
Atsakyti
QUOTE (rasyte @ 2004 06 15, 09:19)
Nematau cia nieko blogo, kad mamos teiraujasi, kas , kaip ir kodel. Nes tikrai idomi situacija. Manau galiu taip sakyti, nes pati sirgau Hodzkino limfoma, man cia liga diagnozavo 25 metų proga. Teko 7 chemoterapijos ir aisku spindulinis gydymas, va si birzeli jau visi metai praejo po to gydymo pabaigos, lygiai metai - svari, kuo labai dziaugiuosi, taciau taip pat galiu pasakyti, kad daznai situacija, kai sergama yra naudojamasi, nes pati isidarbinau jau po pirmos chemijos ir visa laika dirbau pilna darbo diena, aisku mano darbas ne fizinis, taciau ryztas pasveikti daro stebuklus, bo siai ligai reikalingi vieni vaistai nera kompensuojami jie kai nuoja 400 Lt ir uztenka 2 chemijos kursams, be to dienos stacionare tenka primoketi uz vaistelius tai dar per men susidaro kazkur 100 ar bicki daugiau lituku. Tad teko paciai uzsidirbti, bo jau labai norejau gyventi.
Matau, kaip jus nuosirdziai padedat seimoms turincioms bedu, taciau taip pat manau, kad ir patys seiminyksciai turetu pasistengti. Negalima vien tiketis kitu paramos, be to pvz man smagiau butu paremti ta seima, kuri tikrai kovoja ir daro viska, kad iseitu is sios situacijos.

Stiprybes ir sveikatos tau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (rasyte @ 2004 06 15, 09:19)
Nematau cia nieko blogo, kad mamos teiraujasi, kas , kaip ir kodel. Nes tikrai idomi situacija. Manau galiu taip sakyti, nes pati sirgau Hodzkino limfoma, man cia liga diagnozavo 25 metų proga. Teko 7 chemoterapijos ir aisku spindulinis gydymas, va si birzeli jau visi metai praejo po to gydymo pabaigos, lygiai metai - svari, kuo labai dziaugiuosi, taciau taip pat galiu pasakyti, kad daznai situacija, kai sergama yra naudojamasi, nes pati isidarbinau jau po pirmos chemijos ir visa laika dirbau pilna darbo diena, aisku mano darbas ne fizinis, taciau ryztas pasveikti daro stebuklus, bo siai ligai reikalingi vieni vaistai nera kompensuojami jie kai nuoja 400 Lt ir uztenka 2 chemijos kursams, be to dienos stacionare tenka primoketi uz vaistelius tai dar per men susidaro kazkur 100 ar bicki daugiau lituku. Tad teko paciai uzsidirbti, bo jau labai norejau gyventi.
Matau, kaip jus nuosirdziai padedat seimoms turincioms bedu, taciau taip pat manau, kad ir patys seiminyksciai turetu pasistengti. Negalima vien tiketis kitu paramos, be to pvz man smagiau butu paremti ta seima, kuri tikrai kovoja ir daro viska, kad iseitu is sios situacijos.

Na matai, tu tikra šaunuolė. Pati išsikapstei. Bet Edgarui tik aštuoni metai, taigi čia jau kita situacija. Žinau, ką reiškia biednai gyventi ir dar kitų pinigų prašyti. Jau vien nuo biednumo žmogus jaučiasi sugniuždytas, depresuotas ir t.t. Tokie žmonės dažniausiai užsidaro savyje ir pasiduoda... Bet tai nereiškia, kad Edgaras nori mažiau gyventi nei kiti, kurie turi kovojančius už juos tėvus ir kad jam reikia mažiau padėti. Aš vis nesulaukiu Danielos laiško, tai pati ruošiuosi paskambinti. Būtų smagu jei mamytės prisidėtų ir nupirktumėm sergantiems vaikučiams dovanėlių.
Atsakyti