Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkų mergaičių 4 temutė

wow kaip viskas cia greitai, nauja tema, liuks smile.gif
I registratura taip pat tikis trecio karto priskambinu. Norint uzsiregistruoti pas sepetiene, reikia skambinti puse 7, nes 7 ji pasiima ta knyga ir nusinesa i kabineta, tada jau uzsiregistruoti negalima. Nesusipratimas kazkoks. Turint temperaturos tik viena iseitis - greitoji.
Pasivaiksciot keliuku tai cia pakankamai tik kad saligatviai nesutvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2011 01 27, 12:50)
wow kaip viskas cia greitai, nauja tema, liuks smile.gif
I registratura taip pat tikis trecio karto priskambinu. Norint uzsiregistruoti pas sepetiene, reikia skambinti puse 7, nes 7 ji pasiima ta knyga ir nusinesa i kabineta, tada jau uzsiregistruoti negalima. Nesusipratimas kazkoks. Turint temperaturos tik viena iseitis - greitoji.
Pasivaiksciot keliuku tai cia pakankamai tik kad saligatviai nesutvarkyti.

Pas mus iki mėnesio ėjo kas savaitę, kokius tris kartus buvo tikrai g.gif
o dėl registravimosi, tai aš išpindėjus, skambinu tiesiai į kabinetą joms hihihi.gif ir sesutė užregistruoja biggrin.gif
Atsakyti
gerai buti kartais ispindejus smile.gif tai skambini sesutei? gal yra mamu kurios turi darzelinukus. Mes lankom pirmus metus ir einam i pabirucius, tai vis slogos ir kosuliai puola.
Atsakyti
O man atrodo, skambinti į kabinetą normalu. Jei nėra sukurta kitos sistemos užsiregistruoti. Jei sergam, labai neramu, nueinam ir taip. Sergančius vaikus priima
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2011 01 27, 14:08)
gerai buti kartais ispindejus smile.gif tai skambini sesutei? gal yra mamu kurios turi darzelinukus. Mes lankom pirmus metus ir einam i pabirucius, tai vis slogos ir kosuliai puola.

Jop, sesutei biggrin.gif bet nieko dėl to nesako tai skambinsiu jai ir toliau ax.gif mano viena pažįstama tenai veda savo mazgį, tai kaip serga taip serga doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2011 01 27, 14:08)
gerai buti kartais ispindejus smile.gif tai skambini sesutei? gal yra mamu kurios turi darzelinukus. Mes lankom pirmus metus ir einam i pabirucius, tai vis slogos ir kosuliai puola.

Mes einam į pabiručius biggrin.gif Kokioj grupėj mažius tavo ?
Atsakyti

Pas mus iki mėnesio ėjo kas savaitę, kokius tris kartus buvo tikrai g.gif

Tai gerai, o tai galvojau, kad cia pas mus taii visai. O pas kokia jus gydytoja? Gal cia nuo sesutes priklauso?
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 01 28, 11:22)
Pas mus iki mėnesio ėjo kas savaitę, kokius tris kartus buvo tikrai g.gif

Tai gerai, o tai galvojau, kad cia pas mus taii visai. O pas kokia jus gydytoja? Gal cia nuo sesutes priklauso?

Mes pas Zupkauskienę, neįsivaizduoju nuo ko priklauso g.gif bet gydytoja tai gera, savo numerį liepė įsivest ir skambint jai asmeniškai jei jau kas neaišku ar blogai ax.gif tai man patiko toks požiūris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2011 01 27, 17:59)
Mes einam į pabiručius  biggrin.gif Kokioj grupėj mažius tavo ?


Mes peliuku grupe lankom.

Mamytes gal yra sportuojanciu ar norinciu pradet, ieskau sporto klubo netoliese ir kompanijos smile.gif kaip ir arteja vasara smile.gif noretus pasportuot truputi
Atsakyti
QUOTE(Erika! @ 2011 01 28, 11:30)
Mes peliuku grupe lankom.

Mamytes gal yra sportuojanciu ar norinciu pradet, ieskau sporto klubo netoliese ir kompanijos  smile.gif kaip ir arteja vasara smile.gif noretus pasportuot truputi

gal kas girdejote apie NAUJININKŲ SVEIKATINGUMO KOMPLEKSA, sporto kluba?(Telšių g. 17)
Atsakyti
o kur ta telsiu g.?
Papildyta:
mazdaug isivaizduoju. Siaip info jokios nera, reiketu nueiti ir pasiziureti kaip ten kas.
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 01 27, 10:53)
Tai puiku.... gal tiek ir užteks sirgti  thumbup.gif  Aš tai to gripo bijau, kad vaikas neparneštų iš mokyklos  blink.gif


Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Erika! @ 2011 01 28, 11:43)
o kur ta telsiu g.?
Papildyta:
mazdaug isivaizduoju. Siaip info jokios nera, reiketu nueiti ir pasiziureti kaip ten kas.


As vis planuoju eit sportuot, bet niekaip neprisiruosiu. As jau anksciau vaiksciojau i aerobika vivulskio g. (Marciolionio krepsinio mokyklos pastate II aukste). 2 kart per savaite 75 ar 85 Lt. Yra pirtis. Bet ten viskas paprasta. Nera jokios prabangos. Kaip mokyklos sporto saleje ax.gif
Man ten patikdavo, nes moterys sportuoti ejo, o ne save parodyti doh.gif

O i naujininku sveikatingumo kluba buvau karta nuejusi pries kelis metus, tai ten tik treniruokliai buvo ir viskas. O vivulskio g. 40 min. aerobika ir po to treniruokliai thumbup.gif
Atsakyti