Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Sirdies ir proto linijos sujungtos i viena.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 02 27, 11:01)
Sirdies ir proto linijos sujungtos i viena.
Ta prasme sujungtos pradzioj prie rodomojo pirsto kalvos ar is viso jos kaip viena linija?
Atsakyti
Merkurijaus pirstas rodo zmogaus gebeijimus menui, mokslui, bei komercijai. Is sito pirsto eina Merkurijaus linija. Ji rodo vidine refleksija arba gebejima nujausti ivykius. Tokia linija turi visokie mediumai ir zmones, turintys pranasingus sapnus. Daznai zmones tokios linijos net neturi.

Pas mane kokia aiski sita linija blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 02 27, 11:14)
Merkurijaus pirstas rodo zmogaus gebeijimus menui, mokslui, bei komercijai. Is sito pirsto eina Merkurijaus linija. Ji rodo vidine refleksija arba gebejima nujausti ivykius. Tokia linija turi visokie mediumai ir zmones, turintys pranasingus sapnus. Daznai zmones tokios linijos net neturi.

Pas mane kokia aiski sita linija  blink.gif  blink.gif
O geras thumbup.gif As turiu nerealiai stipria intuicija, sapnai mano pildosi, o linija tikrai nera ryski. Tai jeigu tavo tokia ryski, gal esi mediume? mirksiukas.gif As tau buvo, kad nuspedavai ateiti ar jautei kazka ypatingo apie kitus zmones?
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2006 02 27, 11:05)
Ta prasme sujungtos pradzioj prie rodomojo pirsto kalvos ar is viso jos kaip viena linija?


Taip, vienoje rankoje tos linijos sujungtos pradzioj ir iki Saturno pirsto, o po to eina atskirai. Kazkur nuo 31 m.
Papildyta:
QUOTE(*plepute* @ 2006 02 27, 11:05)
Ta prasme sujungtos pradzioj prie rodomojo pirsto kalvos ar is viso jos kaip viena linija?


Taip, vienoje rankoje tos linijos sujungtos pradzioj ir iki Saturno pirsto, o po to eina atskirai. Kazkur nuo 31 m.
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2006 02 27, 11:29)
O geras thumbup.gif As turiu nerealiai stipria intuicija, sapnai mano pildosi, o linija tikrai nera ryski. Tai jeigu tavo tokia ryski, gal esi mediume? mirksiukas.gif As tau buvo, kad nuspedavai ateiti ar jautei kazka ypatingo apie kitus zmones?


Del intuicijos irgi nesiskundziu. Nuojauta, lyg tai perspejimas daznai mane pradeda lydet gerokai anksciau pries kai kam ivykstant. Ta mano linija nera tokia kaip gyvenimo ar kitos pagrindines, bet paziurejus, matosi labai aiskiai, ko daugiau nera - nei nuo Saturno, nei nuo kito pirsto is viso. Tik ji pas mane nuo pacio pirstelio trukinejanti, sakota daugmaz, o va i gala taip graziai aiskiai ryskiai susijungia.
O zmones as tikrai ypatingai jauciu - ka prisileist, o ko ne. Yra zmoniu, kurie mane dievina kaip drauge, bet pas mane saltas atstumas, nors tu ka. Net geda, nu bet negaliu prisileist ir viskas. Ir nezinau, ka zmogui pasakyt, juk man nieko blogo nera padares. Ir sapnai mano daznai pildosi arba perspeja mane. Tik ne visada juos analizuoju. Jeigu kas istringa, po to issipildo, va tada nusistebiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 02 27, 11:45)
Taip, vienoje rankoje tos linijos sujungtos pradzioj ir iki Saturno pirsto, o po to eina atskirai. Kazkur nuo 31 m.
Na, as zinau tik tiek, kad kai sirdies ir galvos linija susijungia, tai reiskia kad sirdis dominuoja pries prota (zmogus klausosi sirdies net tada, kai protas sako ka kita). O jei papildomai dar proto linija gale issiskirsto i dvi mazas linijas ir viena is siu mazu liniju eina link Menulio kalvos, tai parodo zmogu, kuris viska paaukos del savo polinkiu.
Tu dar minijai, kad sios dvi linijos susijungia pakankamai ilgai, net iki Saturno pirsto, pirma karta girdziu apie tokia tvirta "sajunga" g.gif Reiks dar paskaityti, paziureti. Jei ka rasiu, butinai parasysiu mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Fanta @ 2006 02 27, 12:52)
Del intuicijos irgi nesiskundziu. Nuojauta, lyg tai perspejimas daznai mane pradeda lydet gerokai anksciau pries kai kam ivykstant. Ta mano linija nera tokia kaip gyvenimo ar kitos pagrindines, bet paziurejus, matosi labai aiskiai, ko daugiau nera - nei nuo Saturno, nei nuo kito pirsto is viso. Tik ji pas mane nuo pacio pirstelio trukinejanti, sakota daugmaz, o va i gala taip graziai aiskiai ryskiai susijungia.
O zmones as tikrai ypatingai jauciu - ka prisileist, o ko ne. Yra zmoniu, kurie mane dievina kaip drauge, bet pas mane saltas atstumas, nors tu ka. Net geda, nu bet negaliu prisileist ir viskas. Ir nezinau, ka zmogui pasakyt, juk man nieko blogo nera padares. Ir sapnai mano daznai pildosi arba perspeja mane. Tik ne visada juos analizuoju. Jeigu kas istringa, po to issipildo, va tada nusistebiu  biggrin.gif
Matai, turi nebloga dovana siame gyvenime wub.gif Butinai ugdyk ja mirksiukas.gif Jei skaitai rusiskai, galeciau labai geras knygas parekomenduoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2006 02 27, 12:59)
Matai, turi nebloga dovana siame gyvenime wub.gif Butinai ugdyk ja mirksiukas.gif Jei skaitai rusiskai, galeciau labai geras knygas parekomenduoti ax.gif


As skaitau. Kur ju yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 02 27, 13:03)
As skaitau. Kur ju yra pirkti?
Pirkti tikriausiai galima knyginose (ypac rusiskuose, pvz. Homo Sapiens). As parsisiunciau is interneto, tad turiu elektronini varianta rolleyes.gif Galiu atsiusti mirksiukas.gif
Man labiausiai patinka knygos, kurias raso Лора ДЭЙ 4u.gif
Atsakyti
Cia bandziau analizuotis savo linijas, bet vienas dalykas mane isgasdino - vedybu linijos super aiskios net 2 blink.gif Gal as ne tas ziurejau g.gif Ten taip sumakalota. Gal galit kas aiskaiu jas apibudint ax.gif Jos eina horizontaliai, kaip supratau g.gif Ar ten vaiku linjos g.gif

Knyga ir as noresiu paskaityt, bet ne dabar. Kol egzu neissilaikau - jokiu pasaliniu skaitymu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 02 27, 13:18)
Cia bandziau analizuotis savo linijas, bet vienas dalykas mane isgasdino - vedybu linijos super aiskios net 2  blink.gif Gal as ne tas ziurejau  g.gif Ten taip sumakalota. Gal galit kas aiskaiu jas apibudint  ax.gif  Jos eina horizontaliai, kaip supratau  g.gif Ar ten vaiku linjos  g.gif
oj, koks idomus puslapis. neisigilinau, bet siaip horizontales yra kaip tik vedybu linijos. Bet jos tik vadinasi vedybu, is tiesu tai priraisumo, svarbaus rysio linijos. Tai kad viskas dar pataisoma mirksiukas.gif

QUOTE(Fanta @ 2006 02 27, 13:18)
Knyga ir as noresiu paskaityt, bet ne dabar. Kol egzu neissilaikau - jokiu pasaliniu skaitymu  blush2.gif
kai noresi, tik pasakyk. bet jei pas tave intuicija tokia stipri, tau pakanka tik visada klausyti savo vidini balsa, pasitiketi juo ir jis tikrai taves nenuvils mirksiukas.gif

Beje, del mokslu: ar nejauti koki klausima per egza gausi? As visada nujausdavau rolleyes.gif tik todel visur gerai mokindavausi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *plepute*: 27 vasario 2006 - 14:04
O as visada galvojau kad Merkurijas ir Intuicijos tai dvi skirtingos linijos.
Atsakyti