Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai jau greit žingsniuos į mokyklėlę

Mielosios,

Kalėdų stebuklas
... Sutemų gniūžtes į langus mėto
Kas jisai, tas keistas juokdarys?
Aš prašau, kad Dievas jam padėtų,-
Jis tikriausiai taip ir padarys,-
Kad lėtai per visą naktį snigtų,
O ryte pragystų vyturys.
Aš prašau, kad Meilė nepaliktų,-
Ji tikriausiai taip ir padarys,-
O Kalėdų žvaigždės neužgestų,
Ir languos spindėtų žiburys.
Aš prašau, kad mus Viltis surastų -
Ji tikriausiai taip ir padarys.

Ramaus Jums Kūčių vakaro... meilės, santarvės, šilumos, draugų, vilties ir vienos svajonės išsipildymo...

Atsakyti
Visoms linkiu gražių ir prasmingų Šv. Kalėdų ir laimingų, brandžių Naujųjų Metų!
Atsakyti
Ir atėjo Nauji metai, sausis atėjo ir baigia praeit biggrin.gif Žiū ir tuoj pavasaris biggrin.gif

Kaip tie pirmokai gyvena? Mano pirmokėliui dažnai kyla klausimai, kodėl man čia skaityt reikia, rašyt, kodėl Simui nieko nereikia daryt. Kodėl į mokyklą reikia eit, o brolis į darželį gali ir neit... Jums taip nėra?
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2012 01 27, 09:45)
Ir atėjo Nauji metai, sausis atėjo ir baigia praeit biggrin.gif  Žiū ir tuoj pavasaris biggrin.gif

Kaip tie pirmokai gyvena? Mano pirmokėliui dažnai kyla klausimai, kodėl man čia skaityt reikia, rašyt, kodėl Simui nieko nereikia daryt. Kodėl į mokyklą reikia eit, o brolis į darželį gali ir neit... Jums taip nėra?


nėra. pas mus kol kas šitoj temoj viską nustelbia Mariaus: aš nenoriu į darželį. doh.gif
Atsakyti
Pas mus atvirksciai: Sim pastoviai klausineja, kada eis i TIKRA mokykla, kaip sese smile.gif Labai nori daryti namu darbus, tai kartais leidziu ka nors nuspalvinti is Mo namu darbu. O mokytoja jai uzdeda "eziuka" ant balto lapo lotuliukas.gif Ir kas idomiausia nuspalvina geriau nei Mo, t.y. daug atidziau/ kruopsciau dirba.
Siaip Mo dar toks klausimas nekilo, kad neiti ar nedaryti namu darbu 4u.gif
Atsakyti
Evita ir klausinėja, kada ji eis į mokyklą smile.gif

Domantas jau prasimušė su skaitymu jau perskaitė Tomo Sojerio nuotykius knygutę, dabar skaito Lobių sala, mokykloj sekasi gerai, labai noriai eina, grižęs pailsi ir prie pamokų sėdas wink.gif
Atsakyti
Superbaba,
rašau čia, nes neleidžia tau išsiųst į AŽ. Tas gydytojas buvo Auriaus tėvelis, bet jis jau pensijoj, bet aš galiu paprašyt, kad Aurius paskambintų ir paklaustų ar galėtų jis pakonsultuoti;)
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2012 03 25, 13:29)
Superbaba,
rašau čia, nes neleidžia tau išsiųst į AŽ. Tas gydytojas buvo Auriaus tėvelis, bet jis jau pensijoj, bet aš galiu paprašyt, kad Aurius paskambintų ir paklaustų ar galėtų jis pakonsultuoti;)

Aciukas, parasiau az 4u.gif
Atsakyti
būti ar ne būti
štai kur klausimas apie gegužinukų temą...

o mes parduodame savo butuką - jei žinote kam idomu, galite perduoti:
http://www.aruodas.l...tybos-1-1149714
Atsakyti
SAN, ir ka toliau darysit?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 05 25, 11:28)
SAN, ir ka toliau darysit?


palapinę statysim bigsmile.gif

nusipirkom kitą - didesnį rolleyes.gif
Atsakyti
san, ar parduosit uz tokia kaina g.gif dabar butu kainos tokios, kad eina sikt doh.gif
Atsakyti