Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai jau greit žingsniuos į mokyklėlę

JDA, kas cia per grybelis kurio Domas serga?? g.gif

SUPERBABA, o tai kaip tavo chebra laikosi? Uzejei, tai jau papasakok... mirksiukas.gif
Atsakyti
sako, kad pasigavo nuo kačių, bet katinas vienas yra tik pas vyro mamą ir tai visas ištikrintas ir dar subadytas ukolų doh.gif dar sakė, kad galima buvo pasigauti bet kur grupėse, buvo ir žaidimų kambariuose, ir krepšinyje doh.gif po operacijos matyt imunitetas buvo gerokai nusilpęs, vat ir gavom dovanėlę
Atsakyti
Oho, JDA, kaip baisu. O, kates LT skiepijamos, nuo kirminu privaloma vaistus girdyti?
Uzsisakem ir mes kate, va jau baigiam laiko sulaukti, kt savaite turetume pasiimti, bet tu cia mane dabar prigasdinai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 02 23, 11:40)
Oho, JDA, kaip baisu. O, kates LT skiepijamos, nuo kirminu privaloma vaistus girdyti?
Uzsisakem ir mes kate, va jau baigiam laiko sulaukti, kt savaite turetume pasiimti, bet tu cia mane dabar prigasdinai  unsure.gif


o kokios veislės bigsmile.gif nžn čia mums atsitiktinumas, greičiausiai po narkozes nusilpus imunitetui pasigavom, aš visą gyvenimą glosčiau lauko kates ir kiek namo parsivesta, ir nieko nebuvo, kaip sakoma buvom netinkamu laiku, netinkamoj vietoj doh.gif va, ir SB laiko katiną, ne mūsų į galvą neimk;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JDA: 23 vasario 2011 - 21:54
QUOTE(Limcamca @ 2011 02 22, 12:42)
JDA, kas cia per grybelis kurio Domas serga??  g.gif

SUPERBABA, o tai kaip tavo chebra laikosi? Uzejei, tai jau papasakok... mirksiukas.gif


Gerai laikosi, baigia nugriauti namus biggrin.gif Tai sergam, tai i darza einam biggrin.gif Nebezinau ka pasakoti-chaosas visiskas namuose biggrin.gif

O del katino nepergyvenk, turim ir katina, ir suni, ir paukscius, ir dziungariuka, kuris siuo metu pas mano tevus biggrin.gif Ir jokiais gruybais nesergam biggrin.gif
Atsakyti
Bože, ką radau, pasirodo dar yra gegužiukai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Sveiki visi, 100 metų drinks_cheers.gif Linkėjimai visoms ir visiems. O mes net sąraše esam doh.gif

Pas mus sesės atsirado, tai vėl grįžau į visažinę Supermamą.
Atsakyti
Vaje, kokie žmonės, o dar su kokiom naujienom clap.gif

na pirmiausia tai sveikinu su šeimos pagausėjimu, mergytės ir dar dvi wub.gif nebuvo šoko, kai sužinojai jog laukiesi dvynukų biggrin.gif



SB, man tavo šeimyna primena tokį gerą seną rusiška multiką "Осторожно обезъянки" lotuliukas.gif

JDA, greičiau kapstykitės iš ligų 4u.gif
Atsakyti
Labas, drinks_cheers.gif


Buvo šokas, ką ir bekalbėti cool.gif Nei planavom, Dievas davė, gandras nešė ax.gif biggrin.gif dabar lygybė pas mus 3*3 thumbup.gif
Čia mano šeima tos beždžionės lotuliukas.gif Visai neseniai tą multiką Karoliui parodėm. Dar apie drakoniuką fabrike ir kitų. Jam patiko tie senoviniai multikai.
Atsakyti
Va cia tai riiiiimtai kooookie zmones blink.gif As, net tris kartus pasitikrinau, ar gerai matau 4u.gif

Sveikinimai Kregzdute dideliausi mirksiukas.gif mirksiukas.gif Kaip faina, kad pas dauguma geguzinukiu pagranduku-netyciuku pabyrejo biggrin.gif

Parodyk foto Kregzdute savo vaiku mirksiukas.gif

TAJA, kaip tu laikaisi? kaip pilvelis?
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2011 02 25, 12:21)
Bože, ką radau, pasirodo dar yra gegužiukai thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

Pas mus sesės atsirado, tai vėl grįžau į visažinę Supermamą.


O A aaa, o čia tai bent blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kregždute bigsmile.gif
dideliausi sveikinimai, dieve dvynukės ir dar mergytės wub.gif thumbup.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(taja:) @ 2011 02 25, 13:36)
SB, man tavo šeimyna primena tokį gerą seną rusiška multiką "Осторожно обезъянки" lotuliukas.gif

Taip ir yra, o svarbiausia vaikai dievina si filmuka smile.gif

kregzdute, nuosirdziausi sveikinimai bigsmile.gif
Atsakyti