Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011

QUOTE(Megi Simpson @ 2011 05 24, 14:24)
Na as ne Into in blush2.gif , bet jai kalba eina apie Bernardinu baznycia, tai prie jos yra toks mini skveras su paminklu (berods Mickeviciui). Na aisku jaigu jusu praeiviai negasdina  blush2.gif nors vasara mieste, ypac prie banzyciu visur pilna turistu  mirksiukas.gif Arba labai saunus kiemeles yra pacioj baznycios teritorijoje, tik jis toks maziukas, bet labai jaukus  wub.gif  pasivaisinti saldainiais, sampaniuku ir pan. atrakcijom  4u.gif

Va va to ir norejau .. bigsmile.gif drinks_cheers.gif Po ceremonijos paleist balionus ir svecius pavaisint uzkandelem .. Tik niekaip neisivaizdavau, kur tai galima butu padaryt .. Nu aciu, labai padejot .. nei nezinojau, kad ten kiemelis yr bigsmile.gif thumbup.gif

p.s. Kaip gerai kai tokios temos yra thumbup.gif Nes kai nera galimybes visur apeit apzet kas kaip, labai didele pagalba cia randu .. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 24 gegužės 2011 - 13:30
QUOTE(moskelis @ 2011 05 24, 14:27)
parodyk koki tortuka issirinkai blush2.gif

wub.gif
user posted image
Tik as dar kalbejau del kitokiu figureliu, sake viskas imanoma, atverte man didziausia kataloga. Tai kai vaziuosiu uzsakinet viska ir suderinsim smile.gif
Nu man jis nerealus
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 05 24, 14:29)
Va va to ir norejau ..  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  Po ceremonijos paleist balionus ir svecius pavaisint uzkandelem .. Tik niekaip neisivaizdavau, kur tai galima butu padaryt .. Nu aciu, labai padejot .. nei nezinojau, kad ten kiemelis yr bigsmile.gif  thumbup.gif

p.s. Kaip gerai kai tokios temos yra  thumbup.gif  Nes kai nera galimybes visur apeit apzet kas kaip, labai didele pagalba cia randu ..  4u.gif

Aga, as ir kai su vaiku sedziu namie, tai ne kasdiena po visokias kavines ir restoranus vaikstau lotuliukas.gif tai labai pravercia isnfo is kitu mamu, uztai ir pati stengiuosi pasialinti nors kazkokia minimalia info blush2.gif

Mes ten tuokemes toj baznycioje, nu ner pasauly siltesnes mielesnes vietos uz ja wub.gif O kiemelis tikrai smagus ir uzdaras thumbup.gif Gaila, kad esam pazadeje vaika kriktyti kitur blush2.gif nors labai noriu tiketis, kad musu banzycioje bus ne ka prastesne ceremonija ax.gif ir gerai, kad vietos sociai turesim balionams ir nuotraukoms rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 05 24, 14:33)
wub.gif
user posted image
Tik as dar kalbejau del kitokiu figureliu, sake viskas imanoma, atverte man didziausia kataloga. Tai kai vaziuosiu uzsakinet viska ir suderinsim smile.gif
Nu man jis nerealus



Nu tortas tai tikrai nerealus!!! bigsmile.gif thumbup.gif ir jei krikstynosi nedaug dalyviu, tai patogu, nereikia pjaustyti - kiekvienam po toki kvadratuka ir idedi! bigsmile.gif
Atsakyti
Esha, fainas torciukas thumbup.gif tik paaiskinit man kaimietei, ar tuos atskirus mazycius tortus vienam asmeniui valgyti ar pjauti dar blush2.gif is foto nelabai isivaizduoju dydzio biggrin.gif

O mes tai kaip visada liekam istikimi Bijolai. Visom seimos sventem uzsakinejam is jos ir dar niekad nenuvyle thumbup.gif Siam kartui t.p. ten sakysiuos, o kadangi torto reik nedidelio, tai dar ir patarimu gavom kaip sutapuyti be specialiu papuosimu. Na tikiuosi gausis graziai, nes del skonio, tai neabejuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 05 24, 14:33)
Tik as dar kalbejau del kitokiu figureliu, sake viskas imanoma, atverte man didziausia kataloga. Tai kai vaziuosiu uzsakinet viska ir suderinsim smile.gif
Nu man jis nerealus

ojai koks grozs,neesu dar macisu tokio wub.gif
gal turi koki puslapi jie savo is ko cia uzsakineji?Kaune?
Atsakyti
Taip Kaune, cia is kazkurios maytes ikeltos nuorodos http://www.tortai.eu...ski-tortai.html
O tie kvadraciukai nera mzyciai, juos dar pjaut i ketrurias dalis drasiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklelis @ 2011 05 24, 00:52)
LAbukas visoms smile.gif Mes tik siandien grizom namucio po savo sventinio savaitgalio thumbup.gif

Kaip smagu wub.gif

QUOTE(Atė @ 2011 05 24, 15:08)
Pasižadėjimų korteles irgi pasidariau paprastai, nusipirkus spalvoto kartono, figūrinėm žirklutėm apkirpau šonus, ir priklijavau lipdukų:

Paprasta, bet gražu smile.gif

O aš laukiu nuotraukų mūsų šventės, šiandien turi atvežti, tai spirgu. Parodysiu kaip atrodėm smile.gif

Atsakyti
mūsų bažnyčioj (kurioje krikštysim) irgi yra kiemelis, bet ar padoru ten vaišintis šampanu? Kažkaip sudvejojau....
Atsakyti
oho nu yra graziu tikrai,jauciu imsiu ir as is ten:)
diena pries krikstynas jai pasiimciau nieko gi neatsitiktu jai namie saldytuve pastovetu?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 05 24, 15:00)
Parodysiu kaip atrodėm smile.gif


Lauksim thumbup.gif
QUOTE(moskelis @ 2011 05 24, 15:01)
oho nu yra graziu tikrai,jauciu imsiu ir as is ten:)
diena pries krikstynas jai pasiimciau nieko gi neatsitiktu jai namie saldytuve pastovetu?

Siaip tortas skaniausias 2 dienos po pagaminimo smile.gif
Atsakyti
pas mane 2003 metu word, o visi failiukai kur gmaile buvo 2007 metu wordu padaryti, gal kuri mokat padaryt, kad ir pas mane rodytu? unsure.gif
Atsakyti