Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 02 25, 20:50)
Siaubas koks  blink.gif  Mano drauge dirba soliariume, kartais ir pati ja pavaduoju,bet visada maloniai priimam,aptarnaujam,jei matom,kad naujai atejo kliente dar nematyta,tai pacios paklausiam ar mokes naudotis. ax.gif

o kur dirbat?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 02 25, 19:53)
o kur dirbat??  ax.gif



as ne is vln is kedainiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 02 25, 20:54)
as ne is vln is kedainiu  ax.gif

verysad.gif gaila.gal gali vln kas pagelbet?
Atsakyti
Megdavau soliariume pasisildyt, bet pajutau kad ten pabuvus visi apgamai niesti, nors bunu tik šešias min. Gydytoja sake, kad lb nesveika soliariumai ir gali sukelt odos vezi net ir po kurio laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 02 25, 19:55)
verysad.gif  gaila.gal gali vln kas pagelbet?

sveikute,
aš kažkada senai vaikščiojau karoliniškėse,bet ten dar ir dabar užeinu tik kitais reikalais.tai labai malonios su visom klientėm.Aišku tau pačiai reiktu rinktis arčiau namų ar darbo.Juk nevažinėsi per puse miesto dėl kelių minučių soliariumo biggrin.gif
Dėl tos raganos tai aš asmeniškai nenutylėčiau ir taip nepalikčiau visko,na nebent tau kokie 13m g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledinė @ 2011 02 25, 21:34)
sveikute,
aš kažkada senai vaikščiojau karoliniškėse,bet ten dar ir dabar užeinu tik kitais reikalais.tai labai malonios su visom klientėm.Aišku tau pačiai reiktu rinktis arčiau namų ar darbo.Juk nevažinėsi per puse miesto dėl kelių minučių soliariumo biggrin.gif
Dėl tos raganos tai aš asmeniškai nenutylėčiau ir taip nepalikčiau visko,na nebent tau kokie 13m g.gif  biggrin.gif

neturejau noro as pyktis tai buvo jau senokai.tai nuo tada nedrystu eit i koki soliariuma doh.gif
Atsakyti
Aisku, kultura pas mus paslaugu sferoj tai ypatinga g.gif , bet as iskart netyleciau. Kazkada ir mane geroj kirpykloj nemaloniai aptarnavo, tai nepatingejau pasisakyt, pasirodo administratore tuo metu papietaut buvo isbegus, o ja pavadavo isvis kazkas ne i tema. Tai gal ir tau kokia valytoja pasitaike tongue.gif O del pasaliniu efektu tai apgamu tikrai padaugejo. Na as kartais netycia perdozuodavau, tai gal ir tas prasidejo. Tai kai jau teko apgama nuo kojos pjaut, labai rimtai susimasciau, ar verta taip rizikuot, o kai dar pamaciau keleta soliariumo nualintu pavyzdiu, tai isvis noras atsoko ten koja kelti. Viena moteris megeja soliariumu, istaigos vadove, nu labai susenusi, nors visad elegantiska, sportuojanti, ir siaip prisiziurinti, bet veidas doh.gif . Kita pavyzdi maciau kirpykloj, kol dariaus manikiura, girdejau kaip kirpejui moteris pasakojo, tipo "buciau zinojus, kad tokia oda pasidarys, buciau nevaiksciojus i tuos soliariumus". Tai is smalsumo iseidama uzmeciau aki i ta kliente, nu tikrai vaizdelis ne koks... Aisku, nubegt i soliariuma paprasciau negu visokiais ten idegio kremais tepliotis, bet jeigu grazios norit buti ne tik siandien, bet ir po 10 m, tai gerai pagalvokit...
Atsakyti
Sveikos paneles 4u.gif
Sheshtadieni laukia balius. Taigi liko lygiai savaite.
Klausiu tu patyrusiu paneliu.
Ar imanoma per savaite idegti?
Na ne taip, kad ruda kaip sh buchiau..
Bet taip, shiek tiek parudavusi?
Visa mano grozhio proceduros esme, kad pasijauschiau laimingesne ir kad oda shilumos bishkuti gautu, nes po shalchiu ir veju pavargusi odele labai smile.gif
Gal shiek tiek ne i tema, nes autore norejo daugiau apie soliariumu zhala suzhinoto, kita vertus tema pavadinta ne soliariumu zhala, o saliariumai nuo a iki z wink.gif)
Seksiu temele ir lauksiu Jusu atsakymu smile.gif)
Atsakyti
įmanoma turbūt g.gif
pradėt 1dienį ir eit kas antrą dieną iki 6dienio. Pradėt nuo kokių 6 min ir didint po 2 min g.gif nors gal per greit antrą kartą 8 min g.gif trečią tai pats tas. Arba pirmą kartą pažiūrėkit kaip bus po 6 min ir spręskit, ar 2 kartą 8 min bus ne per "stipru", nes nuo odos priklauso, jei degat greit ir rudai, tai 8min gal nedaug, bet jei raudonai ir negreit, tai 8min 2 kartą gali būt per daug. Vnž stebėkit po vieno karto kaip oda reaguos.
ir reik kremo su bronzantu gal net arba greitinančio įdegį
Atsakyti
Achiu labai 4u.gif
Esu baltaode, ir idegu nelabai greit smile.gif
Nors viskas priklauso nuo saules ir nuo kremo smile.gif
O apie tuos bronzantus skaichiau, kad baltaodem reikia atsargiai, nes jei nelygiai ishsitepsi, poto demem gali ishmetyti. Ar pradzhiai pirkti ta su vienu bronzantu, o jau ant pachio galo su dvejais, nes man nereikia kad shvytechiau nuo ne naturalaus idegio smile.gif
Ir radau gera patarima, pradzhiai tepsiuos drekinamuoju kremu priesh einant i soliariuma smile.gif Gal pagelbes shiek tiek smile.gif

Gal chia Klaipediechiu atsiras ir bus kas patars gera soliariuma biggrin.gif
Kol kas galvoju apie SoliSun smile.gif)
Atsakyti
Na Aš esu baltaodė ir bet pastarąją vasrą idegiau lengvai be jokių kremų ir nudegimų, dabar nusprendžiau irgi šiektiek pavaikščioti į soliarumą, pirmą kartą buvau 5 min po keturių dienų antrą kartą nuėjau 6 min po dviejų dienų nuėjau 7 min ir vakare veidas buvo raudonas, tai manau jai tu antrą kart eitum jau 8 minutes tai būtu per daug.. ir manau kad per savaitę nelabai pavyks paruduot kas kažkas matytusi smile.gif žiūrėk nepersistenk kad baliui vėžys nebūtum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natty* @ 2011 02 27, 09:28)
Achiu labai  4u.gif
Esu baltaode, ir idegu nelabai greit smile.gif
Nors viskas priklauso nuo saules ir nuo kremo smile.gif
O apie tuos bronzantus skaichiau, kad baltaodem reikia atsargiai, nes jei nelygiai ishsitepsi, poto demem gali ishmetyti. Ar pradzhiai pirkti ta su vienu bronzantu, o jau ant pachio galo su dvejais, nes man nereikia kad shvytechiau nuo ne naturalaus idegio smile.gif
Ir radau gera patarima, pradzhiai tepsiuos drekinamuoju kremu priesh einant i soliariuma smile.gif Gal pagelbes shiek tiek smile.gif

Gal chia Klaipediechiu atsiras ir bus kas patars gera soliariuma biggrin.gif
Kol kas galvoju apie SoliSun smile.gif)


Aš taip pat esu šviesi, odos tipas II. Per savaitę (1ienį - 6 min, 3ienį - 7 min, 5ienį - 8 min, 6ienį - 8 min) su kremu su bronzantais gali labai gražiai įrusti. Drąsiai galiu rekomenduoti imti kremą su 4 bronzantais. Mano nuomone, su kremu su mažiau bronzantų (jei norisi įdegio per savaitę) net neverta prasidėti, o ir šiaip, niekada gyvenime nėra tekę matyti nė vieno dryžio ant savo kūno, netgi ir nuo didesnio kiekio bronzantų. Drėkinamas kremas tikrai neduos tokio efekto, kaip soliariumo kremas. Soliariumo kremą reikia tepti TIK ant švarios odos, taigi drėkinamą kremą BŪTINA naudoti po saulės vonių.

Man patinka soliariumas grožio salone "Atėnė", kuris yra priešais "Saturną". Ten nebrangu, dirba šeštadieniais. Solisunu (Akropolio) labai nusivyliau.
Atsakyti