Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

QUOTE(diwol @ 2013 02 22, 20:04)
gal kažkas patars - kiek akių reikia naujagimio kojinytėms iš baby merino vilnos siūlų? Kojinės turėtų būti tiesiai ant basų kojyčių po šliaužtais maunamos.

Aš mečiau 32 akis


ačiū 4u.gif
Atsakyti
rodau savo pledą bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2013 03 04, 14:21)
rodau savo pledą bigsmile.gif
user posted image

labai grazus darbelis 4u.gif
Atsakyti
user posted image

pirmasis mano megzta pledukas is Drops Lima 7vnt sumezgiau
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2013 02 21, 11:29)
Komplektukas dvynukams-naujagimiams 4u.gif


Dar turiu vieną klausimėlį - kokio ilgio turi būti kelnytės naujagimiui? Žiūriu, žiūriu į visokias lenteles ir schemas ir nesuprantu - rašo, kad 36 cm, bet ir metinukų kelnes radau, kad iki "klyniuko" 20 cm, o nuo ten iki juosmens 15 cm... Kas neseniai mezgėt kraitelius, suorientuokit mane, prašau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 07, 17:36)
Dar turiu vieną klausimėlį - kokio ilgio turi būti kelnytės naujagimiui? Žiūriu, žiūriu į visokias lenteles ir schemas ir nesuprantu - rašo, kad 36 cm, bet ir metinukų kelnes radau, kad iki "klyniuko" 20 cm, o nuo ten iki juosmens 15 cm... Kas neseniai mezgėt kraitelius, suorientuokit mane, prašau  ax.gif


paprasčiausias ir patikimiausias sužinoti - pasiskolinti/nusipirkti/išstraukti iš spintos 62 dydžio šliaužtinukus ir pagal juos matuoti 4u.gif

Aš pati naujagimiui mezgu kelnytes bent 5-7 cm ilgesnes negu šliaužtinukai ir liemenį darau iki pat pažastukų (matuojant pagal tuos pačius šliaužtinukus). Tuomet kelnyčių užtenka bent keliems mėnesiams, o ne porai savaičių lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 kovo 2013 - 10:34
QUOTE(kasiopeja @ 2013 03 08, 11:28)
paprasčiausias ir patikimiausias sužinoti - pasiskolinti/nusipirkti/išstraukti iš spintos 62 dydžio šliaužtinukus ir pagal juos matuoti  4u.gif

Aš pati naujagimiui mezgu kelnytes bent 5-7 cm ilgesnes negu šliaužtinukai ir liemenį darau iki pat pažastukų (matuojant pagal tuos pačius šliaužtinukus). Tuomet kelnyčių užtenka bent keliems mėnesiams, o ne porai savaičių  lotuliukas.gif


Ačiū už patarimą 4u.gif
Kaip tik šiandien nusipirkau 62 dydžio kelnytes, tai pagal jas ir matuoju. Pagal šliaužtinius man atrodo nepatikima - bandžiau taip megzt kombinezoną, bet išėjo labai ilgas liemuo ir trumpos klešnės. Kažkaip visi šliaužtiniai trumpakojai ir labai išplatinti...
Šį kart mezgu mažučius daikčiukus - megztukas atitinka 56 dydį, bet prireikus rankoves ir apačią pailginsiu, nes iš viršaus megztas. Tai ir kelnių reikia panašių, na gal šiek tiek didesnių. Man smagu, kai naujagimis neskęsta drabužėliuose, patogu jį ant rankų paimti. O po to, tikiuosi, ateis vasara ir vilnonių drabužių nelabai reiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2013 03 07, 16:05)
pirmasis mano megzta pledukas is Drops Lima 7vnt sumezgiau

gal turite sio pleduko schemute?
pleduku schemuciu temoje, man jos nerodo kazkodel
Atsakyti
gal kuri mezgete/mezgate kokoniuka ? Is kokiu siulu ir kokiu ismatavimu g.gif
Pati zadu rinktis merino vilna wub.gif
wub.gif priminsiu apie ka kalba eina wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biškis: 10 kovo 2013 - 15:54
mažutė kepurytė wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 03 16, 02:19)
mažutė kepurytė  wub.gif
user posted image

grazus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2013 03 10, 16:52)
gal kuri mezgete/mezgate kokoniuka ? Is kokiu siulu ir kokiu ismatavimu  g.gif
Pati zadu rinktis merino vilna  wub.gif
wub.gif priminsiu apie ka kalba eina  wub.gif


O ką su juo darysite, fotosesijai ar kasdienai? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti