Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babetta: 24 kovo 2011 - 11:46
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 24, 11:22)
*Bet jei pro Cartogena dar koki cabo de Gata papludimius apleksi, tai tada reik priimt sprendima ko labiau norit: nuostabiu, uoletu papludimiu ar architeturiniu sedevru. Tiesa vaikams Valanecijos akvariumas tikrai turetu patikti. Mano metinuke ten issiziojus pernai lakste  mirksiukas.gif

**Shana nu graziausiai  doh.gif Is kuklumo matau nenumirsi. tongue.gif  Ar teisingai supratau, tavo pareiskima, kad karoliai prie dress kodo netinka? Tu ka uzsigeidei, kad dar ir lininius rubus prie ju atvesciau  blink.gif  lotuliukas.gif Jau kai klumpias uzsisakysi, nebedraugausiu  tongue.gif Va taip ir naudojas visi mano gera sirdimi  biggrin.gif

* drinks_cheers.gif
Nors jei ziurint i tai, kad su vaiku, Valencijoje idomiau butu, nes vaikas kazi kiek ivertins gamtovaizdzius ir tt g.gif
** Taigi aisku, kad teisingai. Taigi cia tau visi vis raso, kad esi labai protinga, tai va viska is kart teisingai ir supratai bigsmile.gif Klumpes sako madoj siemet biggrin.gif Pamastysiu ir pranesiu tau, ar ju irgi noriu biggrin.gif
O jei rimtai, tai kazkaip net keista, bet nesugalvoju nieko tokio, ko cia nebutu/truktu. Tevai vis klausia, bet kad tikrai nesugalvoju niekad g.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus smile.gif
Dar vienas klausimelis, is Alicantes su autobusu ar traukiniu galima nuvaziuoti iki guadalest? smile.gif

Aciu
Atsakyti
Aš buvau Akvapolyje, man ten patiko, labiausiai tai, kad gali ir degintis ir pačiūžinėti ir svarbiausia chloru nedvokia. To aš nekenčiu lietuviškuose vandens parkuose.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 03 24, 15:00)
Aš buvau Akvapolyje, man ten patiko, labiausiai tai, kad gali ir degintis ir pačiūžinėti ir svarbiausia chloru nedvokia. To aš nekenčiu lietuviškuose vandens parkuose.

As nieko blogo apie ji ir nesakiau, tik sakau kad nera kazkas tokio labai specifinio.
Su lietuviskais nelyginu mirksiukas.gif

http://www.youtube.c...h?v=XXWZ3uAEKsw
Cia apie ispanus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 24, 15:26)
As nieko blogo apie ji ir nesakiau, tik sakau kad nera kazkas tokio labai specifinio.
Su lietuviskais nelyginu mirksiukas.gif

nu kas, kas bet aquaparkai tai dabar lietuvoj tikrai neblogi. O chlorke saugo nuo visokiu grybeliu ir kitu brudu tongue.gif
youtube vaizdeliu darbe negaliu paziureti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 24, 15:39)
nu kas, kas bet aquaparkai tai dabar lietuvoj tikrai neblogi. O chlorke saugo nuo visokiu grybeliu ir kitu brudu  tongue.gif
youtube vaizdeliu darbe negaliu paziureti  doh.gif

As ir apie lietuviskus nieko nesakiau biggrin.gif
Pakankamai seniai nebuvau, todel negaliu isreiksti pagristos nuomones.
tongue.gif Jei dar SM apribotu, tai Lt zymiai padidetu darbo nasumas lotuliukas.gif 4u.gif

Bet namie paziurek, neblogai sukurta.
Atsakyti
QUOTE(nežiniukas @ 2011 02 21, 14:47)
Sveikutes, as planuoju I alikante bal. 8 -tik savaitgaliui. Gal kas tiksliau ka nors api orus galite papasakoti tuo metu!

Prieš tris metus balandžio pradžioj maudėmės, bet vietiniai žiūrėjo, kaip mes į besimaudančius eketėj blink.gif
Vanduo gal koks 17-19, mūsų jūroj vasara nevisada toks būna.
Arčiau jūros maikutė + šortai, net vakarais nereikėjo megztuko, bet į žemyna toliau, ar į kalnus tai ir stiukė pravertė, Siera Nevadoj (lyg taip vadinasi) tai dar slidinėjimo sezonas nebuvo pasibaigęs biggrin.gif
Ech kokia puiki buvo kelionė. Tikiuosi šį rudenį aplankyti ta šalį, ypač kai atsirado tiesioginis skrydis, ir dar už gerą kainą 4u.gif
Gero savaitgalio Alicantėj thumbup.gif
Atsakyti
Ne ne, neturėjau jokių priekaištų smile.gif tik jei nebūnat lietuviškuose vandens parkuose, tai vaikams ten turėtų labai patikti. Tik tiek.
Atsakyti
Tiesa, pamirsau pakomentuoti - kazkas klause apie vaziavima i Guadalesta autobusu. Manau kad nelabai imanoma, nes ten i gala jau tokie biski kalnu keliukai, ne veltui motociklininku viena megstamiausiu trasu, vaizdinga ir vingiuota. rolleyes.gif
Vanduo dabar pas mus buvo +15, savaitgali ziurejau. Buvau ikisus ranka, tikrai jau nesaltas. Atvaziavus balandi is saltesnio klimato manau tikrai galesit maudytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 24, 16:56)
Tiesa, pamirsau pakomentuoti - kazkas klause apie vaziavima i Guadalesta autobusu. Manau kad nelabai imanoma, nes ten i gala jau tokie biski kalnu keliukai, ne veltui motociklininku viena megstamiausiu trasu, vaizdinga ir vingiuota. rolleyes.gif
Vanduo dabar pas mus buvo +15, savaitgali ziurejau. Buvau ikisus ranka, tikrai jau nesaltas. Atvaziavus balandi is saltesnio klimato manau tikrai galesit maudytis mirksiukas.gif


Papildyta:
aciu uz atsakymus smile.gif, o kokios taksistu kainos butu nuo alicantes iki orouosto? nes jauciu labai anksti autobusai nevaziuoja? nes skydis i kauna pries 7 sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 24, 16:07)
tongue.gif Jei dar SM apribotu, tai Lt zymiai padidetu darbo nasumas lotuliukas.gif  4u.gif

Nu as stengiuos darbui pirmuma teikti biggrin.gif Maz todel kad uz ji alga moka g.gif

QUOTE(jolanda.baka @ 2011 03 24, 16:23)
Arčiau jūros maikutė + šortai, net vakarais nereikėjo megztuko,

Cia gal ir nuo zmogaus priklauso. Nes as ir pries 4 metus ir pernai geguze sitam regione vakarais megztuka uzsimesdavau biggrin.gif
Atsakyti