Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(aggree @ 2011 07 18, 21:52)
Aš tai užklausiau, nes rusų kalba įeina į populiariausių šešetuką (na turiu tokį pasikalbėjimų žodynėlį caro maro laikų) biggrin.gif
O iš tų laikų kai dar šiek tiek supratau moku pasakyti tik: me gusta como tu sonries (jei teisingai parašiau) lotuliukas.gif

Kažkada ragavau kavos su likeriu. Gal žinai kaip ji vadinas? Tokia saldi ir berods per puse su kažkokiu likeriu panšiai kaip Baileys.
Ir kaip vadinasi kava didesniame puodelyje? (kad ne espreso būtų).

Važiuojant į Guadalesta ir kaktusus, Terra Mitica, ar bus mokami keliai?

Gal yra didelis atrakcionu ir vandens parkas netoli Alicantes, i Gibraltaro puse?

biggrin.gif Aha, o ispanu turbut i labiausiai paplitusiu pasaulyje dvejetuka biggrin.gif
Manau as su anglu+ispanu+rusu isvis bet kur kazkokia bendra kalba rasciau g.gif
Siaip ispanai pries rusus nieko neturi, nes rusai perka dabar NT kaip pasiute ir daug nesidera, geri klientai tongue.gif bet ispaniskai vistiek sneket nesiruosia.

Kava su romu ar brendziu vadinasi carajillo. Cia tipiskai ispaniska. Su Baileys daro, nera labai paplite, bet as esu uzsakinejus, taip ir sakau, kad su Baileys. Didele ar maza kava buvo?
O didesniam puodely su pienu - cafe con leche, be pieno - americano.
I Benidormo puse autostrada mokama, gaunasi kazkas virs 3 euru, yra nemokamas palei jura Nr. 332 kelias, grazus vaizdai rolleyes.gif

Tai Terra miticoj yra parkas, dar vieno nori? g.gif

QUOTE(aggree @ 2011 07 19, 08:52)
Apie orą. Kokie vakarai Ispanijoj? Ar reiktų vežtis megztuką ar ilgas kelnes? (visi žvengia - Egipte sušalom... nes vakarai tai vėsūs ir plius labai vėjuoti).

Jei prie kokiu +32 sali, tada reikia. Siaip tikrai nesalta, net man didziajai salcmirei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 19, 10:32)
Kava su romu ar brendziu vadinasi  carajillo. Cia tipiskai ispaniska. Su Baileys daro, nera labai paplite, bet as esu uzsakinejus, taip ir sakau, kad su Baileys. Didele ar maza kava buvo?

Tai Terra miticoj yra parkas, dar vieno nori? g.gif
Jei prie kokiu +32 sali, tada reikia. Siaip tikrai nesalta, net man didziajai salcmirei biggrin.gif

Kava su romu tariasi k a r a h i lj o?
Su Baileys ar kažkuo skaniu kava buvo aukštoje taurėje apie 150 ml.

Terra Miticoj buvau (tik tada darėm turą nuo Valensijos iki Benidormo su vietiniais lietuvaičiais, klausimų nebuvo, kur vežė ten važiavau...) ax.gif galvoju, gal yra koks kitas didelis netoliese ax.gif nors ir tas pats įdomu, Lietuvoj toli gražu iki tokių blush2.gif

32 wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 19 liepos 2011 - 09:47
QUOTE(aggree @ 2011 07 19, 09:45)
Kava su romu tariasi k a r a h i lj o?
Su Baileys ar kažkuo skaniu kava buvo aukštoje taurėje apie 150 ml.

Terra Miticoj buvau (tik tada darėm turą nuo Valensijos iki Benidormo su vietiniais lietuvaičiais, klausimų nebuvo, kur vežė ten važiavau...) ax.gif galvoju, gal yra koks kitas didelis netoliese ax.gif nors ir tas pats įdomu, Lietuvoj toli gražu iki tokių blush2.gif

32 wub.gif

Taip tariasi.
Manau cia buvo kazkokia kokteiline variacija cafe irlandés, vistiek mandresni restoranai turi savo firminiu g.gif
Pagrindines kavos yra:
ekspreso - cafe solo
su pienu - cafe con leche
su pienu maza - cortado
juoda didele - americano
su alkoholiu - carajillo
su kondensuotu pienu - bombon
se gabaliuku ledo - cafe con hielo
be kofeino - descafeinado

Torreviejoje yra, sako neblogas, bet aisku mazesnis. As tu parku nedidele megeja, negaliu issakyti nuomones.
http://www.torrevieja.aquopolis.es/es

32 cia vakare, dienai ruoskis aukstesnei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 19, 10:55)
su kondensuotu pienu - bombon

Torreviejoje yra, sako neblogas, bet aisku mazesnis. As tu parku nedidele megeja, negaliu issakyti nuomones.
http://www.torrevieja.aquopolis.es/es

32 cia vakare, dienai ruoskis aukstesnei  biggrin.gif

Va šita bombon bigsmile.gif

Ačiū smile.gif

Geriau 10 kartų sukaisti, nei vieną kartą pasidengti šerkšnu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 07 19, 10:08)
Va šita bombon bigsmile.gif

Ačiū smile.gif

Geriau 10 kartų sukaisti, nei vieną kartą pasidengti šerkšnu biggrin.gif

Bombon siaip mazam puodely yra smile.gif
Ner uz ka.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 19, 11:32)
Bombon siaip mazam puodely yra smile.gif
Ner uz ka.

g.gif tada greičiausiai atmintis šlubuoja... visgi prieš 5 metus buvau... išragavau milijoną kavų, o pavadinimus atsimenu tik Americano ir va Bombon ir tai tik kai priminei biggrin.gif
Atsakyti
help.gif
Studijuoju Terra Miticos puslapi, lyg ir suprantu, kad galima nusipirkti internetu bilietus pigiau (pirmame puslapyje parasyta -20proc.), bet paskui nera vertimo i anglu kalba. Gal galit padeti?.. Mums reiktu dviems asmenims rugpjūčio 2 dienai... (kainos nuo 28 e iki... ) Google vertejas toki vertima duoda, kad nieko neina suprast ax.gif
Terra mitica puslapis

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 07 21, 13:10)
help.gif
Studijuoju Terra Miticos puslapi, lyg ir suprantu, kad galima nusipirkti internetu bilietus pigiau (pirmame puslapyje parasyta -20proc.), bet paskui nera vertimo i anglu kalba. Gal galit padeti?.. Mums reiktu dviems asmenims rugpjūčio 2 dienai... (kainos nuo 28 e iki... ) Google vertejas toki vertima duoda, kad nieko neina suprast ax.gif
Terra mitica puslapis

Ačiū 4u.gif

Jei nebaisiai skubi ir nieks daugiau nepaziures, as paziuresiu, bet ryt smile.gif nes dabar esu darbe o po darbo siandien neturiu laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 21, 14:47)
Jei nebaisiai skubi ir nieks daugiau nepaziures, as paziuresiu, bet ryt smile.gif nes dabar esu darbe o po darbo siandien neturiu laiko mirksiukas.gif

nebaisiai skubu wub.gif ačiū ačiū ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 07 21, 14:00)
nebaisiai skubu  wub.gif ačiū ačiū ačiū wub.gif

Ziurek, atsidariau puslapi, kaireje kalendoriuje pasirenki agosto ir pazymi dia 2., na kelinta diena nori.
Tada salia desineje kur Entradas pazymi 1 dia (jus 1 diena norit) ir po juo apacioje Nuevo.
Ir po ta lentele spaudi Actualizar
Tada apacioje ismeta lentele su bilietais kuriuos gali rinktis ir antras nuo apacios yra TICKET ADULTO 1 DIA 20%DTO, cia suagusio 1 dienos bilietas su 20 proc nuolaida. Reik pazymeti ju skaiciu ir apacioje desineje spausti reservar. Manau toliau bus tiesiog apmokejimas mirksiukas.gif
Lyg aiskiai g.gif
Atsakyti
O koks buna oras spalio menesi Alicanteje?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 07 22, 11:00)
Ziurek, atsidariau puslapi, kaireje kalendoriuje pasirenki agosto ir pazymi dia 2., na kelinta diena nori.
Tada salia desineje kur Entradas pazymi 1 dia (jus 1 diena norit) ir po juo apacioje Nuevo.
Ir po ta lentele spaudi Actualizar
Tada apacioje ismeta lentele su bilietais kuriuos gali rinktis ir antras nuo apacios yra TICKET ADULTO 1 DIA 20%DTO, cia suagusio 1 dienos bilietas su 20 proc nuolaida. Reik pazymeti ju skaiciu ir apacioje desineje spausti reservar. Manau toliau bus tiesiog apmokejimas mirksiukas.gif
Lyg aiskiai g.gif

Aciu labai labai smile.gif
Mane gasdina sis sakinys prie to bilieto: Consultar calendario y horarios del parque antes de su visita.
Atsakyti