Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Diamond @ 2011 03 09, 13:24)
Oje kaip faina su tais drambliais  thumbup.gif  Reikes pasidometi kur jis randasi, gal pakeliui musu marsruto...
Mes geg16 isskrendam 3.5 sav busim
Dar klausimas, radau super varianta booking.com, tik dar tiksliai nezinau kada ten apsistosim. Jei dabar rezervuociau, ten supratau nereikia nieko moketi is anksto ir raso jog rezervacijos atsaukimas nemokamas. Ar veliau lengvai ten galima atsaukti ir nieko visai nenuskaiciuos? Gal kam teko susidurti su tokiu variantu?

Siulau visuomet ziureti angliska aprasyma, nes pasitaiko kad vertimas skiriasi. Bet jei parasyta kad atsaukimas nekainuos, tai ir turi nekainuoti. Man teko atsaukineti rezervacija, kurios atsaukimas likus daugiau nei 24 val. nemokamas. tai tikrai nieko nenuskaiciavo 4u.gif Ir tai buvo Ispanijoje, tik kitoje puseje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 09, 14:58)
Siulau visuomet ziureti angliska aprasyma, nes pasitaiko kad vertimas skiriasi. Bet jei parasyta kad atsaukimas nekainuos, tai ir turi nekainuoti. Man teko atsaukineti rezervacija, kurios atsaukimas likus daugiau nei 24 val. nemokamas. tai tikrai nieko nenuskaiciavo  4u.gif Ir tai buvo Ispanijoje, tik kitoje puseje  biggrin.gif

Taip angliskai parasyta, vertimo nesidariau. Aisku, teks pasitiketi smile.gif Neramu, nes taip netu pirma karta nakvines ieskau 4u.gif Na jei viskas pavyks, kaip dabar planuoju, tai bus super kelione. As jau taip laukiu, praktiskai planuodama marsrutus as jau keliauju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2011 03 09, 14:27)
Taip angliskai parasyta, vertimo nesidariau. Aisku, teks pasitiketi smile.gif Neramu, nes taip netu pirma karta nakvines ieskau  4u.gif  Na jei viskas pavyks, kaip dabar planuoju, tai bus super kelione. As jau taip laukiu, praktiskai planuodama marsrutus as jau keliauju  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif As irgi beveik keliauju. O geriausia kad keliauju sededama darbe blush2.gif
O del rezervaciju, per booking.com esu rezervavusi daugybe kartu beveik jokiu problemu nesu turejusi. Viskas puikiai. Tik atsispausdink rezervacijas, kad iskilus nesklandumams turetum popierius. Nors vienintelis nesklandumas kuri man teko sutikti, tai kad pastabose nurodzius, jog reikes vaikiskos loveles, atvykus jos negavau. Visos buvo uzimtos, tad atnese tik sekancia diena. Bet tai menkas nesklandumas keliones smarkiai negadinantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 09, 15:37)
drinks_cheers.gif As irgi beveik keliauju. O geriausia kad keliauju sededama darbe  blush2.gif
O del rezervaciju, per booking.com esu rezervavusi daugybe kartu beveik jokiu problemu nesu turejusi. Viskas puikiai. Tik atsispausdink rezervacijas, kad iskilus nesklandumams turetum popierius. Nors vienintelis nesklandumas kuri man teko sutikti, tai kad pastabose nurodzius, jog reikes vaikiskos loveles, atvykus jos negavau. Visos buvo uzimtos, tad atnese tik sekancia diena. Bet tai menkas nesklandumas keliones smarkiai negadinantis  mirksiukas.gif

Tai super tada, as jau irgi rezervavau per booking.com. Tik man dar iskilo vienas klausimas. To viesbutuko buvo tris kambariu variantai kurie skiriasi tik savo kaina. Zmoniu kiekis tas pats, aprasymas tas pats, nuotraukos irgi tos pacios. Tai kaip zinoti, kas manes laukia, gal ten pacio brangiausio aprasymas ir nuotraukos g.gif
Atsakyti
Gal kas nors gali pasakyt ar toli ten oro uostas Alikantej nuo miesto centro ir ar su autobusu patogu butu nuvaziuot, ar geriau taksa imt. Kokius viesbutukus uzsakinejat gal pasidalinsit patirtim?
Atsakyti
QUOTE(onsa @ 2011 03 09, 20:34)
Gal kas nors gali pasakyt ar toli ten oro uostas Alikantej nuo miesto centro ir ar su autobusu patogu butu nuvaziuot, ar geriau taksa imt. Kokius viesbutukus uzsakinejat gal pasidalinsit patirtim?

Skaiciau keliones dienorasti. Ten atsimenu rase, jog autobusas nuo oro uosto iki pacios Alicantes kainuoja apie 2.5 eur, tai manau tikrai netolimas atstumas smile.gif
O viesbutukus ieskok per booking.com, tikrai patogu ir geru variantu galima rasti. 4u.gif
Papildyta:
Dar pamenu tenai rase, jog autobusas nevaziuoja anksti ryte, kada mums ryanair lektuvas atgal yra. Tai ryte teks su taxu vaziuoti.
Dar sitas psl geras keliui ziureti, marsrutus derintis.
http://www.viamichel...;routeConso=5.6
Atsakyti
Labas rytas
Nu kazkokia priklausomybe sitai temai vystos. Darbini ryta pradedu nuo Alicantes temos blush2.gif
QUOTE(Diamond @ 2011 03 09, 21:18)
Skaiciau keliones dienorasti. Ten atsimenu rase, jog autobusas nuo oro uosto iki pacios Alicantes kainuoja apie 2.5 eur, tai manau tikrai netolimas atstumas smile.gif
Dar sitas psl geras keliui ziureti, marsrutus derintis.

Oro uostas yra uz miesto. Bet pervezimo kainos tikrai ne kaip Londone. Neturtetu daug kainuoti.
Siaip apie pervezima is Alicantes oro uosto skaitykite cia:
http://www.alicante-...irport-bus.html
As tai visus marsrutus dabar tik per google. maps planuoju. Man isvis patinka visa marsruta su fotkem persiziuriu, issirenku kur sustoti noresiu ir kilometraza jis skaiciuoja. Va dar kad rodytu kurie keliai mokami, kurie ne, isvis pasaka butu bigsmile.gif
Atsakyti
Ir aš dažnokai apsilankau darbo metu čia smile.gif
Už 18 dienų skrendame į Alikantę, tada Valenciją aplankysim-labai noriu pamatyt ciudad de las artes y ciencias de valencia thumbup.gif
Gal kas esate susidurusi su bilietų pirkimu per renfe? Apie menėsį laiko bandau nusipirkt, bet nesigauna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margout: 10 kovo 2011 - 09:34
QUOTE(Margout @ 2011 03 10, 09:31)
Ir aš dažnokai apsilankau darbo metu čia smile.gif
Už 18 dienų skrendame į Alikantę, tada Valenciją aplankysim-labai noriu pamatyt ciudad de las artes y ciencias de valencia  thumbup.gif

As jau pernai ten lankiausi tongue.gif
O per Renfe neuzsakinejau, reik matyt shana kvosti cool.gif As kai pernai norejau su renfe traukiniu tryse pervaziuoti nuo Barselonos iki ALicantes, mums pigiau gavos issinuomoti masina ir tai savarankiskai iveikti, nei su greituoju traukiniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 10 kovo 2011 - 09:54
QUOTE(onsa @ 2011 03 09, 19:34)
Gal kas nors gali pasakyt ar toli ten oro uostas Alikantej nuo miesto centro ir ar su autobusu patogu butu nuvaziuot, ar geriau taksa imt.

Apie 15 km manau, neziurejau, primetu. Man su taksu iki oro uosto kainuoja apie 35-40 € yra apie 40 km.
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 10, 07:54)
Labas rytas
Nu kazkokia priklausomybe sitai temai vystos. Darbini ryta pradedu nuo Alicantes temos  blush2.gif
Va dar kad rodytu kurie keliai mokami, kurie ne, isvis pasaka butu  bigsmile.gif

biggrin.gif
Siaip nuo Alicantes i virsu autovia (autostrada) mokama, nuo Alicantes i apacia daugumoje nemokama, ta kur palei pakrante, va link Granados nepamenu, bet lyg irgi nemokama g.gif
QUOTE(Margout @ 2011 03 10, 09:31)
Gal kas esate susidurusi su bilietų pirkimu per renfe? Apie menėsį laiko bandau nusipirkt, bet nesigauna  g.gif

O kas nesigauna, siaip ten labai paprastas puslapis, issirenki, suvedi korteles nr ir atsispausdini g.gif Parasyk kas tau neiseina.
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 10, 09:53)
O per Renfe neuzsakinejau, reik matyt shana kvosti  cool.gif

Nereik, as geranoriskai pasakysiu.
Renfe nera pigi, pvz Alicante/Madrid ar Alicante/Barca gaunasi apie 40 € paprasta klase, tai 2-3 asmenim tikrai verta pagalvoti apie auto.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 10, 10:20)
O kas nesigauna, siaip ten labai paprastas puslapis, issirenki, suvedi korteles nr ir atsispausdini g.gif Parasyk kas tau neiseina.


The process cannot continue right now. We apologise for any inconvenience (G001-0211)
Ir tą patį rašo visada, bandžiau ir VISA ir MAESTRO atsiskaitinėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2011 03 10, 11:13)
The process cannot continue right now. We apologise for any inconvenience (G001-0211)
Ir tą patį rašo visada, bandžiau ir VISA ir MAESTRO atsiskaitinėt  g.gif

Maestro tai kazi ar galima atsiskaitineti g.gif cia dauguma maesto kur maciau netinkamos netu pirkti.
O su viza esu pirkus as g.gif be jokiu problemu, bet aisku su ispaniska Visa. O neduoda daugiau niekur paskaityti, nurodos su paaiskinimu, kad issiaiskinti kame problema? Gal nepatinka jusu kortele g.gif
Itariu cia bus variantas kai puslapis angliskai ne toks issamus kaip ispaniskai. g.gif
Atsakyti