Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės išmokos Airijoje

QUOTE(Nenyte82 @ 2011 02 24, 21:27)
Mamaudra-daugiavaikei nemokejo uz ta laika,kol ji su vaikasi buvo Lt,o vyras dirbo vienas cia.




Nu idomiai....bet tada gal net netikrindavo labai....is kur jie zino,kada atsiveze? g.gif
O kaip tada,jei vyras dirba,o mama su vaikais LT?Vistiek gali gauti?
Atsakyti
QUOTE(mamaudra @ 2011 02 24, 23:46)
Nu idomiai....bet tada gal net netikrindavo labai....is kur jie zino,kada atsiveze? g.gif
O kaip tada,jei vyras dirba,o mama su vaikais LT?Vistiek gali gauti?

labai paprastai sužino: siunčia pažymą iš Gardos ar GP ar mokyklos, kad vaikai jau čia ir pradeda mokėti.
Taip, jei nors vienas iš tėvų dirba Airijoje, o vaikai Lietuvoje, moka CB, tik vat kiek laukti reikia doh.gif
Atsakyti
Sveikutes ir as noriu uzduoti viena kalausima ne i tema mirksiukas.gif nezinau kaip paklausti bet pabandysiu smile.gif kokios seimos pajamos turi buti kad normaliai galetume isgyventi airijoje.Na tarkim mano mb gauna 1700 jei dar gautume uz 2 vaikus o as negauciau darbo ar mes issisuktume g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilon @ 2011 02 25, 11:15)
Sveikutes ir as noriu uzduoti viena kalausima ne i tema mirksiukas.gif nezinau kaip paklausti bet pabandysiu smile.gif kokios seimos pajamos turi buti kad normaliai galetume isgyventi airijoje.Na tarkim mano mb gauna 1700 jei dar gautume uz 2 vaikus o as negauciau darbo ar mes issisuktume g.gif

Labiausiai priklauso dar nuo to kurioje Airijos vietoje gyvensite, nes nuomos kainos skiriasi kelis kartus. Už nuomą galite mokėti ir 300 eurus per mėn., ir 1500 smile.gif O paskui jau skaičiuosis kasdieninės išlaidos: jeigu kur laukuose, tai benzui daugiau išleisit, vaikams autobusas į mokyklą kainuos (jei mokyklinio amžiaus), jeigu mieste, tai visam tam tauposi, bet šiaip gal pagundų daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2011 02 24, 19:27)
Mamaudra-daugiavaikei nemokejo uz ta laika,kol ji su vaikasi buvo Lt,o vyras dirbo vienas cia.

Mano drauge irgi po beveik 4metu laukimo gavo pinigus uz vaikus.Tik tiek, kad jos vaikai palikti LT,todel taip ilgai lauke.bet gavo gerule suma.

As asmeniskai esu labai pries toki mokejima.Jei vaikai palikti ir nutrenkti LT,o turi visas salygas augt su mama-neduociau nieko.

Mes irgi turejom gauti, susitvarkem visus dokumentus, tetruko ex zmonos paraso, kad mano vyro ir jos bendrai dukrytei moketi CB. Ir ka manot, nepasirase, nors sakem, kad visus jau atiduosim, Pamaste moteryte, kad mes kazka ne taip darom, nelegaliai ar kazkas tokio ir nepasirase, kad mums per gerai nebutu smile.gif)) Sunku patiket Lietuvoj gyvenantiems, kad 'uz dyka' pinigus dalina lotuliukas.gif Ai, dar paprase vyro, kad 200 sumoketu uz parasa, ir tai sumokejo, vistiek nepasirase lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutaPuta: 25 vasario 2011 - 21:07
QUOTE(RutaPuta @ 2011 02 25, 22:01)
Mes irgi turejom gauti, susitvarkem visus dokumentus, tetruko ex zmonos paraso, kad mano vyro ir jos bendrai dukrytei moketi CB. Ir ka manot, nepasirase, nors sakem, kad visus jau atiduosim, Pamaste moteryte, kad mes kazka ne taip darom, nelegaliai ar kazkas tokio ir nepasirase, kad mums per gerai nebutu smile.gif))  Sunku patiket Lietuvoj gyvenantiems, kad 'uz dyka' pinigus dalina  lotuliukas.gif Ai, dar paprase vyro, kad 200 sumoketu uz parasa, ir tai sumokejo, vistiek nepasirase  lotuliukas.gif

o kiek laiko uztruko iki tol kol parasa paprase padet?ar reikia kokiu spec dok?
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2011 02 26, 11:19)
o kiek laiko uztruko iki tol kol parasa paprase padet?ar reikia kokiu spec dok?

Sausio menesi mes visus dokumentus pridavem, o lapkricio men jau exs'e gavo laiska, kad reik pasirasyt..

Nereik jokiu dokumentu, jie neisduoda cb be mamos paraso ir tiek... Beje, rugpjucio men pas mus apsilanke moteryte is government ir paprase visu dokumentu income, kuriuos mes tik turim, labai tikrino viska, net darbini kompiuteri ziurejo... Pasake, kad tai susije ir su CB kurio prasom ir siaip patikrinimas:) Ir po viso to mes vistiek negaunam del vieno paraso...
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2011 02 26, 13:38)
Sausio menesi mes visus dokumentus pridavem, o lapkricio men jau exs'e gavo laiska, kad reik pasirasyt..

Nereik jokiu dokumentu, jie neisduoda cb be mamos paraso ir tiek... Beje, rugpjucio men pas mus apsilanke moteryte is government ir paprase visu dokumentu income, kuriuos mes tik turim, labai tikrino viska, net darbini kompiuteri ziurejo... Pasake, kad tai susije ir su CB kurio prasom ir siaip patikrinimas:) Ir po viso to mes vistiek negaunam del vieno paraso...

idomiai.ka tikrinti del CB?del socialo tai suprantu.

bet exs tai idomi, atsisake tokiu pinigeliu.

mes tai bandem jau pildyti, bet vyras sao vardu rase, ir musu vaikus ir is pirmos santuokos, bet atejo laiskas, kad mama tik gali gauti CB, turejau savo vardu perpildyti, tai negalejau irasyti kitu vaiku. o jie matyt nestudijavo kad vaikai ne vienos mamos.galvojam ar verta yro vardu vel pildyti del anu vaiku..
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2011 02 26, 12:04)
mes tai bandem jau pildyti, bet vyras sao vardu rase, ir musu vaikus ir is pirmos santuokos, bet atejo laiskas, kad mama tik gali gauti CB, turejau savo vardu perpildyti, tai negalejau irasyti kitu vaiku. o jie matyt nestudijavo kad vaikai ne vienos mamos.galvojam ar verta yro vardu vel pildyti del anu vaiku..

pas mus taip pat buvo,as gavau laiska mano vardu. Bet as issiusdama forma parasiau ,kad tokia ir tokia yra mano vyro, o ne mano dukra ir surasiau savo vyro duomenis prasydama ,kad tvarkytu ant jo. ir nebuvo jokiu problemu toliau tvarkantis jam smile.gif . Musu ex super moteris, nebuvo jokiu nesklandumu del jos paraso. tik tai ,kad sunku jai buvo patiketi ,kad taip ilgai reikia laukti. Bet vos tik maniskis gavo ats ,kad praves pinigus is karto paskambino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daugiavaike 4 @ 2011 02 26, 14:54)
pas mus taip pat buvo,as gavau laiska mano vardu. Bet as issiusdama forma parasiau ,kad tokia ir tokia yra mano vyro, o  ne mano dukra ir surasiau savo vyro duomenis prasydama ,kad tvarkytu ant jo. ir nebuvo jokiu problemu toliau tvarkantis jam smile.gif . Musu ex super moteris, nebuvo jokiu nesklandumu del jos paraso. tik tai ,kad sunku jai buvo patiketi ,kad taip ilgai reikia laukti. Bet vos tik maniskis gavo ats ,kad praves pinigus is karto paskambino smile.gif

o kiek jums laiko uztruko iki pravedimo?ar seniai Jus tvarkiates dok del CB?
pas mus irgi del paraso nekils problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2011 02 26, 13:24)
o kiek jums laiko uztruko iki pravedimo?ar seniai Jus tvarkiates dok del CB?
pas mus irgi del paraso nekils problemu mirksiukas.gif

mums labai ilgai nuo pirmu pridavimo formos virs 4 metu...jau ir pamirsta buvo
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2011 02 26, 12:04)
idomiai.ka tikrinti del CB?del socialo tai suprantu.

bet exs tai idomi, atsisake tokiu pinigeliu.

mes tai bandem jau pildyti, bet vyras sao vardu rase, ir musu vaikus ir is pirmos santuokos, bet atejo laiskas, kad mama tik gali gauti CB, turejau savo vardu perpildyti, tai negalejau irasyti kitu vaiku. o jie matyt nestudijavo kad vaikai ne vienos mamos.galvojam ar verta yro vardu vel pildyti del anu vaiku..

Man ir keista buvo, bet tikrino, gal kas itartino pasirode...
O ex musu tai truputi problematiska moteryte, pati vyra paliko, po to bande susigrazinti, suzinojo kad laukiasi nuo kito- vel paliko maniski, tada jau mes susitikom, apsivedem, tada man grasino,kad nelisciau kur nereik... o dabar vis rauda ir rauda, grasina teismais ir t.t. Viena vel gyvena, skambineja, psichuoja... na, nepalieka ramybej smile.gif gerai,kad uz 3500 km lotuliukas.gif O vienu metu skambina, sako, kad ner uz ka vaika rengti, kita karta jau meta drabuzius i siuksledeze, kuriuos siunciu.... O dukra jau 15 metu...(issiskyre, kai dukrytei tebuvo dveji) bando ja nuteikti pries mus, atseit tevas jau ja visai nebesirupina ir ji mums nerupi ... Dabar paraso nepadejo, rasinejo zinutes, kad paduos i teisma, kad moketumem uz parasa...

As prie dokumentu pridejau jiems laiska, kad yra dar vienas vaikas is pirmos santuokos ir mamos varda pavarde adresa ir t.t. Jie viska suprato ir daugiau klausimu nekilo 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, mergaites, nepatikesit, musu ex pedagoge ir moko vaikucius vidurineje mokykloje !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutaPuta: 26 vasario 2011 - 17:40