Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės išmokos Airijoje

QUOTE(sandva @ 2011 03 15, 14:32)
tiek dar galima moket, bet kazi kaip kitiems, nes mes girdejom kad uz kiekviena vaika po 50e, kaip uz vizita :(laukem kol socialas prades JA moket, bet atmete musu prasyma.
bandem i Garda kreiptis, bet ats gavom, kad kreiptis i GP.o pinigeliu jam sumoket neturim...

asta30a...kiek Jums uztruko FISo tarkymas?


siaip, tai taip - vizitas 50 e ... bet, kodel paeme tik po 20 nuo kiekvienos - nezinau ax.gif

liepa pradejau tvarkytis FIS... spali pradejo pinigeliai plaukti... ir uz ta laikotarpi nuo rugpjucio iki spalio men priskaiciavo rolleyes.gif
Atsakyti
Mums,atrodo,patenkino apeliacija del rentos thumbup.gif
Eis B kita sav. pas vietini darbuotoja.
Tai idomu,ar tik prades moketi nuo dabar ta renta?ar grazins ir uz praejusi laikotarpi? 4u.gif
Atsakyti
...gal kas susidurete su....panasia situacija?jau 8 sav.kaip B laukia allowanse,nu po mano skambucio y social-suzinome,kad jau pirmoji ismoka bus sia savaite,gavome 154eur(nes B dirba 3/d per sav)...o uz tas 8 savaites laukimo....nieko nei mur mur g.gif ,nejau patys turime reikalauti uz praejusy laika,ar jie laukia...gal neprasysime bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 03 16, 20:05)
...gal kas susidurete su....panasia situacija?jau 8 sav.kaip B laukia allowanse,nu po mano skambucio y social-suzinome,kad jau pirmoji ismoka bus sia savaite,gavome 154eur(nes B dirba 3/d per sav)...o uz tas 8 savaites laukimo....nieko nei mur mur g.gif ,nejau patys turime reikalauti uz praejusy laika,ar jie laukia...gal neprasysime bigsmile.gif

o ant cekio koks laikotarpis nurodytas? turetu patys sumoketi nuo dokumentu priemimo dienos.

PVZ.mums buvo taip- mes gavom cekis uz men is karto- bet po kokiu 3 sav, gavom ats kad nemokes mums JA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandva: 16 kovo 2011 - 19:16
QUOTE(elitarai @ 2011 03 16, 18:05)
...gal kas susidurete su....panasia situacija?jau 8 sav.kaip B laukia allowanse,nu po mano skambucio y social-suzinome,kad jau pirmoji ismoka bus sia savaite,gavome 154eur(nes B dirba 3/d per sav)...o uz tas 8 savaites laukimo....nieko nei mur mur g.gif ,nejau patys turime reikalauti uz praejusy laika,ar jie laukia...gal neprasysime bigsmile.gif

palaukit dar kelių čekių, jei tada nesumokės, jau skambinkit arba važiuokit. Nes būna kad pradeda mokėti tai pirmu čekiu sumoką už einamąjį laikotarpį, o skolą grąžina kiek vėliau.
Atsakyti
Kaip cia su tuo damokejimu,reik dirbt full time ir dirbt nadaugiau 3 d i sav? g.gif
Atsakyti
parasyta ant cekio,kad uz kovo antra savaite,tai ir galvoju kito cekio dar palaukti,jei neismokes uz prarasta laika imsiu skambinetis.
nuostabi mamyte,jei dirbi 2ar 3d per sav, likusi suma iki minimo damokama,.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 03 16, 23:24)
nuostabi mamyte,jei dirbi 2ar 3d per sav, likusi suma iki minimo damokama,.

aisku, part timu dirbant jauciu nedamoka,ane? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, prasau patarkit ka man daryti. gavau laiska is CB kad as jiems esu skolinga 2000e. situacija tokia turiu 3 vaikus, su viena dukra atvaziavom i IRL 2005m cia metus ji ejo mokykla, po metu ji grizo i LT apie tai pranesem CB EU reguliavimo skyriui jis mus atsiunte laiska kad bus mokama CB 150e men, gimus 2dukrai nieks nepasikeite moka uz antra vaika 150e (veliau vyko mazinimai CB) gimus 3iam vaikui CB visai nutrauke, po 6men paiesku atsiunte kad uzmokes nemoketa laikotarpi bet uz 2 ir 3 vaikus 1vaiko nebuvo itaukta i CB. siuo metu pirma durkra grizo atgal i IRL lanko cia mokykla. tai gal dabar jie man nori atskaiciuoti CB uz tai kad dukra buvo LT.
Atsakyti
Tai gal ji ir Lt gaudavo pinigelius, na tu uz ja ar gaudavai?
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 03 18, 22:24)
Tai gal ji ir Lt gaudavo pinigelius, na tu uz ja ar gaudavai?

ne buvau atsisakiusi ka mokejo LT
Atsakyti
Kazkaip neaisku tada kodle jie reikalauja pinigu atgal jai vienas is tevu dirbo tuo metu Airijoj g.gif bet tuo atveju as asmeniskai paduociau apeliacijai, kad perziuretu viska 4u.gif
Atsakyti