Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

QUOTE(Singė @ 2011 02 24, 19:23)
Va, va, aš tą ir norėjau pasakyti, kad panašiai šiandien dariau.
Tada dar klausimas. O jeigu aš važiavau, tarkim, 3 bėgiu ir reikia va taip pristabdyt ir praleist mašiną, ar aš galiu iš 3 persijungt tik į 2, pristabdyt, su išminta sankaba ir stabdžiu (bei šiuo bėgiu) ir praleist, ar turi būtinai būti 1 bėgis? Jei būtinai 1-mas, kaip man iš to 3 atsidurt jame? Aš juk turiu į 2-rą pereit?

jei tu sustoji praleist masinu su 2 begiu, tada tu pajudedama vel is vietos uzgesi 4u.gif kaip sako mano instruktorius - 1 pavara naudojama tik pajudet is vietos, su 2 niekaip nepajudesi neusgesus 4u.gif nebent tau nereikes visiskai sustot, kai masina pravaziuoja tau dar nesustojus visiskai, tuomet gali tik su stabdziu tuputi pristabdyt, o praleidus masina, spaust gaziuka ir sukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 02 24, 19:22)
jei per šoninį veidrodėlį sunku įvertinti kito automobilio atstumą, žiūrėkit į salono veidrodėlį - jei per jį matosi visas automobilis už jūsų, vadinasi jis dar pakankamai toli ir galit rikiuotis (man taip aiškino, nors pati nelabai į jį žiūrėdavau). Aš kartais rikiuodavausi ir tuo pačiu gaziuko spausdavau, kad neužkiščiau. ax.gif bet kai pažiūri kaip kiti rikiuojasi, tai galvoju kad tikrai bijočiau taip šalia vienas kito. Bet svarbu iš anksto posūkį rodyt.

Ot ačiū už šitą patarimą drinks_cheers.gif . Irgi taip pabandysiu, nes kai liepia persirikiuot, mane ima paniška baimė, kad automobilis jau čia pat ir aš niekaip nepersirikiuosiu.
Rytoj pabandysiu taip padaryt. AČIŪ.


QUOTE(ellaja @ 2011 02 24, 19:31)
jei tu sustoji praleist masinu su 2 begiu, tada tu pajudedama vel is vietos uzgesi 4u.gif kaip sako mano instruktorius - 1 pavara naudojama tik pajudet is vietos, su 2 niekaip nepajudesi neusgesus 4u.gif nebent tau nereikes visiskai sustot, kai masina pravaziuoja tau dar nesustojus visiskai, tuomet gali tik su stabdziu tuputi pristabdyt, o praleidus masina, spaust gaziuka ir sukt 4u.gif

Aišku. Dėl to aš ir užgesau šiandien vieną kartą, kai iš 2 bėgio norėjau pajudėt po pristojimo.....
Tai tuomet kaip-kada man į tą 1 bėgį persijungt? Kuriuo metu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 24 vasario 2011 - 17:35
QUOTE(Singė @ 2011 02 24, 18:23)
Tada dar klausimas. O jeigu aš važiavau, tarkim, 3 bėgiu ir reikia va taip pristabdyt ir praleist mašiną, ar aš galiu iš 3 persijungt tik į 2, pristabdyt, su išminta sankaba ir stabdžiu (bei šiuo bėgiu) ir praleist, ar turi būtinai būti 1 bėgis? Jei būtinai 1-mas, kaip man iš to 3 atsidurt jame? Aš juk turiu į 2-rą pereit?

Na matai kad bus posūkis, bet kuriuo atveju jungiesi iš trečios į antrą. Tada gali prisistabdyt tik stabdžiu kai jau būsi antroj pavaroj. Ir jei greitis nenukris berods iki 15km/h (nebeprisimenu ar iki apsuku 15 ar iki km doh.gif geriausia jei išeitų išgirsti variklį, nes ir mašina mašinai nelygu) kol praleisi tas mašinas tai ir suk antra pavara, o jei jau reikės tiek pristabdyt kad tik vos vos riedėsi tai junk pirmą. Pirmą įjungsi nuspausta sankaba ir jos neatleisi iš karto, nes atleidus mašina pradės važiuot, vadinasi laikysi nuspaudus.
va gražiausia, jau pradedu primiršinėt verysad.gif bent pas jus dar galiu smegenis palavint, kad nepamirščiau.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 02 24, 19:35)
Na matai kad bus posūkis, bet kuriuo atveju jungiesi iš trečios į antrą. Tada gali prisistabdyt tik stabdžiu kai jau būsi antroj pavaroj. Ir jei greitis nenukris berods iki 15km/h (nebeprisimenu ar iki apsuku 15 ar iki km doh.gif geriausia jei išeitų išgirsti variklį, nes ir mašina mašinai nelygu) kol praleisi tas mašinas tai ir suk antra pavara, o jei jau reikės tiek pristabdyt kad tik vos vos riedėsi tai junk pirmą. Pirmą įjungsi nuspausta sankaba ir jos neatleisi iš karto, nes atleidus mašina pradės važiuot, vadinasi laikysi nuspaudus.
va gražiausia,  jau pradedu primiršinėt verysad.gif  bent pas jus dar galiu smegenis palavint, kad nepamirščiau.

AČIŪ drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 02 24, 19:35)
Tai tuomet kaip-kada man į tą 1 bėgį persijungt? Kuriuo metu?

i 1 begi persijungsi, kai sustosi visiskai, naudodama ir sankaba, ir stabdi smile.gif kai ruosiesi po masinu praleidimo vel pajudeti, tuomet ir turetum jau but isijungus 1 pavara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 02 24, 18:35)
Ot ačiū už šitą patarimą  drinks_cheers.gif . Irgi taip pabandysiu, nes kai liepia persirikiuot, mane ima paniška baimė, kad automobilis jau čia pat ir aš niekaip nepersirikiuosiu.
Rytoj pabandysiu taip padaryt. AČIŪ.
Aišku. Dėl to aš ir užgesau šiandien vieną kartą, kai iš 2 bėgio norėjau pajudėt po pristojimo.....
Tai tuomet kaip-kada man į tą 1 bėgį persijungt? Kuriuo metu?

Tai nėra už ką, kad tik į naudą. wink.gif Nieko, aš per egzą dar bandžiau antru pajudėt iš to streso biggrin.gif blush2.gif Bet ir įdomus instruktorius, nepasakė, kad pirmą įsijungtum? kaip tada baigėsi? biggrin.gif Persijungi pirmą kai sustoji arba kai auto dūsta. Turi būt įprotis, kad tik sustoji ir iškart pirmą kol lauki arba kol dairaisi.
Atsakyti
Dar klausimas-Regitroje reikia pačioms įsijungt artimąsias šviesas, ar jos automatiškai įsijungia, kaip ir mokykloj?
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 02 24, 23:07)
Dar klausimas-Regitroje reikia pačioms įsijungt artimąsias šviesas, ar jos automatiškai įsijungia, kaip ir mokykloj?



ir kitas klausimas. ar aikstelej reikia uztraukineti rankini stabdi padarius prisiparkavimus?
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 02 24, 20:07)
Dar klausimas-Regitroje reikia pačioms įsijungt artimąsias šviesas, ar jos automatiškai įsijungia, kaip ir mokykloj?


As kai laikiau su Opeliuku tai jau buvo ijungtos, o kai su Golfiuku tai reikejo isijunkti paciai smile.gif Nebijok paklausti ar jau ijungtos sviesos smile.gif
QUOTE(zhydelka @ 2011 02 25, 06:05)
ir kitas klausimas. ar aikstelej reikia uztraukineti rankini stabdi padarius prisiparkavimus?


Man bent jau reikejo smile.gif Rankinio uztraukimas skaitydavosi, kad manevra padariau ir jis gali vertinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2011 02 25, 10:14)
As kai laikiau su Opeliuku tai jau buvo ijungtos, o kai su Golfiuku tai reikejo isijunkti paciai smile.gif Nebijok paklausti ar jau ijungtos sviesos smile.gif
Man bent jau reikejo smile.gif Rankinio uztraukimas skaitydavosi, kad manevra padariau ir jis gali vertinti smile.gif


Del rankinio pritariu, tikrai reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti