Įkraunama...
Įkraunama...

Neramumai Egipte

QUOTE(jola333 @ 2011 01 31, 00:28)
Na tai gal nėra jau taip blogai, kad įvedė armiją. Čia gali būti dėl saugumo užtikrinimo.


Tai kad ta armija neaišku kieno pusėje. Ir bendrai, diskusijos turi jau desperacinį -isterinį foną...Galim čia sapaliot ką norim, važiuos kaliniai į kurortus ar ne. Šalyje, kur yra chaosas, kur nėra valdžios ir žūna žmonės jūs dar galvojate atostogauti? Aš- NE. Juk kalbame ne apie išgyvenimo kelionę, o apie ATOSTOGAS!!!! Nu jolki palki atostogos, gulėti pliaže ir galvoti, kas čia bus po minutės, ir iš vis, kaip namo grįšiu... Nežinau, gali čia nusiprognozuoti ir nusifilosofuoti iki sąmonės netekimo, tačiau esant tokiam chaosui važiuoti atostogaut... schmoll.gif Na, mirštančių tėvų ar artimųjų paskutinį kartą pamatyt gal ir važiuočiau, vaiko parsivežt važiuočiau, bet ATOSTOGAUT??????....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 30 sausio 2011 - 22:41
QUOTE(KaKavine_mergaite @ 2011 01 30, 21:16)
Labas vakaras,

as ka tik grizau is Egipto smile.gif bunant kurortiniuose miesteliuose, jei neziuri teliko ir neskaitai visu siunciamu sms is Lietuvos, nieko net ir nezinot gali, bent jau kol kas tikrai nieko baisaus juose nevyksta, ir dabar vykciau atgal ten smile.gif


SMS? Tai mobilusis ryšys, kaip supratau, yra? Ar taip?
Atsakyti
QUOTE(ramune500 @ 2011 01 30, 22:38)
niu gi koki pavyzdi is ko ims! jau anksciau musu mielieji seimunai kai ruosesi pertvarkyma daryti sveikatos apsaugoj sake: dar pamatys Europa kaip mes tvarkomes ir ims pavyzdi is musu, lietuvaiciu biggrin.gif .
tai ziurekim, kad ir cia taip nebutu... darys atvirksciai nei pasaulis.
Papildyta:
i koki viesbuti skrendate, jei ne paslaptis... mirksiukas.gif . mes irgi vasario 5d keliausim



Mes į Serenity Makadi Heights (Makadi Bey), o jūs? Skrisite, jei skrydžių neatšauks?
Galvą jau skauda nuo tų visų žinių doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 01 30, 23:21)
O gali būti ir taip, kad kaliniai bėgs iš šalies, t.y. Egipto. Gal nebenorės pakliūti vėl į kalėjimą... Čia tiesiog kita kvaila teorija  smile.gif

jau geriau apie tai negalvot doh.gif kaip begs ?? baisu pagalvot kaip gali begt
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2011 01 30, 23:39)
Tai kad ta armija neaišku kieno pusėje. Ir bendrai, diskusijos turi jau desperacinį -isterinį foną...Galim čia sapaliot ką norim, važiuos kaliniai į kurortus ar ne. Šalyje, kur yra chaosas, kur nėra valdžios ir žūna žmonės jūs dar galvojate atostogauti? Aš- NE. Juk kalbame ne apie išgyvenimo kelionę, o apie ATOSTOGAS!!!! Nu jolki palki atostogos, gulėti pliaže ir galvoti, kas čia bus po minutės, ir iš vis, kaip namo grįšiu... Nežinau, gali čia nusiprognozuoti ir nusifilosofuoti iki sąmonės netekimo, tačiau esant tokiam chaosui važiuoti atostogaut... schmoll.gif  Na, mirštančių tėvų ar artimųjų paskutinį kartą pamatyt gal ir važiuočiau, vaiko parsivežt važiuočiau, bet ATOSTOGAUT??????....


matai kodel cia taip piesti bandom juodom spalvom, aisku nenori daugelis del to, jog tai butu ne atostogos, o ziurejimas per peti, ir kompanionu uznugalio saugojimas. bet organizatoriam tai ne pasiteisinimas, jog tu nenori tokiu neramiu atostogu. reikia jiems irodyti, jog ten tikrai pavojinga bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(LediDiDi1 @ 2011 01 30, 23:42)
Mes į Serenity Makadi Heights (Makadi Bey), o jūs? Skrisite, jei skrydžių neatšauks?
Galvą jau skauda nuo tų visų žinių doh.gif .



doh.gif niu fui. atsiprasau labai labai, as gi 6d i sarma! doh.gif . niu smegeneles nebeveikia nuo visko jau. na bet mes tai skrisim, jei neatsauks skrydziu... nors drybsojimo papludimi atostogas turesiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune500 @ 2011 01 31, 00:46)
matai kodel cia taip piesti bandom juodom spalvom, aisku nenori daugelis del to, jog tai butu ne atostogos, o ziurejimas per peti, ir kompanionu uznugalio saugojimas. bet organizatoriam tai ne pasiteisinimas, jog tu nenori tokiu neramiu atostogu. reikia jiems irodyti, jog ten tikrai pavojinga bigsmile.gif

Nu bet man tai jau dzin tie organizatoriai... O jei Egiptas eina revoliucijos keliu, tai jau lietuvių turistų atostogos jiems tikrai nė motais... Aišku, stengsimės atgauti pinigus, tačiau man jie, nors ir sunkiai mano, vienišos mamos, uždirbti, jau paskutinėje vietoje... man gyvybė brangesnė, nei 5000 Lt... Bet čia mano nuomonė... O grėsmę matau labai didelę. Blyn, užims oro uostus (o jie strateginis objektas), ir čiau... nepasakysi, palaukit, aš iš Lietuvos, aš čia "nepričiom", išleiskite namo... Gal aš čia per daug bijau, tačiau... Nepanašu, kad tokiose temperanmentingose šalyse vyktų tik "dainuojančios revoliucijos"... Nors ir ta man pakankamai daug nervų ir nemigo naktų prieš 20 metų kainavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 30 sausio 2011 - 23:04
Ar kas dar planuojat ryt keliaut i agentura prasyt grazinti pinigus? Kazin kaip reaguos..? Mes per Teztoura.. Ryt MB siusiu pasikalbet, kazin ka sakys..
Atsakyti
sturmuojam kelioniu organizatorius ryt! biggrin.gif .
jei rimtai, tai nepamirsit ryt uzknisti URM skambuciais... verysad.gif . uzsirasykit nr ir darbe kai tik laisva minute sukit ir klausit: ar jau uzdraudet skrydzius i egipta. niu ar jau uzdraudet ir tt biggrin.gif . kuo daugiau matys susirupinusiu zmoniu, manau tuo geriau, lai negalvoja, jog visi lietuvaiciai nori skristi kaip kad skelbiama dabar...
Atsakyti
QUOTE(ramune500 @ 2011 01 30, 23:57)
sturmuojam kelioniu organizatorius ryt! biggrin.gif .
jei rimtai, tai nepamirsit ryt uzknisti URM skambuciais... verysad.gif . uzsirasykit nr ir darbe kai tik laisva minute sukit ir klausit: ar jau uzdraudet skrydzius i egipta. niu ar jau uzdraudet ir tt biggrin.gif . kuo daugiau matys susirupinusiu zmoniu, manau tuo geriau, lai negalvoja, jog visi lietuvaiciai nori skristi kaip kad skelbiama dabar...

reiks butinai paskambinet thumbup.gif elektronini uzklausima jau parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2011 01 30, 23:51)
Nu bet man tai jau dzin tie organizatoriai... Su siautėjančias revoliucionieriais man baisu...Bendrai prieš arabus nieko neturiu, tačiau jų kultūra yra tokia,  kad eis iki galo, kol savo pasieks, jei jau įsiplieskė. O įsiplieskė... O jei eina revoliucijos keliu, tai jau lietuvių turistų atostogos jiems tikrai nė motais... Aišku, stengsimės atgauti pinigus, tačiau man jie, nors ir sunkiai mano, vienišos mamos,  uždirbti, jau paskutinėje vietoje... man gyvybė brangesnė, nei 5000 Lt... Bet čia mano nuomonė... O grėsmę matau labai didelę. Blyn, užims oro uostus (o jie strateginis objektas), ir čiau... nepasakysi, palaukit, aš iš Lietuvos, aš čia "nepričiom", išleiskite namo...



niu taip verysad.gif vaikuciai ne juokai, tikriausiai ir pati nevykciau tokiu atveju... bet kadangi, vaikuciu po kol kas nera, rizikuosiu jei ka...
Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 01 30, 23:59)
reiks butinai paskambinet  thumbup.gif  elektronini uzklausima jau parasiau  mirksiukas.gif

super! thumbup.gif as jau irgi uzklausa rasiau, ryt, jei niekas nereaguos ir vel LT bus tyla. skambinsiu telefonu, ir ne karta
Atsakyti
o i Tunisa kas nors uzdraude keliaut? Itariu kad ne? Cia 13 dienos senas straipsnis http://m.15min.lt/id...tojus-56-133009 tai matyt taip ir neuzdraude ten vykt? Juk ten viskas ir prasidejo.. jei taip tai ir i Egipta matyt neskubes uzdrausti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 01 31, 01:15)
o i Tunisa kas nors uzdraude keliaut? Itariu kad ne? Cia 13 dienos senas straipsnis http://m.15min.lt/id...tojus-56-133009 tai matyt taip ir neuzdraude ten vykt? Juk ten viskas ir prasidejo.. jei taip tai ir i Egipta matyt neskubes uzdrausti  verysad.gif


Tunise, priešingai nei Egipte, dabar NE SEZONAS, ir Lietuvos organizatoriai ten nieko nebuvo išvežę ir dabar neveža. Ten tik kas savarankiškai išvykę buvo, tai juos įspėjo. O Egipte sezonas, na, o Lietuvai- tai pagrindinė atostogų destinacija... Va toks nedidelis, bet esminis skirtumas. iš Tuniso nieko atšaulkinėt nereikėjo... Nežinau, apie kokias agentūras ten ėjo kalba, bet nei novaturas, nei Tezai į Tunisą tokiu metu kelionių nepardavinėjo... Bent jau tikrai nemačiau nuo spalio, kad būtų turistiniai skrydžiai į Tunisą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 30 sausio 2011 - 23:23