Įkraunama...
Įkraunama...

Neramumai Egipte

QUOTE(Udrius @ 2011 01 31, 11:11)
Pas Novaturą dabar susirinkimas, per tietus visi važiuoja į Vilnių ir sprendžia su URM


ak, o tezturas ?

Atsakyti
Labas rytas,

o as esu beveik isitikinusi 100 procentu, kad mes visi atgausim pinigus, taik aisku agenturos stengsis pasiulyt kita krypti, kad neprarasti pinigeliu, ir manau tai normalu.
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 01 31, 11:05)
gali uzsirasyti kieno nors telefona kas visa diena bus online mirksiukas.gif



niu aciu, jog apie telefona uzsiminei blush2.gif . jau taip i tas atostogas isitraukiau, pries 2savaites svajojau kaip keliausiu, dabar svajoju kaip nebevaziuoti doh.gif ir atgauti pinigelius arba vaziuoti kitur, ir visiskai pamirsau, jog telefone gi galiu narsyti! blush2.gif
priminei, dekui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2011 01 31, 10:11)
eee ... o kaip su ten esančiais???
juk turi juos kažkaip parskraidinti
Jūs tai čia tupit ax.gif , norit skrendat, norit - ne.
O jie?????

beveik tikiu, jeigu padėtis ir toliau tokia pat bus, LT išsiųs lėktuvus, kad juos parvežtų 4u.gif ir tiem, kuriem atostogos nuplaukė, grąžins pinigus. 4u.gif
Atsakyti
manau turėtų įsikišt ir turizmo departamentas. URM'as savo darbą adarė, rekomendavo matote nevežti. Ir dabar dalina agentūrų tel numerius, sako į organizatorius kreipkitės...
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2011 01 31, 11:14)
Labas rytas,

o as esu beveik isitikinusi 100 procentu, kad mes visi atgausim pinigus, taik aisku agenturos stengsis pasiulyt kita krypti, kad neprarasti pinigeliu, ir manau tai normalu.

Aš irgi esu visiškai tikra, kad nuo šiandien bus nutraukti skrydžiai į Egiptą, tik neaišku kuriam laikui. Bet Lrytas rašo, kad dar vakar ir užvakar buvo išskraidinti pilni lėktuvai turistų į Egiptą, va dėl to jų, tai man neramu... Nors galbūt viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 01 31, 11:11)
Pas Novaturą dabar susirinkimas, per tietus visi važiuoja į Vilnių ir sprendžia su URM

nu kazkaip itariu nuspres savo naudai biggrin.gif
Oi kaip laukiu kada suzinosim naujienas.. tikiuos geras.. t.y. kad pinigus grazins smile.gif
Atsakyti
ka tik skambinau i Teztura, tai sake kad turistinese zonose ramu, bet galite atsisakyti keliones, del salygu kreipkites i pardavusia kelioniu agentura.
Atsakyti
as skaitau kad rusai labai gerai padare, nes jie neapribojo zmoniu laisves.
kas nori skrenda, bet pasiraso, kad tik jie patys atsako uz savo sauguma, kelioniu agenturai jokios atsakomybes, kas nenori neskrenda ir atgauna pinigus 100%
Atsakyti
Koks pravalas- iš visų pasaulio kraštų pasirinkome tą Egiptą ir va tau kad nori:((( Iš mūsų 12 žmonių grupelės nei vienas nebijo ir sakė važiuotų kad ir šiandien, tik darbdavys turbūt jau nebeišleis, nes čia tipo komandiruotėsad.gif
Atsakyti
http://www.teztour.lt/
ziurekit ka raso
Atsakyti
turiu klausima, jei nuvarau i agentura nutraukt sutarties, tai man turetu grazinti 80 proc, nes dar 21 diena likusi iki keliones.. O tai jeigu paskui nuspres visiems grazinti 100 proc tai man grazins ta likusii 20 proc ar jau ragas bus???
Atsakyti