Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika Nr.7.

QUOTE(Muse @ 2011 05 16, 15:29)
Etumar, man regis ir pas mane tas pats. Cia turbut del to, kad perdaug "sutempe". Manau, kad ju isnaikint neimanoma, bet man jos nelabai trukdo, nes plika bamba nevaikscioju, amzius ne tas smile.gif

O kur ten dvivietes palatos?  g.gif

Na, as irgi nesiruosiu ant podiumo maudymuku demonstruoti biggrin.gif Bet vistiek reikia laiko susitaikyti su tom strijom, kaip bebutu pagadino nuotaiko man jos. Kaip sakoma apetitas kyla bevalgant biggrin.gif Is pradziu norejau kad tik nebuciau amzinai nescia, o kai po op pamaciau grazu lygu pilvuka, tai tokio ir norejosi visam laikui smile.gif Bet, ai, yra juk gyvenime ir didesniu bedu nei strijos ant pilvo irnesakyk.gif

Gal ten spec mums ta dviviete padare? hihihi.gif Man atrodo ten trys ar keturios palatos yra, tai as gulejau kazkur per viduri, gal antroj g.gif

dija, neklausiau dar gydytojo. Kai buvau siulu issitraukti, dar striju neturejau. Ziuresim ka sakys, kai nuvaziuosiu kita karta.
Atsakyti
QUOTE(Etumar @ 2011 05 16, 15:41)
Na, as irgi nesiruosiu ant podiumo maudymuku demonstruoti biggrin.gif Bet vistiek reikia laiko susitaikyti su tom strijom, kaip bebutu pagadino nuotaiko man jos. Kaip sakoma apetitas kyla bevalgant biggrin.gif Is pradziu norejau kad tik nebuciau amzinai nescia, o kai po op pamaciau grazu lygu pilvuka, tai tokio ir norejosi visam laikui smile.gif Bet, ai, yra juk gyvenime ir didesniu bedu nei strijos ant pilvo irnesakyk.gif

Gal ten spec mums ta dviviete padare? hihihi.gif Man atrodo ten trys ar keturios palatos yra, tai as gulejau kazkur per viduri, gal antroj  g.gif

dija, neklausiau dar gydytojo. Kai buvau siulu issitraukti, dar striju neturejau. Ziuresim ka sakys, kai nuvaziuosiu kita karta.

paklausinek biski, ka tie chirurgai masto apie striju naikinima, koks budas efektyviausias. visai idomu butu suzinoti profu nuomone. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etumar @ 2011 05 16, 15:00)
galiu pasidalinti savo patirtimi.

tai sveikinimai, kazkaip neuzmaciau kad operavaisi thumbup.gif Kol sviezios strijos paprasyk kad lazeriu panaikintu, kazkaip imanoma girdejau, paskui tik vos matosi.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2011 05 12, 22:20)
Liepa berods irgi pas Maslauska ir randas gan aukstai. Be to muses randas yra sviezias siauras, paskui jis plateja. Galit pastebeti  kitu merginu foto, kaip jis kinta.
Tiesa, nera ne vieno pas B  aukstai padaryto rando 4u.gif


Tikrai yra ir pas B kur labai graziai zemai randas gavosi. Kazin nuo ko prilklauso kur ta randa padaro? Gal nuo odos kiekio kuri reikia nupjaut... Net sunku issirinkt pas kuri ar pas M ar pas B ar .. Dar galvojau apie R, bet po paskutiniu darbu man jis atkrito. B kokiam mieste? Gal klaipedoj? O jus pries nuspresdamos kuri pasirinkti gal einat i konsultacija minimum pas 2 gydytojus? As tai planuoju eit pas 2 kad galeciau palyginti ka kuris ir kaip siulo.
Atsakyti
QUOTE(Donaciukas @ 2011 05 13, 12:13)
mano oda labai tampri,neturiu stiju. Tai jis ir sake, kad niekaip nesigavo zemiau padaryti

pas mane ziauriai daug striju...siaubas...netycia sporto klube kalbejau su moterimi ir jinai sake dare pas zizliauska siauliuose pilvo operacija, tai mokejo 7000 blink.gif bet cia pries 4 metus..
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2011 05 16, 14:44)
Ne, neinu. Neleido nei i soliariuma, nei i saule metus laiko. Tik prisidengus. Tai koks soliariumas, jei reikia bamba uzdengt. Turkijai nusipirkau tokia idomia maudymke, su tokiu prailginimu smile.gif. Tipo randas labai israusta, jei gauna saules ir po to sunkiai nyksta. Tai siemet pakentesiu.

Hm kaip idomu, bet juk randas kelnaitese slepiasi tai kodel neleido degintis g.gif
As buvau sakius Gyd B kad geguze i Kreta mausiu, tai jis nedraude degintis nes jau po op bus 4 men praeje. Poryt ismaunu 11 dienu i Kreta, laikiu nesulaikiu clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Etumar @ 2011 05 16, 15:00)
Po op praejo jau 6 sav, tai rezultatais patenkinta. Randas pasislepia po maudymuko kelnaitemis, bamba grazi. Ir viskas butu puiku, tik viska gadina strijos. Aisku, liko senu, kurios buvo virs bambos, bet kas blogiausia, kad atsirado ir nauju. Praejus dviems savaitems po op visas pilvas lygiai kaip per nestuma sutrukinejo strijomis galima sakyti per viena nakti  verysad.gif  Darau isvada, kad tokia jau cia mano oda ir nieko nepadarysiu  g.gif

O del ko kazin tos naujos atsirado g.gif ir tik po 2 sav po op buvo praeje. Tai kaip tavo pilvukas dabar? Man jau 4 men po op bet nieko panasaus neatsitiko, nors man pasalino daug odos. Jeigu neatsirado iki siol gal sakau nebeatsiras fear.gif fear.gif
Atsakyti
I albuma idejau keleta foto koks vaizdas po 4 men. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(alenda @ 2011 05 16, 22:10)
I albuma idejau keleta foto koks vaizdas po 4 men. aciuks.gif


ohoho Alenda klausyk bigsmile.gif
nu nerealus pokyciai!! atrodai pasakiskai,neitiketina bigsmile.gif
o kiek svorio numetus nuo operacijos?
niui zinok Kretoj jausies gerai su tokia figuryte-pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzigute @ 2011 05 16, 20:01)
Tikrai yra ir pas B kur labai graziai zemai randas gavosi. Kazin nuo ko prilklauso kur ta randa padaro? Gal nuo odos kiekio kuri reikia nupjaut... Net sunku issirinkt pas kuri ar pas M ar pas B ar .. Dar galvojau apie R, bet po paskutiniu darbu man jis atkrito. B kokiam mieste? Gal klaipedoj? O jus pries nuspresdamos kuri pasirinkti gal einat i konsultacija minimum pas 2 gydytojus? As tai planuoju eit pas 2 kad galeciau palyginti ka kuris ir kaip siulo.

B dirba Klaipedoje, konsultuoja nemokamai, galima ir el. pastu. 4u.gif

Alenda gerai atrodai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 17 gegužės 2011 - 07:27
QUOTE(alenda @ 2011 05 16, 22:10)
I albuma idejau keleta foto koks vaizdas po 4 men. aciuks.gif

noriu noriu noriu tokio pilvo smile.gif
Atsakyti
Alenda, man ir bamba nauja isiuta gi, randas ir ten, del to neleido.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2011 05 17, 11:43)
Alenda, man ir bamba nauja isiuta gi, randas ir ten, del to neleido.

Tai visoms bamba isiuta... Bet gal tikrai neverta degintis?
Atsakyti