Įkraunama...
Įkraunama...

mergytė su auskariukais

Skaitikite postus auksciau. Rasiau mamytei, kuri tikrai labai grubiai ir negraziai isreiske savo nuomone apie mamytes, kurios anksti praduria ausytes savo pupoms. Tame ir matau tolerancija, kad man visiskai vienodai sviecia ar kitos mamos duria auskariukus ir kada tai daro. Cia kiekvienos mamos pasirinkimas. AS parasiau kodel praduriau anksti. Bet nesmerkiu ir tu,kurios to nedaro smile.gif Man grazu, zinau, kad dukra tikrai man padekos ir jokio skausmo ir asaru duriant ausites nebuvo. Bet, jei dukrai durtu atskirai ausites po viena, tai niekad maziukei nedurciau schmoll.gif Zinojau, kad pradurs is karto abi ausites ir skausmo bus maziau, negu skiepijant ar imant krauja is pirstuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 06 20, 12:25)
Atsiminiau, kaip kosmetologė pasakojo,kad dažnai mamos atveda verkiančias mergytes, nes jos bijo durtis ausytes, tai ši kosmetologė griežtai atsisako tai daryti prieš vaiko valią!!!

thumbup.gif ir labai gerai ji daro thumbup.gif nu bet ir mamos verkiančią mergaitę veda verti auskarų. blink.gif iš kur tokių dar atsiranda doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2012 10 10, 19:46)
pas mano mergaite labai trumpos blakstienos,ka patartumet g.gif  labai noreciau ilgu verysad.gif


cia jei ka buvo juokas buvo del blakstienu biggrin.gif
as tai is vienos mamytes gavau priekaista, kad pinigu gaila ant auskariuku,todel ju neveriu doh.gif lotuliukas.gif tai pasakiau,kad tikrai gaila, nes geriau vaiskcios su gera kokybiska avalyne, nei kabes auskarai ir bus nuklype kito vaiko nunesioti batai ax.gif

QUOTE(*Lyra* @ 2012 10 11, 12:51)
iš kur tokių dar atsiranda  doh.gif  blink.gif

doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes įvėrėm, kai buvo 6mėn. norėjom, ir įvėrėm smile.gif
kuklučius bumbuliukus nešioja,, netrugdo
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2012 10 11, 11:08)
Skaitikite postus auksciau. Rasiau mamytei, kuri tikrai labai grubiai ir negraziai isreiske savo nuomone apie mamytes, kurios anksti praduria ausytes savo pupoms. Tame ir matau tolerancija, kad man visiskai vienodai sviecia ar kitos mamos duria auskariukus ir kada tai daro. Cia kiekvienos mamos pasirinkimas. AS parasiau kodel praduriau anksti. Bet nesmerkiu ir tu,kurios to nedaro smile.gif Man grazu, zinau, kad dukra tikrai man padekos ir jokio skausmo ir asaru duriant ausites nebuvo. Bet, jei dukrai durtu atskirai ausites po viena, tai niekad maziukei nedurciau  schmoll.gif  Zinojau, kad pradurs is karto abi ausites ir skausmo bus maziau, negu skiepijant ar imant krauja is pirstuko smile.gif



QUOTE(jurack'a @ 2012 10 11, 20:44)
mes įvėrėm, kai buvo 6mėn. norėjom, ir įvėrėm smile.gif
kuklučius bumbuliukus nešioja,, netrugdo

Mamos noriu paklausiti, įvėrėt tai įvėrėt, o kaip užgijo ausys, juk jas būtina paskui valyti dezinfekuoti, bent jau tais laikais kai aš prasidūriau tai reikėjo, o ir gijo man labai sunkiai ir ilgai. Vien dėl to bijau vaikui bereikalingo skausmo suteikti. Ar lengvai užgijo?
Papildyta:
QUOTE(musyte015 @ 2012 10 06, 11:15)
na mes jau apie pora menesiu prasivere antraja ausyte . buvo kelios asarytes , bet neilgai . viskas perejo i tai , kad ajajai kaip grazu , ir visiem rode savo auskariukus . smile.gif

Jūsų pasakojimas apie pirmos ausies vėrimą man kaip siaubiake nuskambėjo. Apsigalvojau. Tik nesupykit. 4u.gif Gal jau pavėlavau, reikėjo mažesniai durt.
Atsakyti
QUOTE(vikutuke @ 2012 10 12, 17:37)
Mamos noriu paklausiti, įvėrėt tai įvėrėt, o kaip užgijo ausys, juk jas būtina paskui valyti dezinfekuoti, bent jau tais laikais kai aš prasidūriau tai reikėjo, o ir gijo man labai sunkiai ir ilgai. Vien dėl to bijau vaikui bereikalingo skausmo suteikti. Ar lengvai užgijo?
Papildyta:

Jūsų pasakojimas apie pirmos ausies vėrimą man kaip siaubiake nuskambėjo. Apsigalvojau. Tik nesupykit.  4u.gif Gal jau pavėlavau, reikėjo mažesniai durt.

Viskas gerai 4u.gif , nera ko pykti , tada zinokit tikrai labai blogai jauciausi ir kaltinau save ir t,t .O labiausia buvo gaila dukrytes . ( tik tiek , kad cia trumpai buvau parasius musu istorija ).Zinoma , kad pagalvokit ar verti dabar ar veliau 4u.gif
Na mums uzgijo gerai ( nebuvo jokiu negerumu ) , ir ta antroji kur teko isimti auskariuka tai gal per savaite laiko visiskai uzgijo .
Ir dabar kaip pravere , sugijo , mes dar su tais paciais auskariukais , kuriais dure , nekeitinejam ju ir nelendam prie tu ausyciu .


Atsakyti
Visos temos neskaiciau,bet atsakysiu i temos klausima-man negrazu ir nepriimtina auskaru verimas mazytems mergaitems,savo dukrai niekad to nedaryciau.Paaugs ir pati nuspres nori ar ne.
Papildyta:
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 09 26, 08:07)
na gerai, pavadinkim tai svetimo kuno zalojimu. jum patiktu, jei jusu mama nusprestu, kad jums reik auskaro ir per prievarta ivertu? kai zmogus suauges, tai jau negalima, prievarta ir t.t., o kai mazas - mano daiktas, ka noriu ta ir darau. uzsimanysiu ir tatuiruote padarysiu?
nepagarba vaikui, kaip zmogui. ir cia ne tolerancijos trukumas, o vaika zalojanciu tevu neissilavinimas ir vaiko sudaiktinimas. taip pasielgi gali tik mamos.. na zodziu, vertos pasmerkimo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurack'a @ 2012 10 11, 21:44)
mes įvėrėm, kai buvo 6mėn. norėjom, ir įvėrėm smile.gif
kuklučius bumbuliukus nešioja,, netrugdo

bet JUS norejot,o ne ta asmenybe ,kuriai veret? doh.gif

Jeigu rasti minusu ir pliusu uz auskariuskus ar pries, tai vien jau tai,kad veriant mazam kudykeliui taip pat skauda kaip ir vertum didesniam verysad.gif Mazesniam vaikui tureti auskariukus yra labai nesaugu. Aisku mamytes ,tos kurios veria joms labai grazu. Super,cia skonio reikalas, bet atimti ta dziaugsma is mergaites,kai ji pati to nori,kai ji tuom dziaugsis,kai pacios galesit issirinkti auskariukus,issimatuoti,rinktis wub.gif Tai vat as ta dziaugsma noriu palikti dukrytei,aisku jei to ji pati nores biggrin.gif (bet tikiuos kuo veliau ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2012 10 17, 22:03)
bet JUS norejot,o ne ta asmenybe ,kuriai veret? doh.gif

Jeigu rasti minusu ir pliusu uz auskariuskus ar pries, tai vien jau tai,kad veriant mazam kudykeliui taip pat skauda kaip ir vertum didesniam verysad.gif Mazesniam vaikui tureti auskariukus yra labai nesaugu. Aisku mamytes ,tos kurios veria joms labai grazu. Super,cia skonio reikalas, bet atimti ta dziaugsma is mergaites,kai ji pati to nori,kai ji tuom dziaugsis,kai pacios galesit issirinkti auskariukus,issimatuoti,rinktis wub.gif  Tai vat as ta dziaugsma noriu palikti  dukrytei,aisku jei to ji pati nores biggrin.gif (bet tikiuos kuo veliau ax.gif )

drinks_cheers.gif norėjau tą patį parašyti, bet kaip matau, nedaeina kai kurioms. matai joms gražu. o vaikas??? rolleyes.gif ai, kam dar veltui burną aušinti doh.gif
Atsakyti
tikrai neeee, kai pati uzaugs ir nuspres....
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 09 05, 22:03)
Įdomu, kur Kaune duria mažiems vaikučiams ausis? g.gif

Kaune, 6 forte, tarp "samsono" ir "molo" (prie gintarines vaistines) yra salonas masazo ir kosmetologijos. Ten verem saviskei, viskas sauniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2012 10 22, 22:04)
Kaune, 6 forte, tarp "samsono" ir "molo" (prie gintarines vaistines) yra salonas masazo ir kosmetologijos. Ten verem saviskei, viskas sauniai thumbup.gif

kiek kainavo? ar reikia turėti savo auskariukus? ar ten vietoj jų galima nusipirkti? g.gif
Atsakyti