Įkraunama...
Įkraunama...

mergytė su auskariukais

QUOTE(dowwi @ 2012 12 20, 12:25)
bet jus ir palyginot tatoo su auskariukais, na kai merginos užaugs ir nepatiks juk gales išsiverti tuos auskariukus,čia gi toks dalykas nera amžinas, nenori išveri ir nebenešioji.  bet kaži kiek yra merginu kurioms nepatiktu auskarai? gal ir yra kažkiek bet tikrai nedaug. O jei vaikas 4-5 metu pats paprašo tai jau vadinasi galima verti, nes pati nori? bet ar tokio amžiaus vaikai dar supranta apie auskarus? taip pamatė pas draugę, mamą, sesę tai gražu ir aš noriu, tai ji taip pat užaugusi gali sakyti kad negražu ir nenoriu.




palyginau su tattoo, nes tattoo neisimsi, kaip auskarelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaiya @ 2012 12 20, 14:23)
palyginau su tattoo, nes tattoo neisimsi, kaip auskarelius mirksiukas.gif


Na aš sakau, kad čia išvis nepalyginami dalykai smile.gif juk tatoo niekas neveža vaikų darytis, beje jei vaikas jau kokiu 15-16 metu prašosi pats tėvų, kad leistų pasidaryti mažai kurie leidžia ir bando visaip atkalbėti. O jau kai vaikas 5 metų pats paprašo auskariukų tai čia normalu, vadinasi pati prašė tai jau galima? Būtent auskariukus gali bet kada išimti ir jų nebus užgis skylutės ir po visko.
Atsakyti
Mano panelytė dovanų 3 gimtadienio proga paprašė auskariukų wub.gif nesiryžau pradurti ausyčių tokiai mažei, bet dabar matau, kad kuo toliau, tuo labiau ji jų nori, tad 4 gimtadieniui tikrai teks durti. Manau, vaikas turi pats to norėti, o ne durt ausis tik dėl to, kad mamai gražu doh.gif
Atsakyti
Man labai grazu, bet neverciau. Bijociau kad darzelyje kitas vaikas nepatemptu is smalsumo, kad uz kepurytes auskariukai neuzsikabintu.
As pati labai laukiau savo 16-to gimtadienio, kad galeciau prasidurti ausis. Ot turejau dziaugsmo biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien pradūriau ausis dukrytei 1,5metukų. Ji daugiau išsigando gydytojos, nei pačio vėrimo hihihi.gif vos gydytoja dingo iš akiračio, dingo ir ašaros. Prie ausyčių nelenda, bet vis eina prie veidrodžio ir sako ai ai ai (maivosi ir rodo kad gražu).
Atsakyti
Labai gražu,kai kūdiki su pampersais ir auskarais pasipuošęs dar žindi motinos krūtį(pusės metų). Neapsakomas grožis , atsižiūrėti neįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 12 21, 23:23)
Labai gražu,kai kūdiki su pampersais ir auskarais pasipuošęs dar žindi motinos krūtį(pusės metų). Neapsakomas grožis , atsižiūrėti neįmanoma.

Gerai pasakyta biggrin.gif
Atsakyti
Ar tikrai ikimokyklinio amžiaus mergaitėms reikalingi auskarai?
Papildyta:
bigsmile.gif Tik to ir tegalima paklausti nesupratingų mamų .
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2012 12 08, 21:13)
man asmeniskai tai labai grazu auskariukai smile.gif bet deja vyras i derybas nesileidzia siuo klausimu schmoll.gif  lauksim kol paaugs smile.gif



Protinga vyra turite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 12 25, 15:38)
Ar tikrai ikimokyklinio amžiaus mergaitėms reikalingi auskarai?
Papildyta:
bigsmile.gif  Tik to ir tegalima paklausti nesupratingų mamų .

Ju reikia gi mamoms, o ne mergaitems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 12 22, 01:23)
Labai gražu,kai kūdiki su pampersais ir auskarais pasipuošęs dar žindi motinos krūtį(pusės metų). Neapsakomas grožis , atsižiūrėti neįmanoma.

O kas jums liepia žiūrėti? Nežiūrėkit. Nepatinka ,valio, jūsų tokia nuomonė, bet nebūtina įžeidinėti žmonių turinčių kitokią nuomonę.
Atsakyti
Ir nes arbu ,kad g d tojai nerekomenduoja erti auskaru aikams iki dešimties metu ,
Atsakyti