Įkraunama...
Įkraunama...

mergytė su auskariukais

O man grazu ir neturiu nieko pries, kas praduria anksti. Bet savajai nenoriu atimti malonumo sios uzgaidos igyvendiniui biggrin.gif Pamenu save, kaip norejau auskariuku ir taip mamos prasiau, kad pravertu, tada gi su adata vere, o ne prasove...Skaudejo be proto doh.gif man ausis, o mamai sirdi lotuliukas.gif bet noras uzgoze viska smile.gif
Atsakyti
Nematau nieko blogo ax.gif Labai grazu.
Atsakyti
Mano nuomonė, leiskim vaikams likti vaikais, spės dar prasidurti, pasidažyti, nusilakuoti ir t.t. Tiesiog man neatrodo super faina, kai iš mažų mergaičių padaro mažas moterytes. smile.gif
Draugė dukrytei pradurė gana anksti, tai plėšdavo vaikas lauk tuos auskariukus, teko išimti. Ateis laikas, pati pasakys: Mama, noriu!
Atsakyti
QUOTE(Šypsena @ 2013 01 29, 15:01)
Mano mazajai ausytes buvo pradurtos vieno menesiuko. Labai grazu. Ji pati ju nei drasko, nei kliudo, nes tai jau jos dalis. O jei paaugusi nenores, tiesiog isversiu wink.gif

dėl dievo švento paaiškinkit man kam mėnesio kūdikiui auskarai? blink.gif Ar mamų tuštybei nėr ribų? Puošti mažas mergaites reik gražiom suknytėm, plaukų papuošalais. Tai gal nesikuklinam ir darom kaip amerikietės, kurios tampo vaikus po konkursus ir trimetėm klijuoja blakstienas, nagus, balina dantis ir daro dirbtinius įdegius. Apie makiažo kiekius net nėr ko burną aušint. Jei protėt-tai pagal pilną programą lotuliukas.gif
Atsakyti
Man asmeniškai labai gražu, bet savo vaiko nieku gyvu nezaločiau doh.gif
Atsakyti
O man negražu.Savo dukrytei tikrai neverčiau. Viskam savas laikas.
Atsakyti
As pati labai norejau pradurti, kai buvo dukra mazyte, bet MB atkalbejo.Dabar praverem neseniai, po 6-ojo gimtadienio, nes jau labai ilgai iki jo vis prase, kad pradurtume.Viena karta nuejom, bet pabijojo ir pasake, kad kai bus 6 metai, tada prasidurs.Labai dziaugiuosi, del tokio sprendimo, nes dukrai buvo begalinis dziaugsmas, kad galejo pati auskariukus issirinkti, o pradurus, dar ilgai visiems juos rode ir sake, kad pati issirinko wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 01 balandžio 2016 - 14:45
As pati is vaikystes pamenu, kaip mama mane vede vertis auskaru, net vieta daugmaz prisimenu - toks gilus prisiminimas, nes ivykis vaikui neeilinis. Tad jei auskarai veriami mergaites dziaugsmui, tai tik vyresniam amziuje. Saviskei verem, kai jai buvo 6 m., buvo mociutes dovana. Tai iki siol prisimena ir giriasi. Tad manau, kad tikrai neverta skubeti ir atimti dziaugsma is vaiko.
Atsakyti
Sveiki,
gal galite patarti kur Klaipedoje geriausiai pradurti ausis ? aciu.
Atsakyti
Labai gražu auskariukai, ivėriau savo dukrai kai nė metuku dar nebuvo.
Atsakyti
Pati ausis prasidūriau tik 12 metų... ankščiau tėvai neleido. Asmeniškai man labai gražu kai vaikučiai su auskariukais, tačiau pati tikrai neverčiau. Manau, kad pats vaikas turi priimti sprendimą ar nori prasidurti ausis, ar ne unsure.gif Tad geriausia palaukti vyresnio amžiaus 4u.gif
Atsakyti

Man tai keistai atrodo, kai mažylė su pradurtom ausim ir auksiniais auskarais kaip tetulė :D

Atsakyti