Įkraunama...
Įkraunama...

mergytė su auskariukais

MAn grazu,as nieko pries.
Atsakyti
As iki sios dienos prisiminu ta diena kai praduriau ausys, man tai buvo toooks super ivykis. MANO APSISPRENDiMAS.Tikrai nenoreciau kad is manes tai atimtu...
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2011 02 15, 18:41)
MAn grazu,as nieko pries.



drinks_cheers.gif man ir grazu 4u.gif
Atsakyti
grazu, bet manau kad paciai mergytei buna nepatogu, man atrodo kad trukdo, spaudzia, miegant, o ar mamytes isveriat auskariukus, kai guldot pietuku ar nakciai? ax.gif man, asmeniskai, net ir patys smulkiausi auskarai sukelia nepatogumu miegant blush2.gif drauge kaip tik laukia kol dukrytei 6men sueis, kad pradurti, bet as nedurciau blush2.gif gaila tokio mazuciuko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimaa: 16 vasario 2011 - 22:20
QUOTE(mylimaa @ 2011 02 17, 00:16)
grazu, bet manau kad paciai mergytei buna nepatogu, man atrodo kad trukdo, spaudzia, miegant, o ar mamytes isveriat auskariukus, kai guldot pietuku ar nakciai? ax.gif man, asmeniskai, net ir patys smulkiausi auskarai sukelia nepatogumu miegant blush2.gif  drauge kaip tik laukia kol dukrytei 6men sueis, kad pradurti, bet as nedurciau blush2.gif gaila tokio mazuciuko blush2.gif

drinks_cheers.gif man irgi miegot trugdo auskarai, nebent tokie kaip anksciau madoj buvo apskritimas toks, su juom dar galedavau miegot.
Atsakyti
Man irgi grazu, nieko pries, tik visgi manau, kad nera patogu vaikui... 4u.gif
Atsakyti
Man grazu ir, ar vaikui i sveikata, patogu ir t.t. yra netapatu. Kaip pastebejau, man grazu t.y. mamai patinka, nusveria vaiko poreikius, patoguma, sveikata. Tikrai verciantis susimastyti atsakymai.
Atsakyti
Man negražu.. schmoll.gif
Atsakyti
Kazkaip galvoju, kad vis tik tai dazniau tautos bruozas. kai kurios tautos tik gimusioms praduria ausytes. Gal as cia pasirodysiu labai jau lithuania.gif biggrin.gif , bet kai pamatau maza mergyte su auskariukais, is karto pagalvoju, kad ne lietuve. Tik neuzsipulkit, nesu jokia rasiste ir pan biggrin.gif Bet galvoju, kad gal paauges zmogutis pats turetu spresti, reikia jam tu auskaru, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
aš taip pat už, gražu ir ketinu savo dukrytei pradurti 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 02 17, 18:56)
Man grazu ir, ar vaikui i sveikata, patogu ir t.t. yra netapatu. Kaip pastebejau, man grazu t.y. mamai patinka, nusveria vaiko poreikius, patoguma, sveikata. Tikrai verciantis susimastyti atsakymai.

drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(SigitaKaz @ 2011 02 22, 10:29)
aš taip pat už, gražu ir ketinu savo dukrytei pradurti  4u.gif  wub.gif


o dukrytė jūsų to prašė?
Atsakyti