Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

O gal kas galite įmesti nuorodą,kur galima paklausyti norvegišką įgarsinimą,aplamai kalbos,gal filmų kokių,nes nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2012 09 11, 13:35)

tv3.no čia gali pažiūrėt tv.
nrk čia visko yra.
klartale.no čia atsidarai, pasižymi norimą tekstą, paspaudi start ir klausaisi.
Atsakyti
Sveikutes,

noreciau prisijungti i besimokanciu bureli 4u.gif
I Norvegija atvykau vasario menesi, turiu du vaikucius, tai nelabai buvo kada prisest prie vadoveliu..dabar kai vienas vaikas keliauja i darzeli, turiu valandele kasdien pasimokint ax.gif

Pirmiausia noriu pasiteirauti, ar visi trys lygiai is vieno vadovelio På Vei? Ar trecias lygis turi kita vadoveli? g.gif

Gal kas galit atsiust el versija per skype...taip gaila isleisti 800 kronu knygom dviejom doh.gif

Skype: gediminasskype1
Atsakyti
Laba, ar dar galima prisijungti prie pradedanciuju 4u.gif , nemoku ne zodelio o norvegu kalba labai reikalinga ax.gif
Gal kas galit atsiusti mokymosi medziagos y el, pasta sandragie@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANDRI: 11 rugsėjo 2012 - 18:36
Rasykit man i AZ, galiu atsiusti medziaga per skype.

1-2 lygiai yra På vei vadovelis, o 3 lygis Stein på stein smile.gif

Pradedanciuju grupe eina 2 tema, todel prisijungti dar kaip ir galima butu, pasivyti dar imanoma
Atsakyti
Sveikos, jungčiausi ir aš prie pradedančiųjų rolleyes.gif
Prieš kelis mėnesius pradėjau mokytis pagal Talk Now, tada ėmiausi vadovėlio "Colloquial Norwegian", bet nedaug pasistūmėjau. Stein pa Stein man pasirodė per sudėtingas, bet gal ne pirmojo lygio knygą turiu.
Būsiu dėkinga už persiūstą mokymosi medžiagą ir kompaniją drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kuri nors mokinasi iš geltonos norvegų kalbos knygos?

Vadinasi : Langenscheidt
Norvegų kalbos
praktinis mokymosi kursas
Savarankiško mokymosi vadovėlis
B1 lygis

Būtų smagu,kad prisijungtumėt mokintis kartu biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2012 09 13, 08:23)
Sveikos, jungčiausi ir aš prie pradedančiųjų  rolleyes.gif
Prieš kelis mėnesius pradėjau mokytis pagal Talk Now, tada ėmiausi vadovėlio "Colloquial Norwegian", bet nedaug pasistūmėjau. Stein pa Stein man pasirodė per sudėtingas, bet gal ne pirmojo lygio knygą turiu.
Būsiu dėkinga už persiūstą mokymosi medžiagą ir kompaniją  drinks_cheers.gif


Kaip rasiau, Stein pa stein yra 3 lygio smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

kažkada senai senai mokiausi švedų kalbos, dabar jau primiršau... bet kai matau norvegišką tekstą kai ką suprantu (labai šios kalbos panašios).... deja, man labai reikia pramokti norvegų kalbos... kiek žiūrėjau kursus, kainos labai užkeltos... nesu bandžiusi mokintis savarankiškai, bet paskaičius kaip jūs čia visos drąsiai imatės mokytis, nusprendžiau pabandyti ir aš ax.gif

jūs čia minite vadovėlius, iš kurių mokotės.. kaip galima būtų juos gauti? ir kaip jūs mokotės - ar šioje temoje aptariate rezultatus, ar naudojatės kokia kita platforma?? kaip sekasi mokytis?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2012 09 26, 14:53)
Labutis  4u.gif

kažkada senai senai mokiausi švedų kalbos, dabar jau primiršau... bet kai matau norvegišką tekstą kai ką suprantu (labai šios kalbos panašios).... deja, man labai reikia pramokti norvegų kalbos... kiek žiūrėjau kursus, kainos labai užkeltos... nesu bandžiusi mokintis savarankiškai, bet paskaičius kaip jūs čia visos drąsiai imatės mokytis, nusprendžiau pabandyti ir aš  ax.gif

jūs čia minite vadovėlius, iš kurių mokotės.. kaip galima būtų juos gauti? ir kaip jūs mokotės - ar šioje temoje aptariate rezultatus, ar naudojatės kokia kita platforma?? kaip sekasi mokytis?? bigsmile.gif


parasyk i AZ, atsiusiu vadoveli
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
as noreciau pasimokyti antra lygi is Pa vei vadovelio, gal kas mokosi? O beje, jus mokotes cia ar per skype susitariat? Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(glamourrr @ 2012 09 29, 14:41)
Sveiki  4u.gif 
as noreciau pasimokyti antra lygi is Pa vei vadovelio, gal kas mokosi? O beje, jus mokotes cia ar per skype susitariat? Aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Laba smile.gif 2 lygio kolkas nera grupes, tik 1 ir 3 smile.gif mokomes per skype, grupese smile.gif
Atsakyti