Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

QUOTE(Panikė @ 2012 10 08, 11:27)
Sveikos smile.gif

o 3lygį pagal kokius vadovėlius mokotės? aš mokiausi pagal på vei ir stein på stein, dar keletą papildomų knygų, kuriu pavadinimų nepamenu  smile.gif  laikiau egzaminus, bet jau primiršau kalbą, norėčiau pradėti tobulintis, reiktų kokio B1 ar B2 lygio kursų. Ar galima mokytis su jumis? Ar galbūt žinote kur Vilniuje būtų galima mokytis? Nes kiek klausinėjausi mokyklose moko tik pagal på vei. Man norisi tobulintis jau rimčiau. Dirbu darbą kur kasdien bendravimas raštu, žodžiu vyksta norvegų kalba smile.gif


Labas vakaras

Smagu rasti bendraminciu, besimokinanciu norvegu kalbos smile.gif
Jos mokiausi Vilniuje kalbu kursuose. Deja, kuo aukstesnis lygis, tuo mazesne tikimybe, kad susiformuos grupe ir kokia kalbu mokykla organizuos mokymasi uz grupes kaina.
Mokiausi is På vei ir Stein på stein vadoveliu kursuose. Zinau, kad po siu vadoveliu sekantis yra Her på berget.
Siuo metu likom is kursu dviese (as ir dar viena mergina), esam pasiruosusios testi mokslus kokioje kalbu mokykloje is Her på berget ar panasaus lygio vadovelio.
Gal kas norite prisijungti ir kartu mokytis? Mums truksta kad ir vieno zmogaus (kuo daugiau, tuo mazesne kaina) 4u.gif
Atsakyti
Artemide, gal kartais yra kas mokintusi stein på stein? Tada junkciausi prie jusu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Still-dreaming!!!: 07 gruodžio 2012 - 11:07
QUOTE(dynamite @ 2012 12 06, 18:06)
O kodėl išsidūrėte? Kurioje mokykloje mokėtės?



MOkiausi Soros International House. Esme kad pas juos A1 = A1.1+A1.2+A1.3+A1.4 ir tada A2.1+A2.2ir t.t. Taigi uz viena ketvirtaja A1 lygio paklojau 700 doh.gif Deja tai supratau va kai baigem sita lygiuka ir dabar su tom sesiom temom praeitom nei pirmyn nei atgal - kitos mokyklos jau eina 10 ar 11 tema, o man matyt reikes mokytojos ieskotis kuri pades pasivyti....
Jei kas zinot kokia norvegu kalbos destytoja nebrangiai Vilniuje buciau dekinga uz info...
Artemide - galeciau pasivyti ir mielai prisijungciau, bet man laikas netinka, butu valanda veliau but labai gerai, nes kaip tik puse 9 vaikus guldau miegot...
Atsakyti
Laba smile.gif

QUOTE(-panthera- @ 2012 12 07, 11:48)
Artemide - galeciau pasivyti ir mielai prisijungciau, bet man laikas netinka, butu valanda veliau but labai gerai, nes kaip tik puse 9 vaikus guldau miegot...


Laikas dar netikslus, kaip supranti esi LT tai Lietuvos laiku iseina 21:30 smile.gif bet siaip klausiu pas zmones kada jiems geriausia butu, ir ziuresiu pagal dauguma.


Still-dreaming!!! tokia grupe buvo, bet jau baigem, naujos grupes kurimas kaip ir nenusimato kolkas ax.gif Jeigu kazkas keisis, pranesiu cia.
Atsakyti
[quote=artemide23,2012 12 07, 20:13]
Laba smile.gif
Laikas dar netikslus, kaip supranti esi LT tai Lietuvos laiku iseina 21:30 smile.gif bet siaip klausiu pas zmones kada jiems geriausia butu, ir ziuresiu pagal dauguma.





Zinau ,kad lt puse 10, tai jei kursai vyks veliau pranesk
Atsakyti
Dar savaite palauksiu del 1 lygio, jeigu norinciu nebus, tai kolkas grupes nebus reiskias smile.gif galesiu atsipusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2012 12 11, 20:24)
Dar savaite palauksiu del 1 lygio, jeigu norinciu nebus, tai kolkas grupes nebus reiskias smile.gif galesiu atsipusti smile.gif


As noriu i pirma lygi blush2.gif 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2012 12 11, 13:55)
As noriu i pirma lygi blush2.gif  4u.gif  tongue.gif

laukiu veiksmo g.gif Pamisot ka vakar zadejot ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Still-dreaming!!! @ 2012 12 07, 13:07)
Artemide, gal kartais yra kas mokintusi stein på stein? Tada junkciausi prie jusu.



jungčiausi ir aš, nes vis kelių temų nedabaigiu biggrin.gif
Artemide, tik itariu netiki, kad rasiu laiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2012 12 14, 22:57)
jungčiausi ir aš, nes vis kelių temų nedabaigiu biggrin.gif
Artemide, tik itariu netiki, kad rasiu laiko lotuliukas.gif


Na, betkokiu atveju kolkas tokios grupes nenusimato tongue.gif biggrin.gif

Va ir i pirma lygi, tik vienetai, tai irgi kolkas dar nebus, po naujuju gal daugiau bus norinciu smile.gif
Atsakyti
Labas Artemide ,tikiuosi manes nepamirsot? As irgi i pirma lygi prasausi,jei ka tai ir dukryte pajungciau. Jai vasary bus 14 metu,ji su mumis Norgej gyvena. O kiek reikia zmoniu kad grupe sudaryt ir ka kaip nusipirkt. Kiek mazdaug viskas kainuos.
Papildyta:
Labas Artemide ,tikiuosi manes nepamirsot? As irgi i pirma lygi prasausi,jei ka tai ir dukryte pajungciau. Jai vasary bus 14 metu,ji su mumis Norgej gyvena. O kiek reikia zmoniu kad grupe sudaryt ir ka kaip nusipirkt. Kiek mazdaug viskas kainuos.
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2012 12 11, 19:24)
Dar savaite palauksiu del 1 lygio, jeigu norinciu nebus, tai kolkas grupes nebus reiskias smile.gif galesiu atsipusti smile.gif

Sveika Artemide,tikiuosi nepamirsote manes,as irgi i pirmokus noriu jungtis. Gal ir savo dukryte prijungciau ( jai vasary bus 14)... Ji irgi noretu. Kiek reikia zmoniu kad sudaryt grupe? Ir tiesa,norejau paklaust apie islaidas: kiek reikia (uz ka,kaip,kada) moket?
Atsakyti