Įkraunama...
Įkraunama...

Kur skaniausias sušis Kaune

QUOTE(micra @ 2012 03 24, 21:31)
Balsuociau tik uz Gan Bei thumbup.gif

drinks_cheers.gif aplamai ten maistas pasakiskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(micra @ 2012 03 24, 22:31)
Balsuociau tik uz Gan Bei thumbup.gif



O kur be Gan Bei dar esate valgiusi sushi? ax.gif
Atsakyti
sveikos, turiu sushi kupona kuris galioja siandien ir ryt, nuo 11.30 -13 val, vilniaus g 36., dovanoju, rasykit i az, tiesiog nusipirkau, o galimybes nueit neturiu, rasykit kas tikrai kalesit nueit, pasakysit ar skanus sushi,
sorry uz off topic 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2012 03 26, 15:12)
O kur be Gan Bei dar esate valgiusi sushi?  ax.gif


Valgiau Yakatoj, Dao sushi lyg ir visai nieko, nelabai patiko Sushi express schmoll.gif , o Gan Bei pats tas ok.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sushi valgiau gal jau visuose Kauno restoranuose, kavinėse ir baruose kur tik juos gamina biggrin.gif Ir galiu pasakyti, kad man labiausiai patinka Sushi Wok. Geras aptarnavimas, greitas atvežimas į namus (jei nesinori eiti iš namų), galimybė paderinti sushi ingridientus. Geras kokybės ir kainos santykis.
Dar patiko Dao- sushi, gaila, kad išsikėlė ir Kauno unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 03 31, 16:46)
Sveikos  4u.gif

Sushi valgiau gal jau visuose Kauno restoranuose, kavinėse ir baruose kur tik juos gamina  biggrin.gif  Ir galiu pasakyti, kad man labiausiai patinka Sushi Wok. Geras aptarnavimas, greitas atvežimas į namus (jei nesinori eiti iš namų), galimybė paderinti sushi ingridientus. Geras kokybės ir kainos santykis.
Dar patiko Dao- sushi, gaila, kad išsikėlė ir Kauno  unsure.gif


Na nežinau, bet Sushi and Wok sushi tikrai nevadinčiau geriausiais Kaune, tokių mažų nei vienoje kavinėje neteko matyt, neturėjo visų ingridientų. Kaina man neatitiko tai ką gavau lėkštėje. Jei idomu plačiau rašiau čia ir įdėjau foto:

http://maistodiletan...u-arba-dar.html
Atsakyti
Parašiau atsiliepimą apie restoraną Juodas - tikrai skanūs sushi. Plačiau:

http://maistodiletan...texplorer4.html
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2012 03 24, 22:55)
drinks_cheers.gif aplamai ten maistas pasakiskas wub.gif

oi kaip nesutinku.. teko valgyti ant tiek traškią vieštieną, jog danties gabaliukas nuskilo blink.gif
Atsakyti
Man Gan Bei irgi prie paskutiniu vietu,kur noretusi grizti..
Sushiai vos iziurimo dydzio,ryziai neskanus, kinietishki patiekalai,kaip minejo Opus3 gali dantis palikti, jei renkiesi is traskiuju. Zodziu antirekomendacija tikrai.
Mano neishlavejusi skoni sushi srityje puikiai patenkina Sushi express.
Atsakyti
O man kol kas skaniausi susiai Liuks visciukuose prie girstucio 4u.gif neseniai pradejo gaminti jie ten, pasakiski tiesiog, kiek valgiau tikrai patiko, ir porcija normali ir kaina protinga. Ypac rekomenduoju karstus sushi su rukytu unguriu ir lasisa wub.gif
Atsakyti
Man labai patiko Kauno senamiestyje prie pozemines pesciuju perejos mazas restoraniukas keistu pavadinimu ''IPU''. Mazas kinas toks gamina, tikrai labai skanus sushi ir ne tik smile.gif
Atsakyti
Mano megstamiausiais ir dazniausiai lankomas - Juodas smile.gif wub.gif
Atsakyti