Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(*Vilma* @ 2011 02 21, 15:07)
aciu uz priemima 4u.gif  biggrin.gif
itariu kaimyniu cia nera g.gif SB "Tolupis"

Sveika, o kur tie sodai? kažkas labai girdėto g.gif kada mūrą kelsit ir iš kokių medžiagų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 02 21, 13:37)
Sveika, o kur tie sodai? kažkas labai girdėto  g.gif  kada mūrą kelsit ir iš kokių medžiagų  ax.gif

4u.gif
sodai, nuo Jaku mazdaug 5-6km vaziuojant ant Dovilu, kaireje puseje smile.gif
mura norime kelti pavasari, is arko18, dabar kaip tik ieskau murininku ir palankiu kainu, gal kas turite ka rekomenduoti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 02 21, 13:11)
ACIU  4u.gif  Nu va, o kai anksciau snekejom kazkas sake kad patamseja biski  g.gif

Aš irgi tą patį buvau girdėjus. Todėl gavus tik likučius nerizikavau virtuvės ar IIa. vonios teplioti (kur labiau reikėjo), nes bijojau, kad liks skirtingų atspalvių. Sutepiau mažesniai Ia. voniai ir, nors ir jai ne visai užteko, bet žymės jokios, kur tepta, o kur ne. Kadangi patiko, tai žadu nusipirkti ir kitas siūles praeiti - tada bus matyti kaip šviesesnės siūlės sureaguos.
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 02 21, 15:11)
na sutariau su tavo meistriuku,pirmadieni prades darbus  thumbup.gif taip,kad is manes priklauso  ax.gif  mirksiukas.gif dar ir baldininkui tavo pasiskambinau, tai su juo treciadieni susitinkam  mirksiukas.gif
Papildyta:


Jei dar gerai padarys tai isvis priklausys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Reiks ir tiems meistrams pasakyti, is jus irgi priklausytu, tiek klienciu prisukau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2011 02 21, 15:41)
Jei dar gerai padarys tai isvis priklausys  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Reiks ir tiems meistrams pasakyti, is jus irgi priklausytu, tiek klienciu prisukau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu tai taip thumbup.gif

pirmame puslapyje prie rekomendaciju reikia uzrasyti- visi vidaus darbai, baldai- ir tavo tlf numeri lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
merginos,sakykit,pas jus duryse kokie"liezuviukai" yra g.gif man siulo plastamsinius,ne metalinius- sako zymiai tyliau durys darinejasi... bet man kazkaip ta plastmase g.gif kazin kaip laikys g.gif nors spynu parduotvej sake,kad dar nera gave del to nusiskundimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 02 21, 16:50)
nu tai taip  thumbup.gif

pirmame puslapyje prie rekomendaciju reikia uzrasyti- visi vidaus darbai, baldai- ir tavo tlf numeri  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
merginos,sakykit,pas jus duryse kokie"liezuviukai" yra  g.gif man siulo plastamsinius,ne metalinius- sako zymiai tyliau durys darinejasi... bet man kazkaip ta plastmase  g.gif kazin kaip laikys  g.gif nors spynu parduotvej sake,kad dar nera gave del to nusiskundimu  g.gif


Joooo gerai cia pavarei thumbup.gif

Hmmm del liezuviuku cia gerai uzklausei, net nezinau kokie pas manes yra, bet tikrai tyliai darinejasi, reiks namo grizus pulti paziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2011 02 21, 15:13)
Aš irgi tą patį buvau girdėjus. Todėl gavus tik likučius nerizikavau virtuvės ar IIa. vonios teplioti (kur labiau reikėjo), nes bijojau, kad liks skirtingų atspalvių. Sutepiau mažesniai Ia. voniai ir, nors ir jai ne visai užteko, bet žymės jokios, kur tepta, o kur ne. Kadangi patiko, tai žadu nusipirkti ir kitas siūles praeiti - tada bus matyti kaip šviesesnės siūlės sureaguos.

ka cia tepat g.gif
Atsakyti
Sveikutes, sakykit ar daretes grunto tyrimus? Jei taip gal galit rekomenduot, kokia kaina? Jei nedaret tai kaip apsisprendet del pamatu? Ir dar is kokiu blokeliu statet namuka ir kodel?
Lauksiu atsakymu, reik apsisprest..
Atsakyti
QUOTE(edituke @ 2011 02 21, 17:52)
ka cia tepat  g.gif


tarpus tarp plytelių, yra tokia apsauganti priemonė Delfin. Nors kaip tik šiandien kalbėjom su kolegom, tai sakė kad dabar pačių glaistų sudėty yra kažkokių anti... medžiagų (čia kad vanduo neįsigertų, nubėgtų) g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 02 21, 16:31)
tarpus tarp plytelių, yra tokia apsauganti priemonė Delfin. Nors kaip tik šiandien kalbėjom su kolegom, tai sakė kad dabar pačių glaistų sudėty yra kažkokių anti... medžiagų (čia kad vanduo neįsigertų, nubėgtų)  g.gif

Su vandeniu kažkaip problemų neturiu, bet virtuvėje, valgomajame jau per pirmas apsigyvenimo dienas atsirado visokių koka kolų, vyšnių kompotų ir panašių dėmių, kurių niekaip neišvalysi (o tarpai šviesūs). O voniose, sako, po "Delfino" pelėsis nesiveisia, purvai mažiau kimba. Man tas plytelių tarpų šveitimas doh.gif . Bute plytelės buvo tik vonioje, tai nemačiau problemų. O dabar gatava bet kokiu darbu užsiimti, kad tik nereiktu su skuduriuku per kiekvieną tarpelį eiti. Todėl nedažnai tą darau, kokį kartą į 2-3 mėnesius blush2.gif , realiai mūsų namuose reiktų bent kas 2 savaites tarpelius nušveisti...
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2011 02 21, 17:48)
Su vandeniu kažkaip problemų neturiu, bet virtuvėje, valgomajame jau per pirmas apsigyvenimo dienas atsirado visokių koka kolų, vyšnių kompotų ir panašių dėmių, kurių niekaip neišvalysi (o tarpai šviesūs). O voniose, sako, po "Delfino" pelėsis nesiveisia, purvai mažiau kimba. Man tas plytelių tarpų šveitimas doh.gif . Bute plytelės buvo tik vonioje, tai nemačiau problemų. O dabar gatava bet kokiu darbu užsiimti, kad tik nereiktu su skuduriuku per kiekvieną tarpelį eiti. Todėl nedažnai tą darau, kokį kartą į 2-3 mėnesius blush2.gif , realiai mūsų namuose reiktų bent kas 2 savaites tarpelius nušveisti...

supratau dabar, kad tarpai nesipurvintu.... va va man reikia duso tarpus baltus tokiu tada istept....nes gelsta per laika, reik trint.....
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2011 02 21, 08:28)

Sveikinimai 4u.gif

QUOTE(*Vilma* @ 2011 02 21, 13:07)
aciu uz priemima 4u.gif  biggrin.gif
itariu kaimyniu cia nera g.gif SB "Tolupis"

mano mama ten gyvena, tai daznas svecias ten esu mirksiukas.gif Sveika prisijungusi. Kurioje puseje jusu sklypukas, pravaziavus gelezinkeli?
Atsakyti