Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XII

QUOTE(dera1 @ 2011 03 22, 12:58)
Gal gali papasakot? man Žvaigždė tokia miela... blush2.gif


antrą dieną mokytojos dėl mieliausio sūnelio elgesio mokykloje skambina, jei galėčiau savom rankom patvarkyčiau aš jį
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 22, 13:00)
antrą dieną mokytojos dėl mieliausio sūnelio elgesio mokykloje skambina, jei galėčiau savom rankom patvarkyčiau aš jį

keistokai pasireiškia, sakyčiau, g.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2011 03 22, 13:05)
keistokai pasireiškia, sakyčiau, g.gif


pagal kortos visus aprašymus buvau supratus visai kitaip ją, o gavosi kažkokia tragedija unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(mamucis @ 2011 03 15, 15:50)
Padekit man suinterpretuoti  4u.gif
kaip klostysis X ir Y kaip meiluziu santykiai?



nu kaip ten su tais meilužiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 22, 13:10)
pagal kortos visus aprašymus buvau supratus visai kitaip ją, o gavosi kažkokia tragedija unsure.gif

bet tai gal ten ne Žvaigždė, o Pakabintasis ir Pentaklių riteris apv. tai rodo. Pakabintasis -tai mokinys.
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 22, 14:10)
nu kaip ten su tais meilužiais mirksiukas.gif


Taigi Hermitas trecia korta krito, tai kaip ir nera jokiu ziniu, tylu ramu.
Reiks siandien istraukt kokios tolimesnes perspektyvos ir su Y ir su teisetu vyru.

Vakar dienos istraukiau Temperace apv. Tai klausykit visa diena abejonese kaip elgtis, ka pasirinkti, ar sugebesiu, ar mokesiu doh.gif

O siandien dienos Justice apv. Tai va jau siandien gavau ziniu apie nemazus pokycius, laukiancius kita sav.

Aplamai pastaru metu labai DA krenta,ir kai kiti zmones man delioja taip pat....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 22 kovo 2011 - 13:22
QUOTE(dera1 @ 2011 03 22, 13:12)
bet tai gal ten ne Žvaigždė, o Pakabintasis ir Pentaklių riteris apv. tai rodo. Pakabintasis -tai mokinys.


aha tikrai tu sakai, bet tada iš kito galo viskas prasideda?
bet pentaklių riteris nėra bloga korta mano manymu net ir apversta, kaip manai?
Papildyta:
QUOTE(mamucis @ 2011 03 22, 13:17)
Taigi Hermitas trecia korta krito, tai kaip ir nera jokiu ziniu, tylu ramu.
Reiks siandien istraukt kokios tolimesnes perspektyvos ir su Y ir su teisetu vyru.

nesuprantu apie kokį hermitą kalbi? toje dėlionėje jo nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 22, 13:23)
aha tikrai tu sakai, bet tada iš kito galo viskas prasideda?
bet pentaklių riteris nėra bloga korta mano manymu net ir apversta, kaip manai?
Papildyta:

nesuprantu apie kokį hermitą kalbi? toje dėlionėje jo nebuvo g.gif

Riteris ar Pažas? nes skirtingose kaladėse skirtingai vadinasi.

O kodėl manai kad nuo kito galo? kaip suprantu tu traukei bendrai- savaitei? ar sakei kad būtent savaitės pradžiai-viduriui- pabaigai?
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2011 03 22, 13:25)
Riteris ar Pažas? nes skirtingose kaladėse skirtingai vadinasi.

O kodėl manai kad nuo kito galo? kaip suprantu tu traukei bendrai- savaitei? ar sakei kad būtent savaitės pradžiai-viduriui- pabaigai?


Riteris apv. - Waito universali kaladė, dabar iš šitos kaladės traukiu kortas
ne nesakiau kad pradžiai viduriui ir pabaigai, tiesiog traukiau visai savaitei ir viskas, bet kažkaip maniau kad turi susidėstyti paeiliui wub.gif
tada jau visai nieko nebesuprantu, nu kaip negaliu sau interpretuoti, visada matau tik šviesias spalvas ir niekada jokių juodulių schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(dera1 @ 2011 03 22, 13:12)
bet tai gal ten ne Žvaigždė, o Pakabintasis ir Pentaklių riteris apv. tai rodo. Pakabintasis -tai mokinys.


tai ir parodė jauno veržlaus mokinio santykius apv riteris, labai jau nenusėdi vietoje, kaip manai g.gif
bet tada žvaigždė, ar ji dar man nušvis g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 22, 14:40)
Riteris apv.  -  Waito universali kaladė, dabar iš  šitos kaladės traukiu kortas
ne nesakiau kad pradžiai viduriui ir pabaigai, tiesiog traukiau visai savaitei ir viskas, bet kažkaip maniau kad turi susidėstyti paeiliui wub.gif
tada jau visai nieko nebesuprantu, nu kaip negaliu sau interpretuoti, visada matau tik šviesias spalvas ir niekada jokių juodulių schmoll.gif
Papildyta:
tai  ir parodė jauno veržlaus mokinio santykius apv riteris, labai jau nenusėdi vietoje, kaip manai g.gif
bet tada žvaigždė, ar ji dar man nušvis g.gif  lotuliukas.gif


Na as koreguociau savo aiskinima biski kita linkme tada - man zvaigzde tai kaip ir turetu rodyt tavo savijauta sai savaite, taciau ne tavo prisiemimas per daug atsakomybiu gali priverst permastyt vertybes ar santykiu, veiksmus, bet netiketas ivykis ineses priesinga (apversta) situacija del tasvo savijautos. Jaustumeisi tikrai gerai kaip zvaigzde, bet ne is taves kile "greiti" soniniai ivykiai aapvercia tavo savijauta aukstielninka, ir liepia permastyt kaip vertint is naujo situacija ar pan... nu dabar zinant situacia man taip deliojasi kitaip visai tos apcios reiksmes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 22, 14:23)
aha tikrai tu sakai, bet tada iš kito galo viskas prasideda?
bet pentaklių riteris nėra bloga korta mano manymu net ir apversta, kaip manai?
Papildyta:

nesuprantu apie kokį hermitą kalbi? toje dėlionėje jo nebuvo g.gif



Oi, atsiprasau, cia kitoj delionej tuo atsiskyrelis krito. Anoj apie x ir y kardu 4
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti