Įkraunama...
Įkraunama...

Laikrodžiai, laikrodukai...

Nerealus man šitas wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pink Pepper - dailus ir jusu uzsakytas, ir tas melynas. Man apskritai laikrodziai graziausi masyvus, grieztesni bet kazkiek minimalistiniai, modernus. Ir tik su odiniais dirzeliais. Niekada nesupratau tos MK laikrodziu manijos blush2.gif
Atsakyti
[quote=ginciucha,2014 04 01, 08:37]
[quote=jearmaine,2014 03 12, 23:10]
Noriu tokio. Ant rankos nerealiai atrodo wub.gif

user posted image
Vaje koks grozis,labai grazus laikrodukas wub.gif
[/quote]
Kur galima toki rasti?
Atsakyti
O as apie sita vis pasvajoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2014 10 15, 14:49)
O as apie sita vis pasvajoju blush2.gif

modeliukas gražus, bet man per daug šonuose kam jie rašo tas raides doh.gif ir jų daug modelių yra panašių ir visur šonuose didelės raidės, čia jų stilius matyt toks g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 16 spalio 2014 - 14:29
Visos norinčios DW laikdoržio gali gauti 15prc. nuolaidą įvedusios žodį "fashionframebygema" smile.gif
Atsakyti
Kaip manot, ar patiks mano vyrui si kaledine dovana ? smile.gif)))
user posted image
Atsakyti
Filippo Loreti - visas korpusas "stainless steel" ar ant nugareles raso, kad tik "back" ?
Atrodo graziai nuotraukose, kazi kaip kokybe panesiojus ilgiau
Atsakyti
Sveikos merginos…
ziurinejau laikrodzius… ir issirinkau… o kaip issirinkau… tai jau tikrai per mano piningines virsu…
Labai patiko CARTIER pasha… tik ju kaina virs $6000

gal zinote , matete… laikrodziu panasaus dizaino… tik uz zemiskesne kaina


http://www.amazon.com/dp/B0087BL1N4

http://www.amazon.co...ier pasha watch

http://www.amazon.co...ier pasha watch


Atsakyti
Mano naujas wub.gif


user posted image
Atsakyti
Man daug graziu laikrodziu Montblanc turi - aisku kainos negrazios, nebent sulaukus gero sale, bet tik keli buna zemesnem kainom ir aisku reikia spet susisukt parduotuvej. 4u.gif Uztai kokybe nepriekaistinga thumbup.gif

Is pigesniu patinka Burberry laikrodukai, bet i juos paziuret megstu, o sau niekaip neprisijaukinau nei vieno - uz stiklo ar online nerealus, o uzsidejus nesijaucia savas.... ax.gif Taip pat smagus Fossil, Kate Spade, Seiko. Apie si (ne pati geriausia foto tik) Seiko rimtai svarsciau rinkdamasi laikroduka, bet nugalejo Bulova, nes ant sio itin matesi kiekvienas prisilietimas - praktiskai vos prilietei ir lieka pirsto antspaudas, tai iskart valyt tenka.
user posted image

Gyvai neciupinejus, bet idomi La Mer laikrodziu ideja - ne tik esamus, bet ir savo susikomplektuot galima.
user posted image

Siuo metu pagrinde nesioju Bulova - neprisijaukinu geltono aukso (isskyrus kelis papuosalus), o ir sidabro nebemegstu taip, kaip seniau megau, tai man svarbu buvo ir laikrodis su rose gold elementais (pries tai turejau tik rose gold spalvos Fossil laikroduka). Visokiu nuomoniu apie Bulova kokybe yra, bet as jokio nusiskundimo neturiu, oir teko keleta kartu taip nejuokingai sutrenkt ji, bet nei ibrezimo neliko, nei kazkaip kitaip pakenke.
user posted image

Namuose dar vienas sportinukas A-line - pirktas laikrodziu prisijaukinimui, nes niekaip neisivaizdavau saves nesiojant toki daikta (nors paauglystej turejau ir nesiojau laikrodzius). Kaina labai nedidele, bet kokybe mane tenkina - irgi gaves keleta geru smugiu ir nieko, kuo puikiausiai veikia. Nebenesioju jau jo taip daznai kaip seniau, bet visdar tenka uzsidet.
user posted image

Taip pat turiu Swarovski laikroduka (nerandu foto online) - gavau dovanu, su skoniu neprasilenke dovanotojai, bet tik mazas jis. Kasdien man jis per mazas, bet cia ipratimo reikalas daugiau, uztai pasipuosus puikiai tinkamas thumbup.gif

O dabar laukiu parkeliaujant Fossil rinkinuko su keiciamom apyrankem - pasirode smagus reikalas kasdieniniam nesiojimui su tiek variantu.
user posted image
Atsakyti
Įsigijau ir l.patenkinta ax.gif
user posted image
Nuotraukos šaltinis: http://www.blackdice...42-05-65-3-.php

Realiai, tai jis laiko nerodo (ekranas kaip apyrankė, tokio tamsumo), kol neužsinori pažiūrėt.Tada mygtuką paspaudus apie 1 min dega ciferblatas, kol palaipsniui 'nubėga' ir išnyksta.
Visiems įdomu pažiūrėt iš arčiau doh.gif
Atsakyti