Įkraunama...
Įkraunama...

Mediniai karoliukai

Jūros*gėrybė, o is kokio Jus miesto?
biggrin.gif na va, cia ciulptuku laikikliai mano berniukams
user posted image
va tokius kirmeliukus padariau savo berniukams biggrin.gif Vaikai taip su jieis zaidzia, net nustebau bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Sitie karoliukai isvaziavo i Londona, drauges dukrai dovanele, cia buvo mano permeji karoliukai smile.gif
user posted image
Dar va tokie karoliukai buvo
user posted image
Cia mano mazojo zaisliukas, pakabinamas zaislas ant vezimo, ar ant maniezo lanko, jis dar barskia biggrin.gif
user posted image user posted image
Na ir vakar dar padariau karoliukus, drauge paprase, sako pati nesios, taip jai patiko biggrin.gif
user posted image
Dar noriu padaryt koki barskuti, jau turiu pora ideju is ebay priziurejau zaisliuku ir karoliuku jems turiu didesniu, bet laiko vis nerandu verysad.gif
Man va drauge dar atsiunte saita su mediniais karoliukais, ten ne daug, bet vistiek truputi yra http://www.rankdarbi...p...t=2a&page=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 sausio 2012 - 16:39
Inesska, kaip gražu wub.gif
Aš iš Vilniaus taip pat ax.gif tuoj peržiūrėsiu nuorodą, gal ir prisijungčiau. O jūs kokiam rajone? į až parašykit, nes jei mes toli viena nuo kitos gyvenam, tai irgi nebus patogu ax.gif
Tiesa, ant ko jūs veriat? ten guma spec, ar virvelė? ir kokio ji storio? vakar vienam puslapį susiradau spec. virvelę karoliukams verti, bet jos storis 3mm nurodytas, tai kažint ar tilps ant jos tie karoliukai g.gif kas keisčiau, kad pardavėja garantuot negali, sakė gal tilps, arba reikės karoliukus paplatint lotuliukas.gif nu jau neplatinsiu pati tikrai doh.gif
Atsakyti
As perku virvele-sutazas? storis apie 2 mm, Akropolije, pries Ermitazo yra parduotuve, ten siulai mezgimui, siuvimui, karoliukai, tai ten yra ir virveliai, kaina 0,29 lt uz metra, pigiau nei internete biggrin.gif Dar yra virveliu Karoliniskese Madoj, antrame aukste, ten irgi parduotuvele su siulais, karoliukais, uztrauktukais, ten virveles truputi brangiau kainuoja, nepamenu kiek, bet ten ir virveles kitokios, plonesnes truputi, apie 1,5 mm bet irgi tinka. O 3 mm storio virvele as pirkau ciulptuko laikikliams, tai ten ir karoliukai didesni buvo ir skylute didesne
Atsakyti
tai aš irgi tą sutažinę virvelę užsisakiau - 0,5 m už 90 cm doh.gif gaunasi 6 kart brangiau. Tik klausimas ar nebus per stora, jeigu ką reikės plonesnę pirkt.
Akropoly žinau tą parduotuvėlę, esu buvus, tik buvau primiršus, reikės apsilankyt, ačiū 4u.gif

O kaip jūs tas kirmėlytes veriat, ar ten sudėtinga? blush2.gif neįsivaizduoju.
Atsakyti
Pirma kirmele tai veriau kelis kartus, vis man nepatikdavo kaip atrodo, brangiausia detale ten tai galva biggrin.gif nes tokiu karoliuku mazai kur yra biggrin.gif o toliau paprasti spalvuoti karoliukai 14 mm skersmens, kojitem is mados nedazyti karoliukai 4 mm, na ir po kiekvieno karoliuko mazgus paprastus dariau, nes be ju pas mane labai issitempe ta kirmelyte, na o ilgis kaip jus norit, as ilgu neveriau nes mano bernai kartais pradeda mustis tuom kirmelem doh.gif tai labai nemalonu
Atsakyti
Pasirodau ir aš savo kūrinuką iš medinių karoliukų, maža kalėdinė dovanytė mažai mergytei, vardinis čiulptuko laikiklis rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa_zyk: 26 gruodžio 2011 - 16:00
Merginos ieskau tokiu dalykeliu bet net ebay nerandu o man is lt siustis milijonai vien siuntimui iseitu gal uzmatet kokioj internetinej parduotuvej?

Paieska
Atsakyti
QUOTE(angelaite24 @ 2012 01 24, 13:07)
Merginos ieskau tokiu dalykeliu bet net ebay nerandu o man is lt siustis milijonai vien siuntimui iseitu gal uzmatet kokioj internetinej parduotuvej?

Paieska

Ziurint kokiu norit, pirmos tokios karabinus as Viniuje zinau kur yra, pati perku pakabukams, kainuoja 1,4 lt, o kitus is ebay siunciau, Jus gal ne taip pavadinima uzraset, del to ir nerandat, pabandysiu as paeskot, gal man paviks, parasysiu po to drinks_cheers.gif
Mergaites, o gal zinot kur galima nedazytu karoliuku pirkt? Man reikia didesniu, apie 2 cm, apmezgimui, noriu slingokarolius savo mazajam sumegzt, jam labai patinka mano grandinele biggrin.gif , tai tegul su tokiais karoliukais zaidzia biggrin.gif
Atsakyti
Inesska as ieskau tu medinuku.... Ebay ziurejau ziurejau bet niekaip neradau.. karoliuku pilna visokiu bet ko man reikia nerandu...
Papildyta:
QUOTE(Inesska @ 2012 01 24, 11:57)
Mergaites, o gal zinot kur galima nedazytu karoliuku pirkt? Man reikia didesniu, apie 2 cm, apmezgimui, noriu slingokarolius savo mazajam sumegzt, jam labai patinka mano grandinele  biggrin.gif , tai tegul su tokiais karoliukais zaidzia  biggrin.gif

http://www.ebay.ie/i...=item20bc852dc1
Cia truputeli mazesni bet manau tiks.... wink.gif
Atsakyti
angelaite24, pabandyk suvest Dummy Clips, bet ten daugiausia isduoda metalinius ir plastikinius, medinius uzsegimus as irgi nemaciau, bet gal pasiziuret pas tuos pardavejus, kurie prekiauja laikykliais, nes laikykliu su tokiais uzsegimais tai yra nemazai.
Aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2012 01 24, 12:35)
angelaite24, pabandyk suvest Dummy Clips, bet ten daugiausia isduoda metalinius ir plastikinius, medinius uzsegimus as irgi nemaciau, bet gal pasiziuret pas tuos pardavejus, kurie prekiauja laikykliais, nes laikykliu su tokiais uzsegimais tai yra nemazai.
Aciu uz nuoroda  4u.gif

Valanda laiko sedziu ebay issiuniau turbut 50 emeilu ziuresiu rasiu ar ne... bet nors uzmusk nei 1 neradau netgi plasmasinio... jauciu laikas akiniams ha ha
Atsakyti
angelaite24, metaliniai http://www.ebay.co.u...2#ht_1029wt_698
plastikiniai http://www.ebay.co.u...7#ht_2278wt_932
bet tokiu ir pigiau buna
Atsakyti