Įkraunama...
Įkraunama...

Mediniai karoliukai

Medines raideles cia yra http://www.sokameja....g...tos&paged=3
Atsakyti
Sveikos, merginos, aš irgi pamečiau galvą dėl medinukų, turiu štai tokių
user posted image

ax.gif
pirkau kaip žaliavą, be skylučių, teko reikiamo dydžio skyles prasigręžt bigsmile.gif , nemažai sunaudojau įv. niekniekiems, liko nemažai dar nepragęžtų rutuliukų ( kur prie degt. dėžutės), galvoju, ką gražaus iš jų padaryti g.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri darot uzsakyma is eBay kazko ten nesigaudau blush2.gif , gal ir mane priimtumet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ShinePeri @ 2012 04 10, 19:21)
Mergaites, gal kuri darot uzsakyma is eBay kazko ten nesigaudau  blush2.gif , gal ir mane priimtumet?  ax.gif

gal kur nors ebay radot mediniu karoliuku?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2012 04 11, 12:32)
gal kur nors ebay radot mediniu karoliuku?

Krūvos jų, teko ne kartą pirkti, tik kad nelabai jie įdomūs, dauguma apvalučiai smile.gif Nebent vaikiški domina, tada pasirinkimo laisvė didesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 11 balandžio 2012 - 15:29
noreciau pirkti, taciau gal kas nors irgi pirks - butu per puse karoliukai ir apmokejimas.
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2012 04 11, 15:00)
noreciau pirkti, taciau gal kas nors irgi pirks - butu per puse karoliukai ir apmokejimas.

Tai kad jie labai nebrangūs, £2-£3 už ~200,žinoma, viskas priklauso nuo karoliukų, bet medinių kainos tikrai nesikandžioja.
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2012 03 19, 11:55)
kokio ilgio veriat laikiklius? is kokio puslapio karoliukus perkat? as kolkas nusiziurejus is
http://www.lukoslingas.eu


Aš veriu šiek tiek daugiau nei 20 cm ilgio, jei laikiklis čiulptukui būtų ilgesnis jau kyla pavojus vaikiukui unsure.gif , o be to kai vaikutis pradeda vaikščioti tai žeme sioskė velkasi doh.gif biggrin.gif , jei laikiklis labai ilgas . Bet pagrinde tai dėl saugumo nereikia persistengti su ilgiu smile.gif

QUOTE(Sorceress @ 2012 04 11, 15:28)
Krūvos jų, teko ne kartą pirkti, tik kad nelabai jie įdomūs, dauguma apvalučiai smile.gif Nebent vaikiški domina, tada pasirinkimo laisvė didesnė.


yra ir labai įdomių bigsmile.gif , tiesiog reikia tam skirti daug laiko , ieškoti , dalyvauti aukcionuose rolleyes.gif . O kooperuotis perkant iš ebay manau neapsimoka , kainos nedidelės, siuntimas nemokamas , daugiau LT pašto išlaidos kainuos tongue.gif

čia mano paskutinis vėrinukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Rasa_zyk o kaip tuose aukcijonuose dalyvauti, tarkim jei kaina 0,99 as pakeliu iki 1,4 tai skaitosi preke mano ar dar kazko ten laukti reikia blush2.gif neisikertu, o kainos isties viliojancios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ShinePeri @ 2012 04 14, 13:22)
Rasa_zyk o kaip tuose aukcijonuose dalyvauti, tarkim jei kaina 0,99 as pakeliu iki 1,4 tai skaitosi preke mano ar dar kazko ten laukti reikia blush2.gif  neisikertu, o kainos isties viliojancios  bigsmile.gif


Jei niekas nepasiūlo didesnės, kol baigiasi laikas, tai jau tavo, ir beveik privalu ją nusipirkti, esmė ta, kad netgi ir dalyvaujant aukcione reikia apsvarstyti ar tos prekės reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip zinoti kiek ten vnt tu karoliuku? (apie ebay kalbu)
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2012 04 14, 20:12)
o kaip zinoti kiek ten vnt tu karoliuku? (apie ebay kalbu)


Ten parasytas kiekis dydis ir kiek dienu galioja aukcijonas
Atsakyti