Įkraunama...
Įkraunama...

2006 m. sausinukai

Dalita, kaip Tau sekasi su trim berniukais tvarkytis? ar gerai sutaria?

Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2011 02 05, 18:20)
Dalita, kaip Tau sekasi su trim berniukais tvarkytis? ar gerai sutaria?

laba vakara
kol kas nesutaria, taip kaip noretusi, bet manau kad dar viskas pries aky....
Pametiniai tarpusavi kazkaip labai konkuruoja..o dar tas isimaišo..tai buna ir rekimo ir asaru...visko buna ...bbuna ir meiles ir kantrybes...
va dabar zaidzia A su tevu sachmatus maziausias atejo lenta pakele ir ate .....A pyksta......nu ir ka tu jam pasakysi tam mazam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalita: 05 vasario 2011 - 20:27
QUOTE(Dalita @ 2011 02 05, 20:20)
laba vakara
kol kas nesutaria, taip kaip noretusi, bet manau kad dar viskas pries aky....
Pametiniai tarpusavi kazkaip labai konkuruoja..o dar tas isimaišo..tai buna ir rekimo ir asaru...visko buna ...bbuna ir meiles ir kantrybes... 
va dabar zaidzia A su tevu sachmatus maziausias atejo lenta pakele ir ate .....A pyksta......nu ir ka tu jam pasakysi tam mazam..

na aisku biggrin.gif
maniskiai abu tai kartais irgi lb graziai zaidzia, o kartais vienas kitam taip duoda, kad wacko.gif lotuliukas.gif

nebutu bernai biggrin.gif

labanakt 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras blush2.gif

Mano keturios akys viska uzmato LOCKETS mirksiukas.gif sveikinu nestuke.gif

QUOTE(LOCKETS @ 2011 02 05, 23:35)
na aisku biggrin.gif
maniskiai abu tai kartais irgi lb graziai zaidzia, o kartais vienas kitam taip duoda, kad wacko.gif lotuliukas.gif

nebutu bernai  biggrin.gif

labanakt 4u.gif

Pas mane mergiote su bernioku pliekiasi kaip reikiant doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kvaki @ 2011 02 05, 10:22)
Laba rytą
user posted image

Pagaliau nauja tema, o tai tikrai visam gimtadieniu maratonui viena tema hihihi.gif


Ne tik gimtadieniu maratonui lotuliukas.gif vos ne metus kalbejom, kol prikalbejom viena tema cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2011 02 04, 16:48)
Aš specialiai nedėjau šito sąrašo , nes daugiau kaip pusė jau nėra , o kita pusė Papildyta:
ir įkelsiu statistiką, ne gi vistiek aš pirma didis.gif , o atrodo beveik čia nebūnu  unsure.gif
kaktuselis  18

Labas rytas, nu va ir as truputi pasitaisiau smile.gif
Aš Agnelę i paruošiamaja leisiu jau šį rudenį, žiūrėsim kaip bus.
Namuose nelabai nori darbelių daryti, tik išdykauti arba prie kompo manoūkis.lt žaisti smile.gif vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2011 02 06, 09:29)
Namuose nelabai nori darbelių daryti, tik išdykauti arba prie kompo manoūkis.lt žaisti smile.gif  vacation1.gif  vacation4.gif

gal darzely prisidirba wink.gif ir namie nori poilsio. as tai namie neraginu dirbt, nebent ilgiau i darza neina, tada pati atsinesa uzduoteles, sasvini ir sako - dirbam smile.gif manau ir laisves vaikui reik, bet aisku, viskas su ribom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2011 02 05, 15:28)
mes tai jau virs metu ne LT esam,

Va cia tai naujiena! mirksiukas.gif O kokiam mieste? Viskas gerai? Patenkinti, kad isvaziavot?

QUOTE(Hebe @ 2011 02 06, 00:13)
vos ne metus kalbejom, kol prikalbejom viena tema cool.gif  cool.gif  cool.gif

As irgi galvojau, kad statistika reikia kaupti ne kiek kuri postu paraso, o kiek mums metu reikia vienai temai prikalbeti... lotuliukas.gif

QUOTE(JulieTa @ 2011 02 06, 09:08)
as tai namie neraginu dirbt, nebent ilgiau i darza neina, tada pati atsinesa uzduoteles, sasvini ir sako - dirbam smile.gif

As visai kazkaip prie mokslu nelenkiu, daugiau kaip menesi i mokyklele nejo, tai man net minciu su juo dirbti nebuvo... Kazkaip atrodo mazas, per bendravima, pasakojimus, knygutes daug visko ismoksta... blush2.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
QUOTE(Hebe @ 2011 02 06, 00:13)
Labas vakaras blush2.gif

Mano keturios akys viska uzmato LOCKETS mirksiukas.gif sveikinu nestuke.gif
Pas mane mergiote su bernioku pliekiasi kaip reikiant doh.gif  doh.gif  doh.gif

ale tikrai, net nepagalvojau wink.gif

niu va lotuliukas.gif

QUOTE(aistiushka_ @ 2011 02 06, 14:25)
Va cia tai naujiena! mirksiukas.gif O kokiam mieste? Viskas gerai? Patenkinti, kad isvaziavot?

mes Londono siaurej, na galima sakyt vos vos uz Londono smile.gif
na, neblogai kolkas. Siuo metu manau LT daug prasciau... dar kas turi savo namus ir kazkokius darbelius, tai gal nieko, bet jei nuomotis gaunant minimuma - nepragyventumem...

o cia gaunant bent viena alga, kad ir minimuma, plius kas priklauso is valstybes pragyventi tikrai galima. Man visai nieko ax.gif , vaikams tai sniego ziema truksta, bet siaip kolkas gerai ax.gif
vyrams cia gal sunkiau darbus susirast, o moterys bent jau i viesbucius greit patekt gali cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2011 02 06, 09:08)
gal darzely prisidirba wink.gif ir namie nori poilsio. as tai namie neraginu dirbt, nebent ilgiau i darza neina, tada pati atsinesa uzduoteles, sasvini ir sako - dirbam smile.gif manau ir laisves vaikui reik, bet aisku, viskas su ribom  bigsmile.gif

Kad aukletoja sake jog ir darzelyje pritingi doh.gif
Jei neraginciau daryti darbeliu, taip visa diena ir praeitu.... vasara kai nejo i darzeli sliukindavo nuo lango prie lango... dabar kai Jokubiukas didesnis, galiu daugiau laiko ir jai skirti, tai einam kartu piesti, ale po keliu minuciu jinai iseina ko nors atsinesti ir negryzta, padaro dingau lotuliukas.gif
Atsakyti
O mano balamutai tai niekaip prie darbeliu nesedi. Padovanojo Lukui toki mokomaji raidziu rinkini, tai ir guli spintelej, matyt darze prisimoko, nes kazkaip keistai pradejo valandas pazint, nors as nemokinau, raides ir skaicius irgi is darzelio ismoksta, norsd buvo etapas kai vis klausinejo , koks skaicius, kokia raide, vaziuoja prieky masina ir turi pasakyt koks numeris, uzkniso juodai , bet kazkaip kantriai sakydavom , matyt irgi i nauda.
Ale ot as neapsisprendele, paraset cia kad bernas 20m ir dar mokykloj, tai pamasciau , kad jooo vaizdelis turbut nekoks, o ir paciam vaikui gal nera labai jau gerai psichologiskai g.gif o ir dar pagalvojau kad jei Luka i mokykla 6,7m leisciau tai dar namuose su maziuku buciau galeciau ir pasiimt is po pamoku ir siaip priziuret, kazkaip pradedu mastyt jau kitaip blush2.gif
O del sutarimo tai vargsas Lukis, viska R griauna, lauzo, dauzo, drasko, ir ziauriai musasi doh.gif va siandien L po laiptais palindes zaide tai R atejo ir ikando i nugara doh.gif ir ka daryt,kaip baust, aiskini kad l skauda tai R atkisa pirsta tipo pusk kad neskaudetu doh.gif
O kas bus kai trys broliai saunuoliai susitiks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisste.by: 06 vasario 2011 - 21:43
QUOTE(aistiushka_ @ 2011 02 06, 15:25)
As visai kazkaip prie mokslu nelenkiu, daugiau kaip menesi i mokyklele nejo, tai man net minciu su juo dirbti nebuvo... Kazkaip atrodo mazas, per bendravima, pasakojimus, knygutes daug visko ismoksta...  blush2.gif

as manau,kad tas laikas pats ateina kiekvienam skirtingai, del to ir sakau, kad 6 su puse siek tiek per mazai i mokykla. aisku nuo vaiko priklauso wink.gif nepriskaiciuoju as tokiu, kaip Vincas, kuris jau seniai raso ar skaito biggrin.gif buna isimciu gi, bet siaip, manau, kad vaikas pats atsirenka kada jam ko reik. o siaip maniske nuo 5 m nora parode mokslam. kai nuejo rugseji i darza. labai aukletoja motyvuoja, graziai ir gerai dirba smile.gif o ir vaikai du nuo 5m skaite, tai padejo visai grupei eit primyn, tas manau didelis pliusas smile.gif

QUOTE(kaktuselis @ 2011 02 06, 19:14)
galiu daugiau laiko ir jai skirti, tai einam kartu piesti, ale po keliu minuciu jinai iseina ko nors atsinesti ir negryzta, padaro dingau  lotuliukas.gif

siaip labai smagu, kad uzsiemi, nenumeti ir nemanai,kad tai tik aukletoju reikalas mirksiukas.gif
manau,kad kalbejimasis, kodel jai to reik irgi gerai butu. o kad dingsta, tai siulau kazkaip spresti sita reikala. nes ner gerai,kad ji tarsi nusilplauna. geriau butu, jei matai, kad pavargo ar nenori, tada sakyt, dar 5 min padarykim ir pan. siaip labai svarbu mokint darba iki galo baikt. kas darzeli, bent pas mus , tai labai sitas vystoma. manau tas mokykoje irgi pravercia labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2011 02 06, 21:55)
manau,kad kalbejimasis, kodel jai to reik irgi gerai butu. o kad dingsta, tai siulau kazkaip spresti sita reikala. nes ner gerai,kad ji tarsi nusilplauna. geriau butu, jei matai, kad pavargo ar nenori, tada sakyt, dar 5 min padarykim ir pan. siaip labai svarbu mokint darba iki galo baikt. kas darzeli, bent pas mus , tai labai sitas vystoma. manau tas mokykoje irgi pravercia labai smile.gif

Aciu JulieTa uz patarimus 4u.gif
Cia matyt is manes paveldejo, nes as labai greit viskuo uzsidegu, bet pabaigti iki galo oi kaip sunku doh.gif Avino charakteris smile.gif
Bet aisku , nepalieku ir visaip meginu Agnyte kalbint kad pabaigtu pradeta darba, nes zinau kad paskui del to gali kilti problemu

Paprastais vakarais as darbeliu ir neliepiu daryti, nes 2 vakarus vaziuoja i bureli, folklorini vaiku "Ciuciuriuks", ten soka, dainuoja zemaitiskas daineles, groja i takta, solfedziuoti pradejo, nateles duoda namuose parasyti. Svarbiausia kad jai labai patinka. O dar ir batelius su mazyciais kulniukais dave, tai visai pakilo upas, net namuose su jais vaiksto ir sako- mano aukstakulniai smile.gif

Zinot, toks jausmas kad mano panelyte siuo metu nori parodyti viska kas blogiausia, sakau gal brendimas prasidejo lotuliukas.gif Viskas jai netinka- mama su teciu nieko nezino, nesupranta, tik darzelio draugai, ka sakom- apsimeta jog negirdi ir t.t. Vienu zodziu bando musu kantrybe doh.gif Pradedu galvoti nuo ko cia, juk brolis jau 10 men, negaletu tik dabar pavydeti, demesio irgi netruksta.
Sunku mums abiem, abi raguotos tongue.gif

Kazin kai bus, kai mazylis paaugs g.gif jauciu mustyniu isvengti neimanoma..... prisimenu kaip mes su sese gyvenom - visko pasitaikydavo ax.gif
Papildyta:
Tiesa, i albumeli ikeliau kelias naujas fot, prasom paziureti ir susipazinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktuselis: 07 vasario 2011 - 07:32