Įkraunama...
Įkraunama...

2006 m. sausinukai

sveikos. kadangi pasirinkimo kaip ir neturėjau dėl neleidimo/leidimo į mokyklą, tai tuoj ir pimą klasę baiginėjam. Pradžia nebuvo lengva, vis dėl to tas pusmetis jautėsi, bet... įsivažiavom... su auklėtoja per individualų pokalbį pakalbėjom, neatsilieka nuo kitų vaikų, gan stropi, išsėdi ramiai (kas mane labiausiai ir neramino), dalyvauja diskusijose, puikiai sprendžia uždavinius, tik su rašymu sunkiau, nes nori greit parašyti, tai primakliavoją- nes taiso, braukia, taiso dar sugalvoja patrinti smile.gif peckelis wink.gif



julieta ar tu daugkartines saiuskelnes siuvi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktuselis: 22 gegužės 2013 - 09:31
QUOTE(kaktuselis @ 2013 05 22, 09:30)
sveikos. kadangi pasirinkimo kaip ir neturėjau dėl neleidimo/leidimo į mokyklą, tai tuoj ir pimą klasę baiginėjam.....
julieta ar tu daugkartines saiuskelnes siuvi?

o kodėl neturėjai? g.gif

Ir julieta ir kvaki siuva wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2013 05 22, 10:41)
o kodėl neturėjai?  g.gif

Ir julieta ir kvaki siuva wink.gif


manoji gimusi 2005-12-29 d
Atsakyti
LAbukas. Na mes ir baiginejam. As ir nesigailiu kad leidau. Sekasi gan neblogai sakyciau. Mes kadangi rusiska mokykla lankom, tai pirmoi klasei 2 kalbas turime, tai va su gimtaja super sekasi, sakau as 3 klasei taip neskaiciau kaip jis pirmoi skaito tongue.gif Na su lietuviu truputi sunkiau, per pazanga matosi, manau pramus rolleyes.gif Matematika tai isvis super, tfu tfu tfu....i mama cool.gif


SARLOTA SVEIKINIMAI drinks_cheers.gif

zaniatja mes irgi sokam ax.gif , net i Lanvija i konkursa vaziavom. Tik kad mano vaikis mazaugis, tai visos panos bevei galva aukstesnes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiolikP: 24 gegužės 2013 - 12:48
Mes irgi baigiam pirmą klasę ax.gif kol kas nesigailiu, kad leidau. Merginai gerai sekasi, ir pati laiminga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2013 05 15, 22:08)
Aistiushka, ne viena auginu  mirksiukas.gif

Na as irgi jau nebe viena, bet prie pamoku man tenka sedeti... doh.gif Bet uztat nors pusryciu ne karto negaminau ir vaikus i mokykla/darzeli suruosti ir isvesti ne man tenka... biggrin.gif
Atsakyti
Labas mamytės smile.gif

Aš taip pat auginu sausinukę happy.gif
Kitamet būsim pirmokai wink.gif Kažkaip anksčiau nepastebėdavau šito skyrelio wink.gif
Tikiuosi priimsit 4u.gif
Atsakyti
priimsim, zinoma 4u.gif
Tik nenustebkit, kad cia retai kas uzklysta, visi baisiai uzsieme, o dar vasara... tongue.gif
Atsakyti
Šiandien jau metai, kaip nėra Atėnės, kas prisimenat - uždekit žvakutę, pasimelskit... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulieTa: 27 birželio 2013 - 05:39
už Atėnę
user posted image
Atsakyti
Au, kur visi dinge?

Kai pirmokam ir antrokam sekasi. Patinka mokinloi?

Mes tai einam nes reikia. Per metus spejo suprast kad mokikla ne tik linksma, ber ir padirbet reikia ax.gif
Atsakyti
Sveiki gyvi 4u.gif

Danielius siemet pirmokas, bet i moklykla eiti jokio noro neturi schmoll.gif
Atsakyti